طراحی سایت


Keyword stuffing چیست؟

Keyword stuffing یا بمباران کلمات کلیدی یکی از روش‌هایی است که در دنیای طراحی سایت و سئوسایت بسیار شنیده می‌شود. این روش در زمان‌های قدیم بسیار مرسوم بوده به طوری که وبمستران و سئوکاران برای این که طراحی سایت را به رتبه اول گوگل برسانند از این روش استفاده می‌کردند چرا که در آن زمان گوگل اعلام کرده بود که هر طراحی سایتی از کلمات کلیدی زیادی در صفحه خود استفاده کنند محبوب تر است اما به سرعت گوگل نظریه خود را تغییر داد و اعلام کرد که وجود تعداد زیاد کلمات کلیدی در متن محتوا غیر طبیعی بوده و با آپدیت کردن الگوریتم‌های خود به کاربران سایت‌ها نشان داد که در صورت مشاهده چنین وضعیتی توسط الگوریتم‌های گوگل، طراحی سایت مورد نظر اسپم شناخته می‌شود که منجر به جریمه طراحی وب سایت مربوطه می‌شود.به همین منظور سئوکاران نیز به سرعت محتوای سایت را آپدیت نمودند و از کلمات کلیدی به اندازه استفاده کردن و از آن زمان، تا حال حاظر افراد بر کلمات کلیدی محتوا توجه ویژه‌ای می‌کنند تا با keyword stuffing یا بمباران کلمات کلیدی رو به رو نشوند.یکی از تکنیک‌های کلاه سیاه keyword stuffing می‌باشد که برای سایت شما مضر بوده و آسیب‌های بزرگی را به کسب و کارتان وارد می‌سازد

طراحی سایت

انواع keyword stuffing

در دنیای سئو و بهینه سازی Keyworl stuffing دارای انواع مختلفی می‌باشد که ما در این بخش آن‌ها را برای شما معرفی می‌کنیم: اولین مورد تکرار بیش از حد کلمات کلیدی در عنوان می‌باشد در این روش وبمستران کلمات کلیدی را چندین بار در عنوان مطرح می‌کنند که یکی از روش‌های غیر مناسب در دنیای سئو سایت است. چرا که عنوان مهمترین بخش یک محتوا می‌باشد که صاحبان طراحی سایت باید بسیار به این موضوع توجه کنند.مورد بعدی تکرار بیش از حد کلمات کلیدی در توضیحات یا متا است عنوان و متای توضیحات در یک صفحه محتوا بسیار دارای اهمیت می‌باشد چون کاربران بسیاری از این طریق جذب محتوا و سایت مورد نظر می‌شوند. برخی از وبمستران سعی می‌کنند تا جایی که می‌شود در آن از کلمات کلیدی پر کنند که این مورد اصلا برای کاربران خوشایند نمی‌باشد. یکی دیگر از مواردی که در keyword stuffing به کار می‌رود تکرار بیش از حد کلمات کلیدی در متن محتوا می‌باشد که بسیار مورد مهمی بوده که باید صاحبین سایت با دقت به آن توجه کنند. تا با مشکل keyword stuffing رو به رو نشوند.

تاثیر keyword stuffing بر سئو سایت

محتوایی که در طراحی سایت خود باید به آن توجه کنید این است که کاربران رضایت کاملی را نسبت به طراحی سایتتان داشته باشد محتوایتان باید از مطالب مفیدی برخوردار باشد تا زمانی که کاربران به خواندن محتوای شما نمودند طراحی وب سایت شما برای آن‌ها خوشایند باشد. به اندازه استفاده کردن کلمات کلیدی در این مرحله سئو سایت بسیار اهمیت دارد. بمباران کلمات منجر به فرار کردن کاربران از سایت شما می‌شود. بزرگ‌ترین ضرری که وجود keyword Stuffing ممکن است برای طراحی سایت شما پیش بیاورد جریمه کردن سایت و حذف شدن سایت از نتایج گوگل است. دقت کنید که الزاما فقط وجود بمباران کلمات کلیدی keyword stuffing نمی‌باشد بلکه اگر کلمات کلیدی غیر مرتبط نیز در محتوای طراحی سایت قرار دهید به نوعی keyword stuffing می‌باشد . هر چه موارد سئو و بهینه سازی در محتوای سایت رعایت شود شانس قرار گرفتن سایت در اولویت گوگل بیش‌تر می‌شود. برای داشتن سئو و بهینه سازی عالی برای طراحی سایت خود باید آن را به دست بهترین شرکت طراحی سایت و سئو سایت بسپارید تا خیالتان از انتخاب کلمات کلیدی مناسب و به اندازه استفاده کردن راحت کنید.

روش‌های جلوگیری از Keyword stuffing

اگر می‌خواهید تا طراحی سایت شرکتی و یا طراحی سایت فروشگاهی شما از نظر موتورهای جستجو، به روش Keyword stuffing شناسایی نشود دقت کنید تا با انجام مراحل زیر به کاهش پیدا کردن رتبه سایت خود جلوگیری کنید.محتوای خود را برای کاربرانتان بنویسید و رضایت آن‌ها را در نظر بگیرید گوگل به رضایت کاربران توجه می‌کند اگر در جایی از محتوای خود باعث شود تا کاربرانتان کلافه شود که منجر به بستن طراحی سایت شما کنند این روش برای سایت شما مناسب نمی‌باشد. کلمه کلیدی را فقط یک بار در عنوان خود به کار ببرید همچنین در متا و توضیحات محتوا به اندازه از آن استفاده کنید. برای هر صفحه یک کلمه کلیدی در نظر بگیرید بهتر است و سریع‌تر در نتایج گوگل قرار خواهید گرفت شما باید برای هر صفحه خود کلمات کلیدی مشخصی که با محتوا و عنوانتان مرتبط باشد را انتخاب کنید و از آن‌ها برای محتوای خود استفاده کنید. محتوای طولانی بنویسید گوگل به محتوای طولانی بسیار توجه می‌کند لازم به ذکر است وقتی مطالب یک محتوا زیاد شود به همان صورت هم می‌توان کلمات کلیدی در آن اضافه کرد. همچنین توجه کنید که شما می‌توانید از کلمات مترادف کلمات کلیدی نیز برای محتوای خود استفاده کنید تا به موتورهای جستجو نشان دهید که شما در مورد کلیدواژه مورد نظر خود صحبت می‌کنید.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید