طراحی سایت


تاثیر ریپورتاژ آگهی در رتبه وب سایت

یکی از تاثیرات مهمی که ریپورتاژ آگهی دارد ، افزایش رتبه سایت می باشد .به تازگی بیشتر افرادی که در زمینه کاری شان یک وب سایت دارند از ریپورتاژ آگهی برای گرفتن بک لینک های قوی استفاده میکنند. گرفتن بک لینک های قوی به بهبود رتبه سئو نیز کمک بسیار زیادی می کند و شما را به صفحات اول گوگل می رساند . در این مقاله قصد داریم در مورد رابطه ی بین ریپورتاژ آگهی و سئو، توضیحات لازم را ارائه دهیم.

طراحی سایت

ریپورتاژ خبری و سئو

همان طور که در مقالات قبلی خواندید ، می دانید که بک لینک ها تاثیر بسیار مهمی در بهینه سازی سئو دارند و از مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی سایت از نظر موتور های جستجوگر گوگل هستند . هر چه بک لینک های با کیفیت بیشتری داشته باشید در نتیجه سئو بهبود پیدا می کند و رتبه با ارزشی را از طرف گوگل دریافت می کنید.در واقع بک لینک به این معناست که سایت شما به دیگران معرفی و پیشنهاد داده شده است.به همین جهت اعتماد و اعتبار بیشتری را به سمت سایت خود جذب می کنید.مثلا وقتی یکی از دوستان تان یک فروشگاه لباس را به شما معرفی می کند و شما را از جنس لباس های آن فروشگاه مطمئن می کند ، شما مطمئن می شوید و با توجه به اعتمادی که به دوستتان دارید پیشنهادش را قبول می کنید . بک لینک هم دقیقا به همین صورت است. ریپورتاژ خبری و سئو با هم در ارتباط هستند و با ریپورتاژ آگهی و دریافت بک لینک های ارزشمند می توانید رتبه سایت را به صورت قابل توجهی بالا ببرید.

طراحی سایت

بک لینک های ریپورتاژ خبری

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که چرا بک لینک های ریپورتاژ آگهی انقدر ارزشمند و تاثیر گذار هستند . یا اینکه چگونه به صورت مستقیم انقدر زیاد بر سئو تاثیر می گذارد . در ادامه مقاله پاسخ این سوال را متوجه خواهید شد.اولین و مهم ترین نکته برای گرفتن بک لینک این است که بک لینک مورد نظر شما در کدام بخش سایت منتشر می شود . ممکن است با سایت های مختلفی مواجه شده باشید که تبلیغات را در جایگاه های مختلف منتشر کرده اند . مثلا در قسمت منو ، فوتر ، مقاله و ... . در این بین ، با ارزش ترین و معتبر ترین جایگاه از نظر گوگل تبلیغات در قالب یک مقاله است . تبلیغات در قالب یک مقاله(Editorial Link) اعتماد بیشتری را از طرف مخاطبین به خود جلب می کند. بک لینک های ریپورتاژ خبری هم به همین شکل در قالب یک مقاله هستند. در ریپورتاژ های خبری شما از معتبر ترین رسانه و وب سایت های فارسی بک لینک ارزشمند دریافت می کنید.می دانید که هرچقدر یک سایت اعتبار بیشتری از نظر دیگران و از نظر گوگل داشته باشد قابل اعتماد تر است . شما با تبلیغات در این سایت های معتبر توجه گوگل را جلب می کنید و از این طریق گوگل به شما هم اعتبار بیشتری می بخشد . بک لینک های ریپورتاژ خبری ماندگار و مطمئن هستند .با همه این توضیحات می توان به این نتیجه رسید که ریپورتاژ آگهی تاثیر بسیار زیادی را طی مدت زمان بسیار کوتاهی در سئو و بهینه سازی سایت شما می گذارد. بک لینک های ریپورتاژ دائمی و ماندگار هستند . ماندگاری یک پیشنهاد تبلیغاتی اعتبار بیشتری برای گوگل دارد.یک مقاله که همیشه در یک سایت ارزشمند و معتبر قرار میگیرد بهترین راه برای دریافت بک لینک های دائمی است.

طراحی سایت

انواع بک لینک در ریپورتاژ

در ادامه مقاله میخواهیم انواع بک لینک در ریپورتاژ را به شما معرفی کینم .در کل دو نوع بک لینک داریم follow و nofollow. بک لینک های فالو بک لینک هایی هستند که به سایت اعتبار می بخشند و لینک های نوفالو برعکس ! یعنی هیچ اعتباری به سایت تان نمی دهند.معمولا بک لینک های ریپورتاژ از نوع اول یعنی ازنوع فالو هستند پس اعتبار لازم را به سایت شما می دهند.
بک لینک بخریم یا از بک لینک های ریپورتاژی استفاده کنیم ؟
سایت های متعددی هستند که در ازای دریافت مقداری پول به صورت ماهیانه یا هفتگی لینک مورد نظرتان را در بخش های مختلفی مثل منو یا فوتر سایت خود منتشر می کنند . به دلیل قرار دادن لینک سایت شما در صفحات مختلف سایت و به تعداد زیاد ، تاثیر زیادی در بهینه سازی سئو دارد . با توجه به این توضیحات تاثیر کدام یک بیشتر است ؟ ریپورتاژ یا خرید بک لینک ؟ با توجه به دلایلی که وجود دارد جواب این سوال ریپورتاژ است.همان طور که توضیح دادیم چون ریپورتاژ در قالب مقاله است اعتبار بیشتری نزد گوگل دارد و در ضمن بک لینک های دائمی برایتان خواهد داشت.در صورتی که روش دوم را انتخاب کنید باید همیشه و هرماه هزینه مورد نظر را پرداخت کنید و اگر یکبار پرداخت نکیند باید منتظر باشد تا سایت به صفحات پایین تر سقوط کند.
ایا بک لینک های پولی مورد قبول گوگل هستند ؟
شرکت گوگل همیشه خواستار رقابت سالم است و می خواهد هرکس جایگاه واقعی خود را بین لینک ها داشته باشد و با لینک های با پرداخت پول به دست می ایند بسیار مخالف است . اگر گوگل متوجه بک لینک های پولی سایت شما شود اصلا برای تان خوب نیست و ممکن است جریمه تان کند.گرچه ریپورتاژ آگهی هم راهی طبیعی برای به دست آوردن رتبه نیست اما تشخیص این که لینک های شما از این دو روش در سایت ها قرار گرفته اند برای گوگل سخت است و نمی تواند تشخیص دهد اما اگر بتواند این موضوع را متوجه شود حتما شما را جریمه می کند . اما نگران نباشید برای رفع جریمه ها می توانید ریپورتاژ را حذف کنید . اگر به دنبال راهی طبیعی برای دریافت رتبه و اعتبار نزد گوگل هستید بهتر است سراغ ریپورتاژ آگهی و خرید بک لینک نروید.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید