طراحی سایت


طراحی سایت به روز چه مشخصه هایی دارد

طراحی سایت بزرگ، مستلزم بسیار بیشتر از مهارتهای فنی لازم است. یکی از عوامل مهم این است که با آخرین نکات و ترفندهای طراحی وب در صنعت آشنا شوید. یک وبسایت که با آخرین تکنیکهای بهینه سازی موتورهای جستجو همگام است، می تواند در طول زمان به بهبود رتبه بندی جستجو در سایت شما کمک کند. همچنین در بلند مدت به بهبود فروش، سود و خط مشی کسب و کار شما کمک خواهد کرد. در اینجا ده نکات و ترفندهای طراحی وب به شما کمک می کند که وب سایت خود را به سطح بعدی برسانید.

طراحی سایت

به روزترین سبک های طراحی سایت

با استفاده از راهنماهای سبک - راهنماهای سبک در حال حاضر در جهان دیجیتال بسیار محبوب هستند. در واقع، این راهنماها معمولا به شکل اسناد و یا کتاب های بزرگ می آیند که به وب مستر کمک می کند که در تمام محتوای خود یک سبک یکسان را حفظ کند. باید راهنمای سبک خود را ایجاد کنید تا اطمینان حاصل کنید که سایتهای آنها یک سبک یکنواخت را در سر دارند. اطمینان حاصل کنید که شما به یک شرکت طراحی وب مراجعه کرده اید که از راهنمای راهنمای مناسب استفاده می کند، زیرا این یک روند است که باید امروز برای طراحی یک وب سایت خوب استفاده شود.

طراحی سایت

نوع فونت ها در طراحی سایت

اندازه فونت های بزرگتر - هرچند اندازه فونت های بزرگتر در دنیای طراحی وب جدید نیست، اما هنوز در سال 2017 نیرویی وجود دارد که حتی در سال 2017 با آن حساب کند. فونت های بزرگ توانایی توجه خوانندگان خود را به خود جلب می کنند و آنها را بر محتوا تمرکز می کنند. قابلیت خواندن، به ویژه در صفحات کوچک مانند دستگاه های تلفن همراه، در طراحی وب سایت نقش مهمی در حفظ اندازه فونت های بزرگ ایفا کرده است. از سوی دیگر، اندازه قلم بزرگ با یک طراحی وب کم مینیاتوری همراه است که در این روز و سنین روند دارد.
طراحی های مینیمالیتی - این یکی دیگر از روند محبوب در 2017/18 است. اکثر بازدیدکنندگان ترجیح می دهند که وب سایت هایی را که دارای طرح های مینیمالیستی هستند و هیچ مشکلی نداشته باشند، حمایت کنند. شما باید طراح وب را استخدام کنید که از یک موضوع مینیمالیستی برای طراحی سایت خود استفاده کند، زیرا در طول زمان می تواند مشتریان بیشتری را به کسب و کار شما جذب کند.
به جای ایجاد یک کد و شروع طراحی بر روی صفحه نمایش، طراح خوب از تخته سفید برای برنامه ریزی طرح کلی سایت خود در خارج از صفحه استفاده خواهد کرد. این ایده به طراح ایده خوبی است که او می خواهد عناصر را قرار دهد. این بهترین راه برای طراحی وب سایت بزرگ در پایان است.
فشرده سازی ستون های فرعی - ستون های فرعی می تواند باعث اختلاف شود. صندلی های فلزی در اصل برای بهبود قابلیت استفاده از یک سایت با اضافه کردن محتوای محبوب و پست های اخیر به معنای بهبود یافته بود. اما امروز، ستون های فرعی توسط بازاریابان متقلب مورد استفاده قرار گرفته اند تا محتوای تبلیغاتی را نمایش دهند که پس از همه، تجربه کاربر را بسیار کم نمی کند. در حقیقت، اگر شما به آنها نیازی ندارید، باید ستون های ستونی را در طرح خود بکشید. این باعث می شود تا بسیاری از مزاحمت ها از سایت شما برطرف شود و به یک نگاه حداقلی تبدیل شود.
طراحی پاسخگو - جستجوی تلفن همراه به سرعت در حال رشد است. مهم این است که شما سایت را به عنوان یک تلفن همراه دوست بدارید تا مشتریان بیشتر بتوانند از طریق سایت بازدید کنند. از این رو، شما باید یک طراحی پاسخگو برای سایت خود داشته باشید.

لینک های داخلی و دسترس پذیری در طراحی سایت

ساده سازی ناوبری - اکثر وب مسترها تعداد زیادی لینک در نوار ناوبری برای حفظ بازدید کنندگان سایت خود دارند. اما این می تواند بیشتر از زمان دیگر راه برود. در حقیقت، یک سیستم ناوبری پیچیده گزینه های زیادی برای بازدیدکنندگان شما ارائه می دهد که می تواند آنها را به طور کامل از سایت خارج کند. به همین دلیل مهم است که شما اقلام کمتر در نوار ناوبری قرار دهید. این کمک خواهد کرد که کاهش میزان هدر رفتن در وب سایت شما.
با استفاده از کیفیت تصاویر - شما باید کیفیت تصاویر را در سایت خود ارتقا دهید. تصاویر اصلی نقش مهمی در بهبود رتبه بندی سایت شما در طول زمان بازی می کنند. به جای استفاده از تصاویر رایگان که هرکسی به آنها دسترسی داشته باشد، مهم است که شما در خدمات تصویری Premium Stock سرمایه گذاری کنید. اگر شما یک عکاس خوب هستید، حتی می توانید تصاویر خود را از ابتدا ایجاد کنید.
فشرده سازی لغزنده - این یکی دیگر از روند طراحی وب در سال 2017 است. شما باید از لغزنده ها برای کاهش تعداد حواس پرتی ها در سایت خود استفاده کنید. این باعث می شود که بازدید کننده در اطراف وب سایت شما حرکت کند. یک نوار لغزنده کاملا مشابه نوار کناری است که گزینه های زیادی برای بازدید کننده شما ایجاد می کند.

طراحی سایت

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید