طراحی سایت


طراحی سایت آزمون آنلاین

همچنان که در مقالات پیشین نونگار پردازش نیز اشاره کردیم انواع و اقسام طراحی سایت وجود دارد که در دسته بندی های کُلی و جزئی قرار می گیرد و طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت شرکتی و ... را شامل می شود. یکی از این انواع طراحی سایت علمی می باشد که خود به موارد مختلفی تقسیم می گردد. طراحی سایت آزمون آنلاین نیز یکی از مواردی است که با توجه به تعداد زیادی از کاربران که برای کنکور ها و آزمون های مختلف آماده می شود امروزه رواج زیادی دارد و افراد و آموزشگاه های مختلف اقدام به طراحی سایت آزمون آنلاین می کنند. در این نوع طراحی سایت با برگزاری آزمون آنلاین کاربران می توانند اطلاعات و معلومات خود را بسنجند. با توجه به دسترسی آسان و زمان کمی که نیاز است تا کاربر در یک آزمون آنلاین شرکت کند و نیز نتیجه آزمون که بلافاصله در اختیار کاربر قرار می گیرد آزمون های آنلاین از محبوبیت بیشتری نسبت به آزمون های حضوری برخوردار هستند.

طراحی سایت آزمون آنلاین

مزایای طراحی سایت آزمون آنلاین

مهم ترین مزیت طراحی سایت آزمون آنلاین صرفه جویی در زمان است که برای کاربرانی که آزمون دارند اهمیت بسیار زیادی دارد و قطعاً نمی خواهند هر هفته و یا هر روز برای آزمون حضوری چند ساعت زمان مطالعه را از دست بدهند. همچنین مزیت دیگر این است که شما هزینه ای پرداخت نمی کنید و اکثراً طراحی سایت آزمون آنلاین، به صورت رایگان آزمون برگزار می کنند و یا در صورت درخواست هزینه این هزینه بسیار کم خواهد بود. این در حالی است که برای آزمون حضوری علاوه بر هزینه های آزمون هزینه هایی مانند تردد و غیره را نیز خواهید داشت. مزیت دیگر آزمون های آنلاین این است که در هر زمان که شخص اراده کند می تواند اقدام به آزمون دادن کند و محدودیت زمانی دقیق ندارد. نوآوری های مختلفی را می توان در طراحی سایت آزمون آنلاین مشاهده کرد که باعث می شود برخی از این سایت ها محبوبیت بیشتری داشته باشند. برای مثال آزمون های جامع تر و شبیه سازی های بهتر و یا نتایج تحلیلی تر و کامل تر با بررسی عملکرد کوتاه مدت و بلند مدت کاربران.

طراحی سایت آزمون آنلاین

امکانات طراحی سایت آزمون آنلاین

مدارس و موسسه های علمی و آموزشی برای دانشگاه ها و یا مراکز آزمون استخدامی و شرکت های مختلفی که اقدام به سنجش کارمندان خود می نمایند و .. همه می توانند از جمله مشتریان بالقوه طراحی سایت آزمون آنلاین باشند. در طراحی سایت آزمون آنلاین امکانات زیادی را می توان ایجاد کرد و به عبارت بهتر هر موردی که شما بخواهید نونگار می تواند برای شما انجام دهد. اما امکانات عمومی این نوع سایت ها بخش های ثبت نام و پرداخت هزینه و پنل مدیریت، دسته بندی انواع آزمون ها برای مقاطع مختلف و بارگزاری و ایجاد سوالات جدید و ویرایش پاسخ ها، اعمال تخفیف ها، گزارشات متنوع از نتایج آزمون ها به صورت های مختلف مانند نمودار های پیشرفت تحصیلی و غیره و ایجاد تایمر برای اتمام زمان آزمون و بسیاری دیگر از امکانات که بر حسب نیاز کاربر و مدیر در طراحی سایت آزمون آنلاین می تواند ایجاد نمود.

طراحی سایت آزمون آنلاین

از مهم ترین و کاربردی ترین امکانات طراحی سایت آزمون آنلاین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. امکان پشتیبانی انواع آزمون های تستی ، تشریحی و گزینه ای از طریق طراحی سایت
2. صحیح کردن پاسخ پرسش های تشریحی توسط معلم ها از طریق طراحی سایت
3. دسترسی آسان و راحت به طراحی سایت آزمون آنلاین
4. طراحی اپلیکیشن در کنار طراحی سایت برای دسترسی آسان تر از طریق تلفن همراه
5. تامین امنیت بالا برای طراحی سایت آزمون آنلاین
6. ریسپانسیو و موبایل فرندلی بودن طراحی سایت برای دسترسی بهتر و دارا بودن قابلیت نمایش در انواع صفحه نمایش ها
7. تعبیه آزمون های آنلاین خودکار در طراحی سایت برای درس های انتخابی کاربران
8. ذر ج انواع اخبار و مقالات مرتبط و آموزش در طراحی سایت
9. درج سیستم نظرسنجی آنلاین برای کاربران در طراحی سایت
10. درج اسلاید تصاویر و عکس های مرتبط در طراحی سایت برای جذب بهتر کاربران
11. امکان درج تبلیغات بنری و متنی مرتبط در طراحی سایت
12. امکان ایجاد پروفایل شخصی برای هر یک از کاربران در طراحی سایت آزمون آنلاین
13. امکان مشاهده پاسخ نامه و کارنامه پس از آزمون آنلاین در طراحی سایت
14. بهینه سازی سایت و تقویت سئو

طراحی سایت آزمون آنلاین

رعایت موارد فنی در طراحی سایت آزمون آنلاین

طراحی سایت آزمون آنلاین برای فعالیت راحت تر در فضای مجازی و اینترنت باید یک سری از اصول و تکنیک ها را رعایت کند، این اصول ممکن است در ظاهر و گرافیک وب سایت تاثیری نداشته باشد اما از آن دسته از تکنیک های مهمی می باشد که روزانه کاربران بیشتری را به وب سایت جذب می کند. یکی از این مهم ترین اصول ها جلب امنیت و اعتماد کاربران به وب سایت می باشد در طراحی سایت های آزمون آنلاین جلب اطمینان کاربران از مهم ترین نکات می باشد زیرا آزمون باید کاملا حساب شده و مدیریت شده باشد تا حق هیچ یک از کاربران و آزمون دهنده ها ضایع نشود.
یکی دیگر از تکنیک های اصولی سرعت بالای وب سایت می باشد از آنجایی که در ساعت مقرری آزمون برگزار می شود و در همان زمان تعداد ورودی های وب سایت افزایش میابد ، بنابراین زیر ساخت های فنی وب سایت باید قوی باشد و تمامی صفحات داخلی وب سایت به راحتی برای کاربران و آزمون دهندگان بالا بیاید تا آن ها به راحتی قادر به شرکت در تمامی آزمون ها باشند.

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید