طراحی سایت


تکنیک Content First در طراحی سایت

این تکنیک از اهمیت بسیار بالایی در سایت برخوردار می باشد. برای مثال وقتی شما می خواهید محتوایی را در وب سایت خود قرار دهید باید فضای کافی را برای آن در نظر بگیرید و ساختار مناسبی را برای محتوایتان ایجاد کنید.محتوا یکی از دلایل مهمی می باشد که کاربران برای خواندن آن وارد وب سایت شما می شوند که باید به آن بسیار توجه کنید. با استفاده از این تکنیک شما می توانید تعیین کنید که در هر صفحه از وب سایت شما چه مواردی نمایش داده شود.توجه کنید که برای ارائه یک محتوای متناسب با سلایق کاربر باید به برخی موارد توجه کنید تا محتوای شما بتواند به جذب کاربران بیش تر بیانجامد. اول از همه باید اولویت ها را تعیین کنید و موارد مهم را اول قرار دهید مورد دیگری که باید آن را در کار خود رعایت کنید باید ایده های تازه ای ارائه دهید و خلاقیت را در کار خود به کار گیرید. اصول تولید محتوا را جدی بگیرید.

تکنیک Content First در طراحی سایت

مزایای تکنیک Content First

استفاده از تکنیک Content First در وب سایت مزایای زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد از جمله: به افزایش رضایت کاربران کمک می کند، وقتی شما محتوایی را با این اصول در وب سایت خود قرار می دهید باعث می شود تا مشتریان شما که بیش تر رغبت به بازدید از سایت شما نمایند و با مشاهده چنین محتواهایی باعث می شود تا رضایت آن ها بیش تر شود بنابراین افزایش بیش تر کاربران برابر است با فروش و سود بیشتر کسب و کار مورد نظر مواجه می شوید. با استفاده از این تکنیک شما می توانید به اولویت بندی سایت خود بپردازید یعنی با توجه به اهمیت بیش تر موارد می توانید تصمیم بگیرید که محتوای خود را به صورت تصویری ارائه بدهید بهتر است یا به صورت متنی. رعایت اصول سئو در تولید محتوا طراحی سایت اهمیت ویژه ای دارد.

نحوه استفاده از تکنیک Contentf First

متخصصانی که می خواهند تکنیک Content First را به در محتوای سایت خود به کار ببرند در ابتدا قبل از شروع، باید پاسخ های مناسبی برای پرسش های زیر داشته باشند: کاربران برای رسیدن به چه هدفی به سایت مراجعه می نمایند؟
چه کارهایی را برای کاربران سایت انجام دهند کاربران از رضایت بیش تری برخوردار می شوند؟
در کل باید اهداف مخاطبان را شناسایی کنید، به موضوع محتوا و تحقیقات لازم در مورد آن توجه کنید، همچنین این که کاربران شما با چه دستگاه هایی وارد وب سایت شما می شوند و از سایت شما بازدید می کنند؟ بیشترین فروش و سود از چه روشی به دست می آید.با استفاده از پاسخ دادن به این پرسش ها می توانید به راحتی به ساخت سایت و طراحی بخش های مختلف آن بپردازید.لازم به ذکر است شما می توانید برای داشتن یک وب سایت ایده ال از افراد متخصص کمک بگیرید تا آن ها با توجه به دانش و تجربه ای که در اختیار دارند بهترین ها را برای کسب و کارتان به ارمغان بیاورند. از اهمیت اهمیت محتوای بصری در طراحی سایت غافل نشوید.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید