طراحی سایت


به روز رسانی محتوا

تاثیر به روز رسانی بر کسی پوشیده نیست همه افراد و صاحبین سایت می‌دانند که اگر بخواهند در کسب‌وکار خود پیشرفت کنند باید محتوای با کیفیتی را برای سایت خود ایجاد کنند. از آن‌جایی که افراد با محتوای مناسب جذب کسب‌وکار مورد نظر می شوند پس حتما باید به این مورد توجه کنید تا این همه زحمات شما در رابطه با طراحی سایت هدر نرود. وجود محتوای خوب نه تنها به جذب افراد می‌انجامد بلکه رتبه بالایی را در نظر موتورهای جستجو هم دریافت خواهید کرد.

محتوا نویسی چیست؟

برای برخی افراد ممکن است سوال پیش بیاید که محتوا نویسی چیست؟ محتوا در واقع به همان مقاله یا نوشته‌ای گفته می‌شود که در طراحی سایت ‌ قرار داده می‌شود و افراد برای خواندن آن به وب سایت‌ها مراجعه می‌کنند به همین منظور شما برای حفظ مخاطب باید محتوای بسیار مفیدی را در سایت خود قرار دهید لازم به ذکر است که محتوا فقط محدود به نوشته و متن نمی‌باشد بلکه ممکن است محتوای تصویری یا ویدیویی یا حتی صوتی باشد که افراد دوست دارند در روش‌های مختلفی محتوا را مشاهده کنند و به آموزش بپردازند.

طراحی سایت

اهمیت به روزرسانی محتوا در سئو سایت

به روز رسانی مداوم محتوا در سایت باعث می‌شود تا سایت شما به عنوان مرجع مهمی برای کاربران شناخته شود و به آن اعتماد کنند. همچنین در صورت لزوم به سایت شما سر میزنند. که این امر نه تنها جایگاه خوبی را در ذهن کاربران ایجاد می‌کند بلکه در نظر موتورهای جستجو و گوگل هم از امتیاز بالایی برخوردار می‌شوید. چرا که معیار مهم گوگل برای انتخاب سایت برای اوردن به اولویت خود سایتی می‌باشد که کاربران از محتوای آن سایت رضایت کافی را داشته باشند. که با این ترفند می‌توانید به افزایش رتبه سئوی سایت خود نیز کمک کرده باشید.یکی دیگر از مزایای به روز رسانی محتوا دارد این است که به افزایش بک لینک سایتتان کمک ویژه‌ای می‌کند. همانطور که می‌دانید افراد دوست دارند تا مطالبی که برای آن‌ها مفید واقع شده و از خواندن آن لذت برده‌اند آن‌ها را به نمایش بگذارند بنابراین با این حرکت شما می‌توانید به افزایش بک لینک خود کمک کرده باشید.از طرفی هم به روز رسانی محتوا به شما کمک می‌کند تا از قدرت بازاریابی قوی برخوردار باشد. یعنی با قرار گرفتن در جلوی دید کاربران، بدون تلف کردن وقت و هزینه اضافی اقدام به بازاریابی کنید کرده‌اید. همچنین به افزایش ارزش و اعتبار سایت خود برآمده‌اید.

محتوا نویسی حرفه‌ای

اگر می‌خواهید محتوا نویسی حرفه‌ای انجام دهید می‌توانید با خواندن مقالات مربوطه و یا مشاهده ویدیوهای آموزشی اصول محتوا نویسی را آموخته سپس با تمرینات زیاد یک محتوای حرفه‌ای را ارائه دهید لازم به ذکر است اگر صاحب سایت شرکتی یا طراحی سایت فروشگاهی می‌باشید و محتوای مناسبی را برای سایت خود می‌خواهید، پیشنهاد ما به شما این است تا محتوانویسی سایت خود را به دست بهترین شرکت طراحی سایت و سئو سایت بسپارید تا آن‌ها با داشتن تیم حرفه‌ای و مجرب به ارائه بهترین محتوا کنند.

محتوانویسی تبلیغاتی

محتوا نویسی از شاخه‌های مختلفی برخوردار می‌باشد که یکی از پردرآمدترین آن‌ها محتوا نویسی تبلیغاتی می‌باشد که افراد زیادی سمت آن کشیده می‌شوند. اگر شما دارای طراحی سایت فروشگاهی یا شرکتی می‌باشید باید توجه کنید تا از محتوای تبلیغاتی در سایت خود استفاده کنید هر چقدر هم محتوای آموزشی در سایت خود داشته باشید اگر محتوای تبلیغاتی مناسبی به کار نبرده باشید نتیجه جالبی را دریافت نخواهید کرد.

تکنیک‌هایی که در به روز رسانی محتوا باید بدانید

اگر می‌خواهید تا محتوای سایت خود را به روز کنید اما نمی‌دانید کدام مسائل را مشاهده کنید ما در این بخش موارد مهمی که در هنگام به روز رسانی باید به آن‌ها توجه کنید را برای شما مطرح می‌کنیم که عبارتند از: اولین مورد در به روزرسانی محتوا حتما باید به کلمات کلیدی محتوای خود دقت کنید چرا که ممکن است بعد از گذشت مدتی کلمات کلیدی جدیدی جایگزین کلمات دیگری شده باشد که حتما باید خود را با آن به روز کنید می‌توانید بخش‌های جدیدی در محتوای خود اضافه کنید و به محتوای خود حال و هوای دیگری را بدهید. یکی دیگر از مواردی که در به روز رسانی محتوای ساییتان باید توجه کنید چک کردن لینک‌های موجود در آن می‌باشد اگر لینکی به مشکل خورده آن را به اصلاح کنید و یا در صورت لزوم لینک‌های مخرب را حذف کنید. محتوای قدیمی که دیگر مطالب آن برای افراد دارای اهمیت نمی‌باشد را حذف کنید و مطالب جدیدی را جایگزین آن کنید.توجه کنید تا محتوای شما از غلط املایی و نگارشی برخوردار نباشد چرا که ذهنیت بدی را در نظر خوانندگان ایجاد کرده و اعتماد آن‌ها از بین می‌رود.همه‌ی سایت‌ها دارای محتوای ارزشمندی می‌باشد که مورد توجه کاربران بسیاری قرارگرفته همچنین موارد سئو در آن با جزئیات کامل رعایت شده اگر سایت شما هم از این محتوا برخوردار می‌باشد توجه کنید تا با رسیدگی‌های لازم آن‌ها را سرپا نگه دارید.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید