طراحی سایت


طراحی سایت مبارزه با دخانیات

در ایران انجمن ها و طراحی سایت های بسیاری برای مبارزه با مواد مخدر وجود دارند و افراد زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. این انجمن ها و مراکز خیرخواهانه برای مبارزه با دخانیات نیاز به طراحی سایت دارند تا در تمامی هم فکران خود را در یکجا جمع نمایند و به یاری یکدیگر اقدامات لازم برای کاهش مصرف دخانیات و ترک اعتیاد معتادان را انجام دهند. امروز بسیاری از نوجوانان و جوانان، دانشجویان و افراد تحصیل کرده دچار عادت به مصرف دخانیات شده اند و این برای سلامت آنها و حتی جامعه طراحی سایت مناسب نیست. تعداد معتادان به مواد مخدر نیز روز به روز بیشتر می شود و برخی از آنها به دلیل فقر و نداشتن خانواده، امکان رفتن به کمپ اعتیاد و نجات زندگی خود را ندارند و پس از مدتی زندگیشان به پایان می رسد .

طراحی سایت

اهداف طراحی سایت مبارزه با دخانیات

هدف اصلی طراحی سایت مبارزه با دخانیات، آموزش و آگاهی به جامعه می باشد که از طریق نمایش مقالات، اطلاعات و فیلم ها می توان این اطلاع رسانی را در طراحی سایت انجام داد. همچنین در بخش تالار گفتمان می توان فرصت تبادل تجربیات و روحیه دادن افراد را به یکدگیر ایجاد نمود. و قرارهای حضوری برای کمک به افراد معتاد و بی بضاعت و روحیه دادن به اشخاص نیازمند به کمک را ایجاد نمود. مشاوره های آنلاین رایگان توسط روانشناسان داوطلب می تواند کمک دیگری برای افراد مبتلا باشد. اطلاع رسانی از همایش های مبارزه با اعتیاد از امکانات دیگر طراحی سایت مبارزه با دخانیات می تواند باشد. همچنین می توان از تبلیغات کلینیک ها و کمپ های ترک اعتیاد و یا سایر محصولات و داروها برای جبران هزینه های طراحی سایت و استفاده ی کاربران استفاده کرد.

طراحی سایت

مهم ترین امکانات و خدمات قابل ارائه در طراحی سایت مبارزه با دخانیات عبارتند از:

• بخش صفحه ی نخست معرفی کننده ی امکانات و خدمات و اهداف سایت در طراحی سایت مبارزه با دخانیات
• بخش اطلاع رسانی و آگاهی در مورد دخانیات توسط تصاویر، مطالب و ویدیو ها در طراحی سایت مبارزه با دخانیات
• بخش عضویت در سایت و ارائه خدمات ویژه به کاربران سایت در طراحی سایت مبارزه با دخانیات
• بخش تالار گفتگو در طراحی سایت مبارزه با دخانیات
• بخش مشاوره آنلاین رایگان در طراحی سایت مبارزه با دخانیات
• بخش اطلاع رسانی از همایش های دخانیات در طراحی سایت مبارزه با دخانیات
• بخش همیاری و کمک به معتادان نیازمند در طراحی سایت مبارزه با دخانیات
• بخش تبلیغات در خصوص محصولات، داروها و کلینیک های ترک اعتیاد در طراحی سایت مبارزه با دخانیات

طراحی سایت

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید