طراحی سایت


طراحی سایت دانشگاه

طراحی سایت دانشگاهی دارای قابلیت ارائه دروس به صورت آنلاین، برگزاری امتحانات به صورت آنلاین، ارتباط دانشجویان با اساتید از طریق تالار گفتمان، در دسترس بودن اساتید در هر جای دنیا که باشند، بالا رفتن سطح علمی دانشجویان، انجام فعالیت های آموزشی و مالی در هر ساعاتی از شبانه روز، پذیرش دانشجو بدون محدودیت از هر جای ایران و... بوده که این موارد از جمله مهم ترین و کاربردی ترین مزایای وب سایت های دانشگاهی به حساب میایند.

طراحی سایت

ویژگی های مهم در طراحی سایت دانشگاهی

1. معرفی صفحه درباره ما از طریق طراحی سایت دانشگاهی
در این صفحه از وب سایت می توانید به معرفی تاریخچه دانشگاه و سابقه و رزومه ی اساتید بپردازید و پیشینه ی دانشگاه، هیئت علمی، دانشکده ها، گروه های آموزشی و... معرفی کرد.

2. طراحی بخشی برای ارتباط با دانشگاه از طریق طراحی سایت دانشگاهی
در این بخش از وب سایت اطلاعات تماس با هر کدام از بخش های دانشگاه مثل مدیریت، روابط عمومی و معاونان و... قرار داده می شود.

3. طراحی صفحه اعلانات در طراحی سایت دانشگاهی
تابلوی اعلانات برای بیان اطلاعیه های دانشگاه، تغییر تاریخ امتحانات، برگزاری همایش ها و کنفرانس ها و... پیاده سازی می شود.

4. صفحه تقویم آموزشی در طراحی سایت دانشگاهی
ساعات و روزهای برگزاری کلاس درس رشته های مختلف به همراه نام ساختمان، شماره کلاس و نام اساتید در هر نیم سال تحصیلی در این بخش از وب سایت قرار داده می شود.

5. صفحه انتخاب رشته در طراحی سایت دانشگاهی
در این بخش از وب سایت دانشجویان به انتخاب واحد برای هر ترم خود می پردازند.

6. بخش ثبت نام در طراحی سایت دانشگاهی
برای بهره مندی از خدمات دانشگاه و دسترسی به صفحه های اطلاع رسانی دانشجویان از این طریق به ثبت نام و عضویت و ارسال مدارک خود می پردازند.

7. پنل کاربری در طراحی سایت دانشگاهی
پنل کاربری مختص به افرادی می باشد که از قبل در وب سایت ثبت نام کرده اند. کاربران با ورود نام کاربری و رمز ورود می توانند به این بخش وارد شوند و به پروفایل خود دسترسی داشته باشند.

8. سیستم پرداخت آنلاین در طراحی سایت دانشگاهی
پس از انتخاب واحدهای درسی، دانشجویان به صورت آنلاین می توانند از طریق درگاه های بانکی موجود در وب سایت به صورت آنلاین به پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.

9. صفحه اطلاع رسانی در طراحی سایت دانشگاهی
برای اطلاع رسانی و آگاهی دانشجویان از قوانین و مقررات موجود در دانشگاه این صفحه طراحی می شود.

10. صفحه اخبار و مقالات در طراحی سایت دانشگاهی
در این بخش از وب سایت جدید ترین اخبار و مقالات دانشجویی برای اطلاع رسانی به دانشجویان قرار داده می شود.

طراحی سایت

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید