طراحی سایت


طراحی سایت بانک

یکی از چالش برانگیزترین پروژه های طراحی سایت و طراحی پروتال برای هر شرکت فعال طراحی سایت بانک می باشد. جدا از مسائل مربوط به تامین امنیت این گونه پروژه ها حجم زیادی از خدمات الکترونیکی قابل عرضه و ارائه در طراحی سایت بانک ها و موسسات مالی و اعتباری به نوبه خود چالش برانگیز می باشد. از مسائل و دغدغه های مربوط به طراحی سایت بانک ها می توان به حجم خدمات الکترونیکی، امنیت، ترافیک بالای وب سایت در ایام خاص و... اشاره کرد. همچنین امکان ایجاد و طراحی پورتال داخلی و اینترنتی نیز از مسائلی است که در طراحی سایت بانک برای آن راهکار و راه حل ارائه می شود. لازم به ذکر است در طراحی سایت بانک ها تبلیغ تعداد باجه های پاسخگو و یا تعداد عابر بانک های نصب شده در بیرون از بانک از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد چرا که بی توجهی به این مسایل در طراحی سایت بانک باعث می شود که بیننده نتواند تفاوت میان شعبه های بانک را دریابد.

طراحی سایت

ویژگی های طراحی سایت بانک

• امکان یکپارچه سازی وبسایت و پروتال با نرم افزارهای داخلی بانک در طراحی سایت بانک
• امکان پیاده سازی، توسعه و طراحی فرآیندها و خدمات بانکداری که در سیستم های دیگر ارائه نشده است در طراحی سایت بانک
• امکان پیاده سازی و طراحی سیستم ها و وبسایت های اقماری در طراحی سایت بانک
• امکان فروش آنلاین، خدمات قابل فروش به صورت آنلاین مانند مکان نمای شعب، فهرست شعب و ... در طراحی سایت بانک
• ارائه بخش ویژه برای معرفی خدمات بانکی در طراحی سایت بانک
و بسیاری از خدمات دیگر ....

طراحی سایت

بهینه سازی طراحی سایت بانک

در طراحی سایت بانک مواردی مانند معرفی کامل بانک، معرفی کلیه شعب و دستگاه های ATM روی نقشه ایران، ایجاد وب سرویس های محاسبه شبا و پرداخت اقساط، ارتباط با زیرساخت های بانکداری الکترونیک و باشگاه مشتریان، ایجاد بخش های همراه کارت و کارت های هدیه، بخش شکایات و پیشنهادات، ایجاد بخش های خدمات بانکی، بانکداری شرکتی، بانکداری خصوصی، معرفی ابزارها و دیگر امکانات بایستی طراحی و بهینه سازی شود و پس از ورود اطلاعات کامل و تمامی تست های امنیتی روی سرورهای اختصاصی بانک در طراحی سایت بانک آپلود شود.

طراحی سایت

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید