طراحی سایت


آشنایی با سئوی کلاه سیاه در طراحی سایت

سئوی کلاه سیاه چیست ؟ سئوی کلاه سیاه مجموعه ای از روش ها و تاکتیک های غیر قانونی و بر خلاف قوانین موتورهای جستجوگر گوگل می باشد که با فریب دادن موتورهای جستجوگر، رتبه ی طراحی سایت را می تواند افزایش بدهد. در این روش سئو، صرفا بالا بردن رتبه ی طراحی سایت در صفحه ی اول گوگل حائز اهمیت است و رضایت کاربران و مخاطبان طراحی سایت مورد توجه قرار نمی گیرد.
سئوی کلاه سیاه از ده ها روش و تاکتیک دیگر مشابه به روش هایی که نام بردیم ، استفاده می کند که با توجه به به روزرسانی هایی که گوگل در الگوریتم های خود انجام داده است ، با تمامی این روش ها مقابله می شود و با استفاده از سئوی کلاه سیاه ، طراحی سایت با صرف هزینه تنها برای مدت زمان کوتاهی در رتبه ی بالا در موتورهای جستجوگر گوگل قرار می گیرد و پس از آنالیز الگوریتم های گوکل ، به عنوان سایت متخطی شناسایی شده و طراحی سایت علاوه بر پایین آمدن رتبه اش در گوگل ، جریمه نیز می شود.

طراحی سایت

مقابله ی گوگل با سئوی کلاه سیاه در طراحی سایت

گوگل با استفاده از ابزارهایی که در اختیار دارد با هر گونه اقدامی که بر خلاف قوانین آن باشد ، مقابله می کند. از سال 1999 گوگل با به روز رسانی های جدیدی که در الگوریتم های خود داشته است توانایی تشخیص لینک های غیر عادی و محتواهای اسپم طراحی سایت ها را داشته و با آنها مقابله می کند . هر طراحی سایتی که از روش های سئوی کلاه سیاه استفاده نماید پس از مدت زمان کوتاهی توسط گوگل جریمه خواهد شد. در ادامه به روش ها و تاکتیک هایی که در سئوی کلاه سیاه از آن استفاده می شود و راه های گوگل برای مقابله با هر کدام از این تاکتیک ها می پردازیم .

طراحی سایت

روش های سئوی کلاه سیاه در طراحی سایت و راه های مقابله ی گوکل با آنها :

1.در طراحی سایت از کلمات کلیدی بیش از حد استفاده می شود و همچنین این کلمات را مخفی می کنند تا ربات های گوگل در این صفحات طراحی سایت بیشتر خزش داشته باشند و رتبه ی طراحی سایت بالا تر برود.
•روش مقابله ی گوگل : الگورتیم "آستین" در گوگل ، متن های پنهان شده در صفحات طراحی سایت و همچنین در متا تگ ها را شناسایی می کند و آنها را اسپمر می شناسد و رتبه ی طراحی سایت را پایین می آورد .
2. روش دیگر سئوی کلاه سیاه ، استفاده از لینک های اسپم می باشد که در این روش ، از کلمات کلیدی غیر مرتبط با مضمون طراحی سایت استفاده می شود و در سایت های غیر مرتبط به اشتراک گذاشته می شود که خزش بیشتر ربات ها و در نتیجه افزایش رتبه ی طراحی سایت را به دنبال دارد .
•روش مقابله ی گوگل: گوگل با استفاده از الگوریتم "جَگِر" توانایی مقابله با هر گونه لینک بی محتوا و اسپم را دارد و در صورت تشخیص این قیبل لینک ها ، رتبه ی طراحی سایت شما پایین تر نیز می آید.
3.روش سوم سئوی کلاه سیاه استفاده از محتواهای تکراری و کپی شده می باشد .
•روش مقابله ی گوگل: این محتواهای تکراری و کپی برداری شده توسط الگورتیم های گوگل قابل شناسایی و مقابله می باشد.
4.روش چهارم در سئوی کلاه سیاه ، خرید لینک برای افزایش بازدید و رتبه ی طراحی سایت در گوگل می باشد .
•روش مقابله ی گوگل: الگوریتم پنگوئن در گوگل این لینک ها را شناسایی می کند و رتبه ی طراحی سایت شما را پایین می آورد.

طراحی سایت

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید