طراحی سایت


طراحی سایت اصولی و استاندارد

سال ها پیش زمانی که شبکه جهانی وب به وجود آمد شاید کمتر کسی تصور می کرد که روزی میلیاردها طراحی سایت به شکل کنونی وجود داشته باشد و اکثر کسب و کارها بر پایه وب سایت باشند. شبکه جهانی وب امروزه برخلاف اوایل که فقط برای مقاصد نظامی کاربرد داشت گسترش چشمگیری داشته است و برای ارتباطات و مقاصد دیگر سایت هایی نظیر طراحی سایت آموزشی و طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی به وجود آمده است. اما آیا با وجود این تعداد طراحی وب سایت هر سایتی می تواند در این فضای گسترده موفق باشد. طبیعتاً طراحی سایت امروز باید از استانداردها و مؤلفه هایی پیروی کند تا قابلیت رقابت داشته باشد.

طراحی سایت اصولی و استاندارد

اهمیت استانداردها در طراحی سایت

هر مقدار که زمان بیشتری می گذرد رشد در زمینه طراحی سایت نیز بیش از پیش می شود و اصول و معیارهای ان تغییر می کند. استانداردها به مجموعه ای از شاخص ها و معیار ها گفته می شود که رعایت آنها در وب سایت باعث می شود بدون مشکل هم کاربران از سایت شما راضی باشند و هم موتورهای جستجو مانند گوگل بتوانند با سایت شما ارتباط برقرار گرده و در نتیجه طراحی سایت شما را در نتایج جستجو در میان صفحات برتر نتایج قرار دهند. رعایت اصول و استانداردها در طراحی سایت سبب می شود که استفاده از وب سایت لذت بخش تر شود و با گذشت زمان بتوان آن را توسعه داد.

طراحی سایت اصولی و استاندارد

چرایی طراحی سایت استاندارد

اینکه چرا گوگل تأکید دارد که استانداردهای خاصی را در طراحی سایت خود رعایت کنید دلایل مختلفی می تواند داشته باشد از جمله اینکه افراد استفاده کننده از طراحی سایت شما بسیار مختلف و متنوع می باشند. ممکن است در میان این افراد ناشنوا، کم بینا، شخصی با معلولیت های خاص و غیره باشند که آنها نیز این حق را دارند بتوانند از وب سایت شما استفاده کنند. همچنین با رعایت اصول و استانداردها در طراحی سایت موتورهای جستجویی مانند گوگل آسان تر می توانند سایت شما را در لیست خود قرار دهند و اطلاعات بیشتری را از آن در اختیار بگیرند. این طرز تفکر که ممکن است استانداردها محدودیت هایی را ایجاد کنند کاملاً اشتباه می باشد و در واقع اصول و استاندارد ها برا انعطاف پذیری و کاربر پسندی طراحی سایت است و شما در بیشتر بخش های سایت می توانید خلاقیت خاص خود را داشته باشید.

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید