طراحی سایت


طراحی سایت مشاوره

امروزه تقریبا همه ی افراد حداقل برای یک بار از نظر و مشاوره ی مشاوران در زمینه های مختلف تحصیلی، ککاری، حقوقی و... کمک گرفته اند. طراحی سایت مشاوره در زمینه های ذکر شده با هدف کمک رسانی به مردم و تبلیغ و درآمد زایی این روزها طرفداران و علاقه مندان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است و مشاوران از این طریق می توانند منبع درآمد زایی دیگری را برای خود ایجاد کنند.

طراحی سایت

طراحی وب سایت مشاوره

بخش ها و قابلیت های بسیار زیادی در طراحی سایت مشاوره باید پیاده سازی شود که از جمله مهم ترین آن ها طراحی صفحه ی درباره ما می باشد در این صفحه مشاوران می توانند به معرفی کامل خود بپردازند و سابقه ی کاری و تحصیلی خود را ذکر کنند و همه ی مدارک تحصیلی خود را در وب سایت قرار دهند.
یکی دیگر از بخش های مهم در طراحی سایت طراحی صفحه ی دسته بندی می باشد مدیر وب سایت در این صفحه می تواند موضوعات مختلف و مرتبط با هر حوزه را دسته بندی کرده و هر کدام را در جای مخصوص به خود قرار دهد. بخش دیگری که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد صفحه ی ارتباط با ما می باشد کاربران از این طریق می توانند سوالات خود را مطرح کنند و پاسخ آن را از طرف مدیر وب سایت دریافت نمایند و حتی کاربران در این بخش می توانند در نظر سنجی ها شرکت کنند و نظرات خود را در رابطه با وب سایت بیان کنند.

طراحی سایت

ویژگی ها در طراحی سایت مشاوره

• طراحی صفحه ی درباره ما برای کسب اطلاعات بیشتر در طراحی سایت مشاوره
• طراحی صفحه ای مخصوص مشاوران در طراحی سایت مشاوره
• طراحی صفحه ای برای دسته بندی محصولات آموزشی در طراحی سایت مشاوره
• طراحی صفحه ای برای ثبت نام رایگان در طراحی سایت مشاوره
• طراحی صفحه ی ارتباط با ما در طراحی سایت مشاوره
• طراحی صفحه ی جستجوی سریع در طراحی سایت مشاوره
• طراحی صفحه ای برای درج جدید ترین اخبار و مقالات در طراحی سایت مشاوره
• طراحی صفحه ی تماس با ما در طراحی سایت مشاوره

قیمت و تعرفی طراحی سایت مشاوره

از آنجایی که هر وب سایت متناسب با قابلیت ها و ویژگی هایی که بر روی آن پیاده سازی می شود قیمت گذاری می شوند بنابراین نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را برای وب سایت ها در نظر گرفت، به عبارتی دیگر قیمت هر وب سایت بستگی به قابلیت هایی دارد که بر روی آن پیاده سازی می شود و به هر میزانی که قابلیت های پیاده شده روی وب سایت بیشتر باشد به همان میزان نیز در افزایش قیمت وب سایت تاثیر گذار خواهد بود.

طراحی سایت

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید