طراحی سایت


اشتباهات در طراحی سایت ریسپانسیو

امروزه گوشی تلفن های هوشمند یکی از بهترین و کاربردی ترین ابزارها برای بازاریابی اینترنتی به حساب میایند. به دلیل اینکه امروزه تعداد کاربرانی که از تلفن های همراه هوشمند خود برای مشاهده ی وب سایت ها استفاده می کنند مدام در حال افزایش می باشد، پس ویژگی رسیپایسو بودن برای همه ی طراحی سایت ها امری بسیار کاربردی و ضروری می باشد. همچنین اگر وب سایت خود را با کارایی بالا و بدن مشکل طراحی کنید، علاوه بر اینکه باعث افزایش تعداد کاربرانتان می شود ممکن است کاربرانتان را به مشتری های فعالتان تبدیل کند یعنی از این طریق می توانید نرخ فروش خود را افزایش دهید.
بیشتر افراد برای بهینه سازی و سازگاری بیشتر وب سایت های خود اقدام به طراحی سایت ریسپانسیو می کنند اما همین وب سایت های ریسپانسیو ممکن است دارای مشکلات کوچکی باشد که در ادامه در رابطه با آن ها و چگونگی برطرف کردن آن ها به بحث می پردازیم.

کوتاه کردن عنوان و پیام ها در طراحی سایت

به دلیل اینکه صفحه نمایش تلفن های همراه کوچک می باشد تا جایی که امکان دارد باید محتوا و عنوان های وب سایت را کوتاه و مختصر کنید تا همه ی اطلاعات وب سایت به راحتی در یک صفحه مشاهده نمایید البته این موضوع به معنا نیست که در طراحی سایت ریسپانسیو از فونت ریز استفاده کنید زیرا در این صورت نیز ممکن است مشکلاتی به وجود آید. در طراحی سایت ریسپانسیو بهتر است دکمه های اطلاعات بیشتر و ادامه ی مطلب را از یک رنگ خاص استفاده کنید و همچنین با استفاده از CSS سایز فونت ها را بهینه کنید.

تعامل با کاربر از طریق دکمه ها و لینک های جذاب

با استفاده کردن از لینک های جذاب و با به نمایش درآوردن آن ها به کمک دکمه های بزرگ با وضوح زیاد علاوه بر اینکه به راحتی قادر خواهید بود کارایی وب سایت خود را افزایش دهید، می توانید تعامل بین کاربر و وب سایت را نیز افزایش دهید. مثلا با قرار دادن فرم های زیبا و چشم گیر ثبت نام و عضویت در طراحی سایت به راحتی می توانید کاربران را به بخش های مختلف وب سایت خود جذب نمایید.
استفاده از لینک تماس تلفنی در طراحی سایت
ممکن است در بعضی از وب سایت ها مشاهده کرده باشید که در قسمت بالای وب سایت خود شماره تماس را قرار می دهند. این درحالیست که برای تعامل بیشتر کاربر با وب سایت باید از لینک های تماس تلفنی استفاده شود تا کاربران به راحتی و با لمس لینک تماس قادر به برقراری تماس با شما باشند.

 

مطالب مرتبط:

طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت کرمانشاه

طراحی سایت شیراز

طراحی سایت تبریز

سئو سایت شیراز

سئو سایت تبریز

طراحی اپلیکیشن در تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت مشهد

طراحی سایت اصفهان


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید