طراحی سایت


طراحی سایت عکاسی

اگر در حرفه ی هنر و عکاسی مشغول فعالیت هستید پیشنهاد می شود هر چه سریع تر نسبت به طراحی سایت برای حرفه ی خود اقدام نمایید. برای رقابت و پیشی گرفتن از رقبای خود در این حرفه پیشنهاد ما به شما طراحی سایت می باشد. نمایش نمونه کارها در طراحی سایت آتلیه عکاسی با طراحی گرافیکی زیبا و منحصر به فرد و مرتبط با حرفه ی کاریتان قادر به جذب کاربران و بازدید کنندگان بسیار زیادی خواهید بود و همچنین از این طریق می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید تا در دنیای تجارت الکترونیک حرفی برای گفتن داشته باشید. در قسمتی که نمونه کارهای خود را قرار می دهید همچنین در صورت تمایل می توانید تعرفه ها و قیمت ها را برای آگاهی کاربران و متقاضیان قرار دهید.

طراحی سایت

اصول طراحی سایت عکاسی

برای بازاریابی و تبلیغات آتلیه خود می توانید افراد محبوب و مشهوری را که در آتلیه شما عکاسی کرده اند را به صورت اسلایدی و با افکت ها یجذاب و گیرا در صفحه ی اصلی وب سایت خود قرار دهید. بخش مهم دیگری که باید در وب سایت خود قرار دهید، اختصاص دادن بخشی برای نمایش انواع کاتالوگ ها و تعرفه ها و هزینه های عکاسی می باشد. از آنجایی که عکاسی گرایش های متفاوت و گوناگونی را دارد می توانی بخش های متفاوتی را در وب سای خود قرار دهید بخش های مختلفی مثل، عکاسی عروس داماد، عکاسی کودک، عکاسی صنعتی، عکاسی هنری و... بخش های مهمی می باشند که باید در وب سایت های آتلیه قرار داده شود.

طراحی سایت

رعایت نکات سئو در طراحی سایت عکاسی

با رعایت نکات سئو قادر خواهید بود وب سایت خود را نسبت به موتورهای جستجوگر گوگل بهینه کرده و رتبه ی خوبی را کسب نمایید و همچنین می توانید محتوا و تصاویر وب سایت خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار دهید و از این طریق بازدید کنندگان بسیار زیادی را به خود جذب نمایید. قرار دادن بخش های گالری و اسلایدی از نمونه کارها و همچنین اختصاص دادن قسمت فروشگاهی برای خرید و یا پرداخت های آنلاین در طراحی سایت های آتلیه از بخش های ضروری به حساب میاید.

سرویس ها در طراحی سایت عکاسی

• نمایش کاتالوگ به صورت آنلاین به مشتریان و متقاضیان از طریق طراحی سایت عکاسی
• درج تعرفه و قیمت خدمات در طراحی سایت عکاسی
• اختصاص دادن بخش مقالات و اخبار مرتبط با آتلیه در طراحی سایت عکاسی
• قرار دادن درگاه پرداخت آنلاین برای پرداخت هزینه ها به صورت آنلاین در طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید