طراحی سایت


تکنیک Content First در طراحی سایت

یکی از تکنیک های مهمی که در دنیای طراحی وب سایت به کار می رود، تکنیک First Content می باشد که هدف از این تکنیک این می باشد که محتوا را به بهترین شکل ممکن در وب سایت قرار دهد تا کاربران از دیدن محتوا از رضایت کافی برخوردار شوند. این تکنیک بیان می کند که وجود محتوای مناسب، یکی از مهمترین موارد در یک سایت می باشد که صاحبان سایت باید به همه موارد ریز و درشت آن مانند متن، تصاویر، ویدیو، گرافیک و... توجه کنند تا کاربران زیادی را جذب وب سایت خود نمایند. تکنیک Content First فقط برای وب سایت مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه برای کارت ویزیت، کاتالوگ، محصولات چاپی و... استفاده می کنند.همچنین می توانیم از این تکنیک در طراحی Box فروشگاه ها به کار ببریم شما یک طراحی سایت فروشگاهی را در نظر بگیرید که مدیر آن فروشگاه بخواهد Box مختص به برند فروشگاه خود را طراحی کند که با استفاده از این روش می تواند تجربه خوبی را برای کاربران ایجاد نماید.با استفاده از تکنیک Content First Design می توانید تجربه عالی را برای کاربران خود فراهم بیاورید با طراحی سایت User-Friendly می توانید به کاربران خود این امکان را بدهید تا در میان چندین مورد از محتوا با توجه به سلیقه خود بهترین مورد را انتخاب نمایند. در این صورت مدیر وب سایت، سلایق کاربران خود را می شناسد و با توجه به سلایق آن ها به ایجاد محتوا می پردازد. اگر شما به عنوان مدیر وب سایت کاربران خود را بشناسید و اطلاعات خود را در رابطه با علایق آن ها بالا ببرید در نتیجه می توانید بیش تر به موفقیت دست پیدا کنید.

طراحی سایت

اهمیت تکنیک Content First در طراحی سایت

این تکنیک از اهمیت بسیار بالایی در سایت برخوردار می باشد. برای مثال وقتی شما می خواهید محتوایی را در وب سایت خود قرار دهید باید فضای کافی را برای آن در نظر بگیرید و ساختار مناسبی را برای محتوایتان ایجاد کنید.محتوا یکی از دلایل مهمی می باشد که کاربران برای خواندن آن وارد وب سایت شما می شوند که باید به آن بسیار توجه کنید. با استفاده از این تکنیک شما می توانید تعیین کنید که در هر صفحه از وب سایت شما چه مواردی نمایش داده شود.توجه کنید که برای ارائه یک محتوای متناسب با سلایق کاربر باید به برخی موارد توجه کنید تا محتوای شما بتواند به جذب کاربران بیش تر بیانجامد. اول از همه باید اولویت ها را تعیین کنید و موارد مهم را اول قرار دهید مورد دیگری که باید آن را در کار خود رعایت کنید باید ایده های تازه ای ارائه دهید و خلاقیت را در کار خود به کار گیرید.

مزایای تکنیک Content First

استفاده از تکنیک Content First در وب سایت مزایای زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد از جمله: به افزایش رضایت کاربران کمک می کند، وقتی شما محتوایی را با این اصول در وب سایت خود قرار می دهید باعث می شود تا مشتریان شما که بیش تر رغبت به بازدید از سایت شما نمایند و با مشاهده چنین محتواهایی باعث می شود تا رضایت آن ها بیش تر شود بنابراین افزایش بیش تر کاربران برابر است با فروش و سود بیشتر کسب و کار مورد نظر مواجه می شوید. با استفاده از این تکنیک شما می توانید به اولویت بندی سایت خود بپردازید یعنی با توجه به اهمیت بیش تر موارد می توانید تصمیم بگیرید که محتوای خود را به صورت تصویری ارائه بدهید بهتر است یا به صورت متنی.

نحوه استفاده از تکنیک Contentf First

متخصصانی که می خواهند تکنیک Content First را به در محتوای سایت خود به کار ببرند در ابتدا قبل از شروع، باید پاسخ های مناسبی برای پرسش های زیر داشته باشند: کاربران برای رسیدن به چه هدفی به سایت مراجعه می نمایند؟
چه کارهایی را برای کاربران سایت انجام دهند کاربران از رضایت بیش تری برخوردار می شوند؟
در کل باید اهداف مخاطبان را شناسایی کنید، به موضوع محتوا و تحقیقات لازم در مورد آن توجه کنید، همچنین این که کاربران شما با چه دستگاه هایی وارد وب سایت شما می شوند و از سایت شما بازدید می کنند؟ بیشترین فروش و سود از چه روشی به دست می آید.با استفاده از پاسخ دادن به این پرسش ها می توانید به راحتی به ساخت سایت و طراحی بخش های مختلف آن بپردازید.لازم به ذکر است شما می توانید برای داشتن یک وب سایت ایده ال از افراد متخصص کمک بگیرید تا آن ها با توجه به دانش و تجربه ای که در اختیار دارند بهترین ها را برای کسب و کارتان به ارمغان بیاورند.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید