طراحی سایت


آشنایی با سئوی کلاه سیاه در طراحی سایت

سئوی کلاه سیاه چیست ؟ سئوی کلاه سیاه مجموعه ای از روش ها و تاکتیک های غیر قانونی و بر خلاف قوانین موتورهای جستجوگر گوگل می باشد که با فریب دادن موتورهای جستجوگر، رتبه ی طراحی سایت را می تواند افزایش بدهد. در این روش سئو، صرفا بالا بردن رتبه ی طراحی سایت در صفحه ی اول گوگل حائز اهمیت است و رضایت کاربران و مخاطبان طراحی سایت مورد توجه قرار نمی گیرد.
سئوی کلاه سیاه از ده ها روش و تاکتیک دیگر مشابه به روش هایی که نام بردیم ، استفاده می کند که با توجه به به روزرسانی هایی که گوگل در الگوریتم های خود انجام داده است ، با تمامی این روش ها مقابله می شود و با استفاده از سئوی کلاه سیاه ، طراحی سایت با صرف هزینه تنها برای مدت زمان کوتاهی در رتبه ی بالا در موتورهای جستجوگر گوگل قرار می گیرد و پس از آنالیز الگوریتم های گوکل ، به عنوان سایت متخطی شناسایی شده و طراحی سایت علاوه بر پایین آمدن رتبه اش در گوگل ، جریمه نیز می شود. یکی از پرکاربرد ترین و پر تقاضا ترین پروژه های طراحی سایت در شرکت نونگار پردازش طراحی سایت پیش بینی فوتبال می باشد که متقاضیان و مشتریان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است.

طراحی سایت

مقابله ی گوگل با سئوی کلاه سیاه در طراحی سایت

گوگل با استفاده از ابزارهایی که در اختیار دارد با هر گونه اقدامی که بر خلاف قوانین آن باشد ، مقابله می کند. از سال 1999 گوگل با به روز رسانی های جدیدی که در الگوریتم های خود داشته است توانایی تشخیص لینک های غیر عادی و محتواهای اسپم طراحی سایت ها را داشته و با آنها مقابله می کند . هر طراحی سایتی که از روش های سئوی کلاه سیاه استفاده نماید پس از مدت زمان کوتاهی توسط گوگل جریمه خواهد شد. در ادامه به روش ها و تاکتیک هایی که در سئوی کلاه سیاه از آن استفاده می شود و راه های گوگل برای مقابله با هر کدام از این تاکتیک ها می پردازیم .

طراحی سایت

روش های سئوی کلاه سیاه در طراحی سایت و راه های مقابله ی گوکل با آنها :

1.در طراحی سایت از کلمات کلیدی بیش از حد استفاده می شود و همچنین این کلمات را مخفی می کنند تا ربات های گوگل در این صفحات طراحی سایت بیشتر خزش داشته باشند و رتبه ی طراحی سایت بالا تر برود.
•روش مقابله ی گوگل : الگورتیم "آستین" در گوگل ، متن های پنهان شده در صفحات طراحی سایت و همچنین در متا تگ ها را شناسایی می کند و آنها را اسپمر می شناسد و رتبه ی طراحی سایت را پایین می آورد .
2. روش دیگر سئوی کلاه سیاه ، استفاده از لینک های اسپم می باشد که در این روش ، از کلمات کلیدی غیر مرتبط با مضمون طراحی سایت استفاده می شود و در سایت های غیر مرتبط به اشتراک گذاشته می شود که خزش بیشتر ربات ها و در نتیجه افزایش رتبه ی طراحی سایت را به دنبال دارد .
•روش مقابله ی گوگل: گوگل با استفاده از الگوریتم "جَگِر" توانایی مقابله با هر گونه لینک بی محتوا و اسپم را دارد و در صورت تشخیص این قیبل لینک ها ، رتبه ی طراحی سایت شما پایین تر نیز می آید.
3.روش سوم سئوی کلاه سیاه استفاده از محتواهای تکراری و کپی شده می باشد .
•روش مقابله ی گوگل: این محتواهای تکراری و کپی برداری شده توسط الگورتیم های گوگل قابل شناسایی و مقابله می باشد.
4.روش چهارم در سئوی کلاه سیاه ، خرید لینک برای افزایش بازدید و رتبه ی طراحی سایت در گوگل می باشد .
•روش مقابله ی گوگل: الگوریتم پنگوئن در گوگل این لینک ها را شناسایی می کند و رتبه ی طراحی سایت شما را پایین می آورد.

طراحی سایت

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت گوگل طراحی سایت آپارات طراحی سایت بیمه طراحی سایت مطب دندان پزشکی طراحی سایت جراحی و زیبایی طراحی سایت تهران طراحی سایت مسکن طراحی سایت آژانس املاک طراحی سایت دکتر زنان طراحی سایت مزون لباس در تهران طراحی سایت وکلا طراحی سایت شرکت بازرگانی طراحی سایت کترینگ در تهران طراحی سایت درمانگاه طراحی سایت لوازم ایمنی طراحی سایت معاملات ملکی طراحی سایت پارچه فروشی در تهران اهمیت طراحی سایت داروخانه اهمیت طراحی سایت خدمات عروسی طراحی سایت فروشگاه موبایل طراحی سایت فروش آبمیوه و بستنی طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی سایت سفارش آنلاین غذا طراحی سایت آتلیه عروسی طراحی سایت فروشگاه اسباب بازی در تهران طراحی سایت فروش رنگ و اسانس خوراکی طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید