طراحی سایت


موارد موثر در تولید محتوا

در این مقاله خلاصه ای از موارد موثر در تولید محتوا در طراحی سایت بیان شده است که می تواند به شما کمک کند تا کیفیت محتوای خود را افزایش دهید.در نتیجه ی افزایش کیفیت محتوا ، بازدید از طراحی سایت و مشتریان شما نیز بیشتر میشود.وقتی محتوای مفید و جذاب برای مخاطب تولید کنید او مشتاقانه تر شما را دنبال می کند. اگر قصد دارید یک کسب و کار آنلاین را استارت بزنید بهتر است با روش های صحیح محتوا نویسی آنلاین نیز حتما آشنا شوید تا بازدهی خوبی از طراحی سایت تان داشته باشید.محتوای با کیفیت عامل بسیار مهمی در موفقیت سایت می باشد و همچنین یک عامل کلیدی برای ایجاد ارتباط بین شما و مشتریان است.این ایجاد ارتباط در مرور زمان می تواند مخاطب را به مشتری تبدیل کند و سرانجام به فروش محصولات طراحی سایت فروشگاهی منتهی شود. در ادامه مقاله مواردی گفته شده است که به شما در این راه کمک می کند تا با ایجاد یک محتوای هدفمند از رقبا جلوتر باشید.

تحقیق در مورد مطالب مرتبط با زمینه کاری

با وب سایت هایی که با زمینه کاری شما مرتبط هستند در تعامل باشید و همیشه از جدید ترین اخبار و چالش های مرتبط با کسب و کاری که دارید آگاه باشید و سایت خود را در این زمینه بروزرسانی کنید.ایده های جذاب را بررسی کنید و بعد از گسترش این ایده ها آنها را در بخش مقالات و یا اخبار وب سایت تان قرار دهید.

طراحی سایت

شناخت مخاطبین هدف

مسلما شما با افراد مختلف از نظر سنی ، شغلی و ... به صورت های گوناگونی صحبت می کنید. مثلا نحوه صحبت کردن شما با یک کودک 10 ساله و یک مدیر عامل متفاوت است این نکته در ایجاد محتوا نیز صادق است. شما باید مخاطب هدف سایت تان را بشناسید و بدانید که برای چه قشری از جامعه محتوا تولید می کنید و نیاز آنها را در این زمینه برطرف کنید. نوع محتوا کاملا به این بستگی دارد که خواسته مخاطبان چه باشد پس حتما به خوبی هدف مخاطب را بررسی کنید.

هدف گیری برای اقدام

ممکن است علی رغم محتوای جذابی که دارید اما نتیجه مطلوب و دلخواهتان را نگرفته باشید.دلیل آن چیست ؟ یکی از دلایلش این است که محتوای شما مخاطب را تشویق به انجام عمل نمی کند.در واقع شما باید محتوایی داشته باشید که مخاطب را به تعامل و ایجاد ارتباط با سایت تشویق کند. مثلا از بازدیدکنندگان بخواهید صفحه فیسبوک و یا صفحات دیگر فروشگاه را در دنیای مجازی دنبال کنند.

محتوای مختصر و مفید

در نوشتن محتوای آنلاین دقت کنید که از به کارگیری جملات اضافی در متن پرهیز کنید و تا جایی که امکان دارد متن را خلاصه و مفید بنویسید تا با کلمات کمتر نتیجه بهتر و مطلوب تر بگیرید. امروزه به دلیل مشغله کاری زیاد کاربران وقت محدودی که کاربران دارند ، جذب مطالب کوتاه و مفید می شوند تا در کمترین زمان و با بهترین کیفیت به هدف شان برسند و نیازشان را برطرف کنند. اگر متن کوتاه باشد اما از کلمات به جا و درست در آن استفاده شده باشد می تواند نتیجه بسیار بهتری نسبت به مطالب طولانی و پیچیده داشته باشد


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید