طراحی سایت


محتوای مناسب برای طراحی سایت

چگونه محتوای مناسب برای طراحی سایت خود انتخاب کنیم
اگر تمایل به راه اندازی کسب و کار آنلاین دارید و یا قصد دارید کسب و کار خود را وارد فضای مجازی و آنلاین کنید. باید طریق تولید محتوا به صورت آنلاین را بدانید، عبارتی است که می گوید: «محتوا، پادشاه است». این عبارت به اهمیت بالای محتوا توجه دارد و از گذشته تا کنون هنوز هم به این معنا و مفهوم مورد استفاده قرار می گیرد.

اهمیت بالای محتوا در طراحی سایت

عامل مهم و اساسی در طراحی سایت برای برقراری ارتباط و تعامل با بازدیدکنندگان وب سایت، محتوای با کیفیت می باشد. برقراری ارتباط بین وب سایت و بازدیدکنندگان به مرور زمان به جلب اعتماد بازدیدکنندگان می انجامد و منتهی به عملیات مهم تری مثل خرید آنلاین، همکاری و... می شود.
در زیر مورادی را بیان می کنیم که به تولید محتوای مناسب و بهتر به شما کمک میکند.

تحقیقات در مورد مطالب طراحی سایت مرتبط با زمینه کاری

ارتباط کاری خود را با وب سایت هایی که محتوای مناسب با زمینه ی کاری شما دارند بیشتر کنید. آگاهی و اطلاعات خود را در رابطه با زمینه کاری خود افزایش دهید و در جهت آن خود را به چالش بکشید. مطالعات کاری خود را افزایش دهید، به ایده پردازی بپردازید و آن ها را افزایش دهید در نهایت بهتیرن آن ها را انتخاب کنید و در طراحی سایت خود قرار دهید.

مخاطبان هدف خود را بشناسید

در ابتدا باید سنبت به اینکه مخاطبان وب سایت شما چه کسانی هستند و در کدام رده سنی قرار دارند آگاهی کسب کنید و مطابق با آن ها اقدام به تولید محتوا کنید تا محتوای تولید شده برای مخاطبان و بازدیدکنندگان وب سایت شما قابل فهم و درک باشد.
عدم استفاده از جملات مجهول
در تولید محتوای خود هرگز از جملات مجهول استفاده نکنید، زیرا جملات مجهول در ایجاد حس عملکرد خیلی ضعیفی دارد. مثلا به جای استفاده کردن از جمله ی مجهول: «درآمد شما با امکانات ما بیشتر می شود» جمله ی: «امکانات ما درآمد شما را بیشتر می کند را استفاده کنید» حتی خیلی بهتر می شود اگر از عبارات قاطع و مستقیم که حس و هیجان را در کاربران بیشتر میکند استفاده کنید مثل: «درآمد خود را با امکانات ما بیشتر کنید» توجه داشته باشید که هموراه متن های کوتاه با جملات ساده بیشتر از جملات طولانی و پیچیده نظر کاربران را به خود جذب می کند.

 

مطالب مرتبط:

طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت کرمانشاه

طراحی سایت شیراز

طراحی سایت تبریز

سئو سایت شیراز

سئو سایت تبریز

طراحی اپلیکیشن در تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت مشهد

طراحی سایت اصفهان


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید