طراحی سایت


3 دلیل برای افزودن یک وب سایت به سبد سرمایه گذاری

کارشناسان می گویند او بهترین بازیکن هاکی تاکنون بوده است. جادوگر روی یخ ، "گرتزکی بزرگ" در قرار گرفتن خود در مکان مناسب و در زمان مناسب مهارت داشت. نه سریع ترین اسکیت باز بود و نه ورزشکارترین بازیکن روی یخ ، بلکه استراتژی وین گرتزکی ساده ، مستقیم و بسیار کارآمد بود.راز گرتزکی چه بود؟ "من اسکیت می زنم به جایی که می خواهد جیب باشد ، نه به آنجا که بوده است و نه به جایی که الان است." تصور کنید که به جایی بروی که باید باشید تا در موقعیت اصلی استفاده از فرصت قرار بگیرید. این یک روش عالی برای بررسی آینده مالی شما است. در این اوقات سخت اقتصادی ، زمان آن فرا رسیده است که در مورد برنامه های خود برای آینده مالی دارایی های کلان خود، صحبت کنید. به طور خاص ، چگونه می توانید دارایی های خود را موقعیت یابی کنید تا اطمینان حاصل کنید که وقتی بازی مالی روی حیله و تزویر پیش می رود ، از جیب جلوتر هستید؟

طراحی سایت

طرحی برای خرید یا طراحی سایت

فرصت های زیادی در بازار طراحی سایت وجود دارد. این چشم انداز کاملاً باز است ، زیرا اکثر سرمایه گذاران به سهام ، اوراق قرضه و بازارهای املاک و مستغلات و بسیار پرجمعیت پایبند هستند. در حالی که شما از طریق این حوزه می توانید به فاکتورهایی همانند: تبلیغات موثر، دردسترس بودن، کاهش هزینه ها، صرفه جویی در زمان و خیلی موارد دیگر دست پیدا کنید . اگرچه برای ورود به بازار سودآور کسب وب سایت و به حداکثر رساندن هر فرصت سرمایه گذاری ، به یک طرح اولیه نیاز دارید.

1 – نمایان شدن وب سایت به عنوان یک سرمایه گذاری.

خیلی ها متوجه این موضوع نیستند، اما طراحی یک سایت خوب همانند طراحی سایت فروشگاهی نسخه ی خودپرداز اینترنت می باشد. به عنوان مثال، LinkedIn در هر ساعت بازدیدکننده در سایت 1.30 دلار درآمد کسب می کند. دیگران خیلی خیلی بهتر عمل می کنند، به عنوان مثال آمازون یک مجوز واقعی برای چاپ پول است ، با 1084 دلار در هر ثانیه. گوگل ، eBay و Yahoo همه در هر ثانیه بیش از 200 دلار درآمد دارند. بدیهی است که اینها سایتهای ابرنواختری هستند و احتمال ساخت هر چیزی نزدیک به آن برای سرمایه گذاران وب سایت بسیار دور است. با این اوصاف ، مسیرهای زیادی برای سودآوری برای دارندگان وب سایتها ، حتی برای دارندگان سایتهای کوچک وجود دارد.

2 – وب سایت ها می توانند کسب سود کنند.

بلاگ ها : سایت های مبتنی بر اطلاعات که جریان منظمی از مقالات جدید را ارائه می دهند.
محتوا : وب سایت های مبتنی بر محتوا که سطح مناسبی از بازدید را ایجاد کرده اند.
محصول و خدمات : این سایت ها برای خرید یا فروش یک محصول یا خدمات طراحی شده اند.

3- آنچه در توان دارید، برای پرداخت یک وب سایت پرداخت کنید.

انتظار داشته باشید که هزینه یک وب سایت خوب و دارای سود بالقوه را، در حدود 15-20 برابر درآمد ماهانه خود مشاهده کنید. هزینه اولیه خرید وب سایت ، به معنای خرید یک وب سایت با دو برابر درآمد سالانه آن است. وب سایتی را در نظر بگیرید که 3000 دلار در ماه درآمد دارد و بین 36000 تا 72،000 دلار فروخته می شود. اختلاف را تقسیم کنید و سرمایه گذاران انتظار دارند 48000 دلار برای سایت پرداخت کنند. علاوه بر این ، یک مزیت اضافی برای خرید وب سایت وجود دارد - دوره بازپرداخت شما به طور قابل توجهی کوتاه تر از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات (حدود هشت سال) و بین سه تا پنج سال با یک تجارت کوچک است.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید