طراحی سایت


طراحی سایت دارالترجمه

ترجمه یکی از امور مهمی است که این روزها تا حد زیادی به طرف اینترنتی شدن پیش رفته است. مترجم ها و موسسه های دارالترجمه با گذشت زمان امور خود را به سمت اینترنتی شدن پیش می برند و به همین دلیل طراحی سایت هایی با قابلیت های مختلف ثبت سفارش و پیگیری سفارش های ترجمه بسیار مورد استقبال عموم قرارگرفته اند.

آموزش طراحی سایت اصفهان

روند کار در طراحی سایت های ترجمه آنلاین

روند کار در طراحی سایت به این شکل است که مشتری ابتدا سفارش ترجمه خود را در به صورت یک فایل در طراحی سایت به ثبت میرساند. مدیر سایت سفارش را میبیند و آن را مورد بررسی قرار میدهد و سپس برآورد هزینه ترجمه را به مشتری اعلام خواهد کرد. مشتری پیش پرداخت را بصورت آنلاین واریز کرده و سفارش طراحی سایت وارد فاز ترجمه می شود. مترجم سفارش را از طریق سایت و به صورت اینترنتی دریافت کرده و پس از انجام امور ترجمه آن را در پنل مربوط ثبت می کند. سپس فایل ترجمه شده پس از پرداخت کامل وجه توسط کاربر قابل دسترسی و دانلود میباشد.

آموزش طراحی سایت اصفهان

بعضی از قابلیت های پیشرفته طراحی سایت ترجمه آنلاین:

• پنلی اختصاصی مخصوص مترجم ها با قابلیت هایی مثل ثبت نام مترجم و تایید توسط مدیر طراحی سایت
• قابلیت فرستادن سفارشات ترجمه به یک مترجم خاص
• قابلیت فرستادن یک ترجمه به مترجمی دیگر برای اصلاحیات
• قابلیت ارسال اتوماتیک ترجمه به یک مترجم پس از گذشت یک مدت زمان خاص
• امکان مشاهده سفارش های ترجمه توسط یک مترجم و حذف آن از فهرست سایر مترجم ها
• امکان مشاهده صورت حساب های مالی توسط هر مترجم
• قابلیت های پیامکی جهت ارسال اتوماتیک پیامک سفارشات جدید
• امکان نمایش گزارشات سفارشات ترجمه جدید
• قابلیت سفارشی سازی فرم ثبت نام

روش تسویه حساب با مترجم ها در طراحی سایت

هر طراحی سایت ترجمه آنلاین بر اساس سیاست مدیریتی خود درصدی از هر ثبت سفارش را برای مترجم مشخص کرده و پس از بازه زمانی مشخص با مترجم ها تسویه حساب می کند. در صورتی که قابلیت صورت حساب در طراحی سایت فعال باشد هر مترجم قادر است تراکنش های مالی مرتبط با ترجمه های خود را بهتر بررسی کند.

قیمت طراحی سایت ترجمه آنلاین و هزینه های کلی آن

طراحی قالب سایت های ترجمه آنلاین یا دارالترجمه آنلاین باید طوری کاربرپسند باشد که کاربران قادر باشند در کمترین زمان سفارش ترجمه خود را در سایت به ثبت برسانند. همچنین قابل فهم بودن فرایند ثبت سفارش در هر طراحی سایت از نکات بسیار مهم است. زیرا در بسیاری مواقع کاربر چند طراحی سایت را همزمان باز می کند و اگر یک طراحی سایت مطالب را خیلی پیچیده و غیر قابل فهم چیدمان کرده باشد بلافاصله تب را میبندد و وارد طراحی سایت دیگری میشود. پس لینک ثبت سفارش ترجمه باید در جایی مشخص قابل دسترس و مشاهده باشد.

قیمت طراحی سایت ترجمه آنلاین و هزینه های کلی آن

هزینه های طراحی و راه اندازی سایت های دارالترجمه بستگی کامل به قابلیت ها و نوع طراحی قالب آن دارد. برای نتیجه گیری بهتر در موتورهای جستجوگری مانند گوگل برای طراحی سایت های ترجمه طراحی قالب سفارشی پیشنهاد می شود.

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید