طراحی سایت


پست مهمان چیست؟

پست مهمان ( Guest Posting ) : یعنی نویسندگان و وبلاگ نویسان محتوای مناسبی را جمع آوری کرده و در سایت‌های دیگر به عنوان مهمان قرار می‌دهند سپس اقدام به لینک دهی سایت خود می‌کنند که به این روش پست مهمان می‌گویند. با استفاده از این روش به افزایش ترافیک و جذب کاربران سایت کمک ویژه‌ای می‌کنند. پست مهمان به دو صورت انجام می‌شود. در روش اول شما به قرار دادن مطالب در سایت‌های دیگری می‌پردازید و در روش دیگر مالکان سایت از سایت‌های دیگری در سایت شما اقدام به قرار دادن مطالب می‌کنند.پست مهمان از مزایای بسیار زیادی برخوردار می‌باشد از جمله: معرفی سایت شما به افرادی که به تازگی عضو شده‌اند، برند شما محبوب‌تر می‌شود و افراد بیش‌تری آن را می‌شناسند، با کمک سئو کلاه سفید اقدام به بک لینک‌دهی به سایت خود می‌کنید، ایجاد زمینه همکاری با سایت‌های دیگر فراهم می‌شود، ترافیک طراحی سایت شما افزایش پیدا می‌کند، رتبه سایت در نظر گوگل بالا رفته و در نتیجه سئو سایت شما عالی می‌شود.

چه طراحی سایت‌هایی برای قرار دادن پست مهمان مناسب می‌باشند؟

انتخاب طراحی وب سایت میزبان برای قرار دادن پست بسیار مهم می‌باشد. سایتی که انتخاب می‌کنید حتما باید کاربران مشترک را با شما داشته باشد چرا که شما فقط به منظور افزایش ترافیک اقدام به قرار دادن پست مهمان نمی‌کنید بلکه برای جذب مشتریان خود نیز تلاش می‌کنید. دقت کنید سایتی که انتخاب می‌کنید ، تعداد کاربرانش بیش‌تر ازکاربران وب سایت شما باشد تا شانس موفقیت شما بیش‌تر شود. به هیچ عنوان در هر سایتی اقدام به لینک گذاری نکنید چرا که برخی سایت‌ها را گوگل جریمه کرده و از آ‌جایی که شما با خبر نیستید اقدام به قرار دادن پست مهمان می‌کنید و گوگل شما را اسپم شناسایی می‌کند.

طراحی سایت

نکات مهم در نوشتن پست مهمان

نوشتن پست مهمان نیز مانند نوشتن محتوای عادی برای سایت شامل نکاتی می‌باشد که باید حتما به آن‌ها توجه کنید که عبارتند از: اولین نکته‌ای که باید توجه کنید انتخاب موضوع مناسب برای پست مهمان است. موضوع یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه کنید چرا که کاربران با دیدن موضوع جذاب راغب به خواندن مطالب می‌شوند. شما کاربران خود را می‌شناسید و به خوبی مطلع هستید که بیش‌تر به دنبال چه مطالبی در زمینه کسب و کار شما می‌باشند سعی کنید آن مطالب را با ارائه موضوع بسیار جذابی به عنوان پست مهمان خود قرار دهید.نکته بعدی این است که نوشته متن شما باید طبق اصول سئو باشد. توجه کنید هر چه اصول سئو را در متن رعایت کنید شانس دیده شدن شما بیش‌تر می‌شود مواردی مانند انتخاب عناوین مناسب، انتخاب کلمات کلیدی مناسب و لینک سایت بدون هیچ خطایی باشد. همچنین توجه کنید تا محتوای شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد به علاوه دقت کنید که مطالبتان به هیچ عنوان از طراحی سایت ‌های دیگر کپی نباشد.لازم به ذکر است که به شبکه‌های اجتماعی اهمیت دهید. در سایتی که می‌خواهید در آن پست مهمان قرار دهید توجه کنید که تا چه حد به شبکه‌های اجتماعی اهمیت می‌دهند و چند نفر آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنند. شبکه‌های اجتماعی مهمترین فضا در دنیای اینترنت می‌باشند که افراد بیش‌تر وقت خود را در آن سپری می‌کنند. یکی دیگر از نکات مهم در نوشتن پست مهمان توجه کردن به دامنه سایت است. طراحی سایت‌هایی که دامنه آن‌ها از ارزش و اعتبار بالایی برخوردار می‌باشد محبوبیت آن سایت را در نظر گوگل و کاربران نمایش می‌دهد. قرار گرفتن پست مهمان شما در این سایت‌ها باعث افزایش اعتبار سایت شما نیز می‌شود.همچنین می‌توانید لینک مطلب خود را در انجمن‌هایی که مرتبط با کسب و کارتان می‌باشد به اشتراک بگذارید تا افراد دیگر هم با آن آشنا شوند. از طرفی هم می‌توانید مطالبی که قرار داده‌اید در قالب خبرنامه و ایمیل برای دوستان و همچنین کاربران خود ارسال کنید.در انتهای پست مهمان بخشی برای معرفی نویسنده پست مهمان قرار داده می‌شود توجه کنید تا اطلاعات این بخش را پر کنید.برای قرار دادن پست مهمان قبل از این که شروع به نوشتن کنید بررسی کنید تا در گذشته مطلبی مشابه مطلب شما در سایت نباشد.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید