طراحی سایت


ضوابط همکاری

این ضوابط همکاری و توافقنامه توسط و ما بین شرکت نونگار پردازش ( با مسئولیت محدود ) با سابقه کاری 18 ساله به شماره ثبت 183761 كه در این توافقنامه نونگار نامیده می‌شود از یك طرف و شما (وكیل، نماینده، وارث و جانشین شما) كه در این توافقنامه مشترك و یا مشتری و یا خریدار نامیده می‌شود از طرف دیگر، تنظیم شده و قابل‌اجرا می‌باشد. شرکت نونگار پردازش که در حوزه اینترنت و وب متمرکز فعالیت خود را آغاز کرده است یک سری قوانین و ضوابط همکاری خاص خود را دارد. مثلا خرید هر یک از خدمات و یا محصولات نونگار ، استفاده از هر یک از سرویس های رایگان و غیر رایگان نونگار و یا انجام هرگونه معامله ، تعامل و یا تراکنش با نونگار و تمامی پیمانكاران، نمایندگان، كارمندان، مدیران، سهامداران ، وابستگان و تمامی زیرمجموعه‌های نونگار مستلزم پذیرش تمامی بخش‌های این شرایط و قوانین بوده و در صورتی که شما با بخش و یا تمامی این شرایط و قوانین موافق نمی‌باشید و آن را قبول ندارید از وب سایت نونگار خارج شده و دیگر به آن بازنگردید هیچ‌ یک از سرویس های نونگار را استفاده نکنید و هیچ یک از محصولات و خدمات نونگار را خریداری نکنید اما در صورتی که خرید داشته باشید و از خدمات و محصولات نونگار پردازش استفاده کنید به این معناست که شما تمام شرایط و ظوابط را پذیرفته اید.
این ضوابط همکاری توافقنامه و قرارداد با توجه به ماده ۱۰ قانون مدنی و مواد مرتبط در قانون تجارت الکترونیک از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. این توافقنامه و قرارداد به تایید طرفین رسیده است. مشتری به صراحت اعلام می دارد که تمامی این توافقنامه را به طور کامل مطالعه نموده و با ورود به سایت و یا پرداخت مبلغ و یا عضویت در سایت، تمامی این شرایط و قوانین و ضوابط همکاری را به صورت کامل پذیرفته و به صورت الکترونیکی آنرا امضا نموده است و بر اساس قوانین حاکم بر تجارت الکترونیک نیازی به اخذ امضاء فیزیکی از وی وجود ندارد و وی تنها یک نسخه از این شرایط و قوانین چاپ نموده و نزد خود نگهداری می نماید. بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی و قانون تجارت الکترونیک، مشتری قرارداد فی مابین را به صورت الکترونیکی امضا نموده است در نتيجه آثار آن حاكم بر اراده طرفين مي باشد. مشتری مادامی که از هر یک از محصولات و خدمات نونگار استفاده می نماید موظف به پذیرش و اجرای این توافقنامه و قرارداد می باشد. بنابراین قبول قوانین و توافقنامه و ضوابط همکاری نونگار پردازش شما می توانید از خدمات بهره برده و از محصولات استفاده نمایید.

توافقنامه

در صورتی توافقنامه شرکت نونگار پردازش را قبول کنید به این معناست که شما متعهد شده اید که كه تمامی بندها و شرایط این توافقنامه را رعایت نمایید. چنانچه خدمات و یا محصولات نونگار را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور كامل و تا زمانی كه از خدمات و محصولات استفاده می‌کند و از مزایای آن بهره می‌برد، اجرا شود. چنانچه مشترك در استفاده از محصولات و خدمات نونگار انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی نونگار مسترد نمی‌گردد (به استثنای موارد بند ۴۵ این توافق‌نامه) زیرا طبق توافقنامه مشتری آن را مطالعه و امضا کرده است حتی مشتری و مشترك باید بپذیرد كه در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات نونگار مسئول خواهد بود كه این موضوع را به نونگار اطلاع دهد.

سرور مجازی

منابع سرور

وب سایت هایی که بیش از حد متعارف از منابع سرور (مانند CPU،Ram ، HDD و پهنای باند یا شبکه) استفاده کند متوقف خواهد شد در این شرایط مشتری باید میزان مصرف سرویس خود را از منابع سرور تا حد استاندارد کاهش دهد تا سرویس مشتری مجدد فعال گردد. نونگار بسته به شرایط سرور تعیین‌کننده حدود متعارف استفاده از منابع سرور خواهد بود به این صورت که هیچ‌گاه سرویس مشتری نباید باعث ایجاد اختلال در سرور و یا ایجاد کندی و یا کاهش کیفیت سرویس مشتریان دیگر بر روی آن سرور گردد. همچنین هر وب سایت یا سرویسی که بدین شکل موجب اختلال در کارایی و یا سرعت سرور یا شبکه شود تا زمان رفع این مورد متوقف خواهد شد. نونگار در تمامی موارد برای برطرف کردن این موضوع با اخطار قبلی به مشتری هشدار می دهد تا وب سایت مشتری متوقف نگردد اما در مواردی که این موضوع باعث ایجاد اختلال در سرور و یا کاهش کیفیت و یا سرعت سرویس مشتریان دیگر موجود بر روی آن منابع سرور گردد نونگار بدون اخطار قبلی سرویس مشتری را برای بیست و چهار ساعت متوقف می کند و سپس اخطارهای لازم را برای مشتری ارسال می‌نماید تا مشتری نسبت به رفع مشکل وب سایت خود اقدام نماید. در صورت تکرار این موضوع سرویس مشتری به طور کامل و برای همیشه قطع خواهد شد. مشتری با امضاء قرار داد و توافق نامه پذیرفته است که نونگار تنها مرجع تعیین حدود استاندارد مورد بحث می‌باشد. در کلیه هاست های اشتراکی ویندوز و لینوکس (هاست های VIP شرایط مجزا و مندرج در صفحه ی خرید محصول را دارند) مقدار ۱۰ درصد از فضای دیسک پلان خریداری شده قابل اختصاص به دیتابیس می باشد. در صورت نیاز به میزبانی دیتابیس با حجم بیشتر می بایست نسبت به ارتقا سرویس به پلان بالاتر اقدام شود تا محاسبه ی ۱۰ درصد فضای دیسک پلان جدید، فضای مورد نیاز مشتری را تامین نمایید. در صورتیکه فضای مورد نیاز مشتری با ۱۰ درصد بالاترین پلان سرویس های اشتراکی تامین نمی شود نیاز به خرید سرور مجازی / فیزیکی جهت میزبانی سرویس می باشد و سرویس های اشتراکی مناسب برای مشتری نمی باشند. در این شرایط نونگار پردازش بهترین و مناسب ترین منابع سرور ها را به مشتری ارائه می دهد.

خبرنامه، ایمیل های گروهی، ایمیل های تبلیغاتی و اسپم

ارسال ایمیل های انبوه از سرویس های نونگار پردازش ممنوع می باشد. در این بخش منظور از ایمیل انبوه ارسال ایمیل با تعداد بیش از مشترید متعارف یک مشتری معمولی اینترنت در روز می‌باشد. ارسال ایمیل تبلیغاتی حتی برای یک‌بار از تمامی سرویس های نونگار ممنوع است. ارسال هرگونه ایمیل تبلیغاتی یا گروهی، صرف نظر از باری که بر روی میل سرور ایجاد می‌کند ممنوع می‌باشد. همچنین توجه داشته باشید که هر وب سایت نمی‌تواند بیش از پانصد ایمیل در روز ارسال کند و این ایمیل‌ها به هیچ عنوان نباید شامل ایمیل‌های (تبلیغاتی ، خبرنامه ، اطلاع‌رسانی جمعی یا گروهی یا عمومی و یا انفرادی ) باشد. سرویس هایی که در این زمینه تخلف داشته باشند و قوانین را رعایت نکنند برای همیشه قطع میشوند. در مواردی که سرویس مشتری نیاز به تعداد بیش از پانصد ایمیل در روز دارد این موضوع حتماً باید قبلاً به تأیید نونگار رسیده باشد. مشتری می‌پذیرد نونگار تنها مرجع تعیین مشترید متعارف مورد بحث در این ماده می‌باشد.

انتقال به غیر

مشتریان نمی‌توانند پیش از دریافت مجوز كتبی از شرکت نونگار، بخشی یا تمام حقوق یا تعهدات خود نسبت به این توافقنامه و یا هر یک از محصولات و خدمات نونگار را به دیگری واگذار نموده و انتقال به غیر داشته باشند یا وكالت دهند زیرا با قبول قرار داد باید به تمام بند های آن عمل کند و در صورت ایجاد تغییراتی باید به اطلاع شرکت نونگار برساند. به طور کل انجام هرگونه نقل و انتقال محصولات و خدمات نونگار نسبت به عین ، بخش و یا منافع آن به هر طریق شامل انتقال قطعی ، رهنی ، اجاره‌ای ، شرطی ، صلح حقوق ، اقرار ، وکالت ، وصیت و حق تقسیم اموال تنها با اجازه کتبی نونگار امکان‌پذیر می‌باشد. در صورت انجام هر نوع نقل و انتقال بدون اجازه کتبی نونگار نقض این تعهدنامه رخ داده است و دریافت‌کننده محصولات و خدمات دارای هیچ‌گونه حقی نبوده و مشتری انتقال‌دهنده مسئول خواهد بود.

اطلاعات صحیح

مشترك موافقت می‌نماید اطلاعات صحیح در اختیار نونگار قرار دهد و نونگار برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترك از اطلاعات ارائه‌شده توسط مشترك استفاده نماید چنانچه اطلاعاتی كه ارائه می‌دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا نونگار شبهه ای در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد نونگار به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترك را قطع و حساب وی را مسدود نماید. در صورتی که مشتری از ابتدا اطلاعات صحیح را وارد نکنید و یا ناقص وارد نماید نقض شرایط این توافقنامه رخ داده است و هنگامی که نونگار از این امر آگاهی یابد سرویس مشتری را برای همیشه قطع خواهد شد و مشتری حق هیچ‌گونه اعتراضی نخواهد داشت. نونگار بنا به صلاحدید خود ممکن است از یک مشتری درخواست تأیید هویت نماید در این حالت مشتری موظف می‌باشد نسبت به ارسال تصویر برابر اصل مدارک هویتی خود و تأیید هویت و مشخصات محل سکونت بر اساس نوع درخواست تأیید هویت و محل سکونت اقدام نماید در غیر این صورت تا زمان تأیید هویت و محل سکونت مشتری حساب وی و تمامی خدمات مرتبط با آن معلق خواهد شد.
به طور کل کليه خريداران موظف به ارائه اطلاعات صحیح هويتي خود شامل کپي شناسنامه ،کپي کارت ملي براي اشخاص حقيقي ودرخواست شخص حقوقي همراه با کپي روزنامه رسمي آخرين تغييرات، به شرکت مي باشند. در صورتیکه شرکت، در هنگام تکمیل فرآیند خرید وبه جهت تسهیل وتسریع امور اقدام به دریافت وکنترل این مدارک ننماید پس از آن حق دریافت این مدارک همواره برای شرکت محفوظ بوده وبا عدم ارائه مدارک در زمان مقرر به شرکت، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود. شرکت مسئولیتی در قبال کنترل صحت امضاﺀ خریداران ونمایندگان آنها ندارد و خریدار موظف می باشد اطلاعات تماس خود را همیشه بروز نگهدارد.
خريدار اذعان مي نمايد که کليه اطلاعات هويتي ارائه شده و آدرسها وشماره تماس و امثالهم صحيح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پرتال مشتریان مي کوشد. شرکت حق دارد هر زمان که نياز به کنترل اين اطلاعات داشته تصوير برابر اصل اين اطلاعات را از خريدار دريافت نمايد. شرکت حق دارد تا تکميل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعليق سرويس اقدام نمايد.

امنیت حساب

مشترك متعهد می‌گردد كه محرمانه بودن كلمه عبور و اطلاعات حساب‌های خود در نونگار را حفظ نماید و امنیت حساب را افزایش دهد. مسئولیت تمامی عملیاتی كه به وسیله حساب مشترك انجام گیرد به عهده خود مشترك است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد مشتری باید سریعاً به نونگار اطلاع دهد.بدیهی است نونگار هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان كه بر اثر استفاده فرد دیگری از كلمه عبور و یا حساب مشترك با و یا بدون اطلاع مشترك انجام‌شده نمی‌پذیرد.مشترك می‌بایست به دلیل امنیتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده امنیت حساب را تامین کند و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام كاربری و كلمه عبور خود احتیاط نماید. لازم به یادآوریست که دسترسی غیرمجاز افراد دیگر به حساب مشتری می‌تواند منجر به خسارات جبران ناپذیری گردد زیرا حساب‌های مشتری در نونگار دارای دسترسی‌هایی می‌باشند که می‌توان از طریق آن‌ها سرویس را به طور کامل حذف کرد و یا تغییر داد و یا به طور کامل به خارج از نونگار انتقال داد که در این حالت‌ها دیگر و تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند تغییرات انجام‌شده را به حالت اول بازگرداند و یا سرویس مشتری را مجدد فعال نمود.

دامنه های تحت www.nic.ir

تمامی دامنه‌های تحت ir توسط پژوهشگاه دولتی دانش‌های بنیادی(www.nic.ir) به عنوان متولی این موضوع در کشور ثبت می گردند که نونگار کارگزار ثبت این نوع دامنه‌ها می‌باشد. مشتری موظف به اجرای کامل و بی نقص تمامی موارد مندرج در راهنمای ثبت دامنه ‌های تحت www.nic.ir شامل دامنه‌های ir و تمامی موارد دیگر می‌باشد در صورت عدم رعایت کامل راهنما مسئولیت تمامی موارد دیگر به عهده مشتری می‌باشد. همچنین مشتریانی که اقدام به انجام هرگونه عملیات در رابطه با این نوع دامنه می‌نمایند موظف به رعایت تمامی بندهای موافقت‌نامه پژوهشگاه دولتی دانش‌های بنیادی(www.nic.ir) به آدرس اینترنتی www.nic.ir/Domain_Register_Policy.html می‌باشند در این مورد تمام مشتریان موظف به دریافت کامل راهنما چه از طریق وب سایت و چه از طریق بخش فروش می‌باشند و عدم درک و تفهیم این راهنما و موافقت‌نامه و یا عدم دریافت و یا عدم مطالعه آن رافع مسئولیت مشتریان نمی‌باشد.

تهدید علیه نونگار

چنانچه استفاده مستقیم و یا غیرمستقیم مشترك از محصولات و خدمات نونگار منجر به اقدام و یا تهدید قانونی مستقیم و یا تهدید علیه نونگار نونگار، شرکت‌های وابسته و یا شرکا گردد، نونگار مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس‌دهی به مشترك خود خاتمه دهد و سرویس های مشتری را از دسترس خارج کند تا مشتری نسبت به اقدام خود کناره گیری کند.

مالكیت معنوی

كلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالكیت معنوی نونگار متعلق به نونگار است. مشترك موافقت می‌کند كه هیچ سود یا امتیازی در این مالكیت معنوی به وی منتقل نمی‌شود و متعهد می‌شود كه هیچ‌گونه ادعا و درخواستی درباره سود خدمات و محصولات نخواهد كرد. مشترك باید درك و موافقت کند كه كلیه محتویات و موارد موجود در این موافقت‌نامه، سایر رویه‌ها و وب سایت نونگار مانند سایر حقوق و قوانین مالكیت معنوی تحت حفاظت قوانین مختلف حق نشر، حق امتیاز و علامت تجاری در جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و نونگار صادرکننده امتیاز آن صریحاً تمامی حقوق مربوط به چنین مواردی را برای خود محفوظ می‌دارد، همچنین مشترك درك و موافقت نموده است كه از هرگونه استفاده از بندهای شرح داده‌ شده در بالا به هر نحو بدون داشتن اجازه صریح كتبی از نونگار یا صادركننده امتیاز آن منع شده است. هیچ‌گونه امتیاز یا حقی تحت هرگونه حق نشر، امتیاز، علامت تجاری، علامت خدماتی یا حق مالكیت یا پروانه دیگر به وسیله این توافق‌نامه به مشترك واگذار نشده است.

ضامن تعهدات

مشترك یا هر شخص دیگر كه به نمایندگی از مشترک این توافقنامه را با عمل ورود به سایت نونگار یا تهیه هر یک از سرویس های نونگار یا انجام هرگونه معامله و یا تراکنش با نونگار و یا عمل تأیید در مراحل خرید، به صورت الكترونیكی امضا می‌نماید، بدین وسیله اعلام می‌كند و ضامن تعهدات می‌شود كه دارای حقوق، اختیارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه می‌باشد و هیچ‌ یك از حقوق و مزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد. همچنین باید متعهد شود كه ۱۸ سال یا بیشتر سن دارد و یا وكیل قانونی وی این شرایط را دارد و به جانشینی وی این قرارداد را امضاء خواهد كرد و ضامن تعهدات می شود تمامی مفاد این قوانین را مطالعه نموده و درک کرده است .

پرداخت غرامت

مشترك توافق می‌كند كه از نونگار ، پیمانكاران، نمایندگان، كارمندان، مدیران، سهامداران و وابستگان آن در مقابل هرگونه ضرر، مسئولیت، آسیب و یا هزینه شامل حق‌الوکاله كه ناشی از ادعا، عملكرد و یا تقاضای شخص ثالث در ارتباط با مشترك (شامل نمایندگان مشترك و یا هر فرد دیگر كه از اشتراك، محصولات یا خدمات مشترك با و یا بدون اجازه مشترك، استفاده از خدمات و محصولات كه مشترك از نونگار خریداری نموده است) و یا نقض مفاد توافقنامه‌های موجود در این توافقنامه باشد، محافظت كرده و پرداخت غرامت را به عمل می آورد. علاوه بر این مشترك موافقت می‌نماید كه از نونگار در مقابل هرگونه ضرر، مسئولیت، آسیب یا هزینه شامل حق‌الوکاله كه ناشی از نقض ضمانت‌ها ذكر شد و در این توافقنامه به هرگونه عملكرد خلاف از جانب مشترك، هر ادعایی مبنی بر اشتراك شما به كپی‌رایت ، علامت تجاری، حق مالكیت معنوی شخص دیگر باشد محافظت كرده و پرداخت غرامت بر عهده دارد. این غرامات علاوه بر غرامت‌هایی است كه مشترك از طرف خود پرداخت می‌نماید.
مشتری موافقت می‌کند كه در هر شرایطی سقف خسارات اثبات‌شده توسط مرجع رفع اختلاف شامل مراجع قضایی و یا هر مرجع رفع اختلاف دیگر به نفع مشتری برای هر یک از انواع سرویس ها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط مشتری به نونگار بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ تحت هیچ شرایطی نخواهد داشت. تمامی مشتریان ، مشتریان و مشترکان نونگار موظف به پذیرش این ماده بوده و در صورت عدم پذیرش هرگز نباید هیچ‌کدام از محصولات و یا خدمات نونگار را تهیه نمایند.
در صورتی که سرویس مشتری به دلیل فنی برای مدت بیش از ۲۴ ساعت قطع باشد به ازای هر ۲۴ ساعت یک روز به انتهای سرویس مشتری اضافه می‌گردد. این افرایش پس از ارسال درخواست الکترونیکی مشتری انجام خواهد شد. در صورتی که مدت قطعی سرویس مشتری از ۶۰ روز بیشتر گردد سرویس مشتری فسخ و باقیمانده مبلغ سرویس مشتری به صورت ریالی و بر اساس مدت سرویس و از زمان شروع قطعی سرویس محاسبه و مبلغ ریالی آن به مشتری مرجوع می‌گردد. در صورتی که قطعی سرویس مشتری به دلایل غیر فنی از جمله نقض شرایط سرویس نونگار و یا فسخ یک طرفه سرویس مشتری توسط نونگار و یا هر دلیل غیر فنی دیگر رخ داده باشد این شرایط برپا نخواهد بود. نونگار تنها مرجع تشخصی فنی و یا غیر فنی بودن قطعی می‌باشد.

اقدام قانونی علیه نونگار

مشتریان نونگار تعهد می‌نمایند چنانچه اقدام قانونی علیه نونگار در حال اجرا یا ارسال داشته باشند قبل از اقامه دعوی ابتدا به صورت کتبی و از طریق ارسال یک نامه با امضاء مشتری به همراه تصویر کارت ملی از طریق پست سفارشی به آدرس دفتر مرکزی نونگار را از این موضوع مطلع گردانند و نونگار فرصت دارد طی حداکثر ۲۰ روز کاری پس از دریافت نامه مذکور تلاش نماید تا شاید بتواند از طرق فنی و غیر فنی مشکل مشتری را برطرف کند. قصور از جانب مشترك در مورد ارسال این اطلاعیه به نونگار به منزله نقض موارد این توافقنامه خواهد بود و بر اساس شرایط نقض توافقنامه اقدام خواهد شد. همچنین هیچ روشی غیر از پست سفارشی جهت این اطلاعیه مورد قبول نمی‌باشد.

قوانین حاكم، محل دادرسی، عدم اجازه شكایت

در صورت بروز اختلاف، جهت رفع اختلاف، خریدار موظف است بر اساس ماده (قدام قانونی علیه نونگار) بدوا نسبت به اعلام موضوع به نونگار اقدام نموده تا موضوع مورد رسیدگی واقع گردد. در صورت بروز هرگونه اختلاف فی مابین شرکت و مشتری در تفسیر قرارداد قوانین حاكم اختلافات ناشی از اجرای مفاد قرارداد و... قبل از مراجعه به مراجع قضایی از طریق مرجع داوری حل‌وفصل خواهد شد و مرجع داوری شامل یک نماینده از طرف مشتری و یک نماینده از طرف شرکت انتخاب می‌گردد. طرفین به تراضی حوزه قضایی کشور جمهوری اسلامی ایران و محاکم اداری و قضایی شهر تهران را به عنوان حوزه رسیدگی به هر نوع اختلاف تعیین می نمایند. ضمنا خریدار تعهد می نماید نظر داور را به عنوان حکم مرضی الطرفین پذیرفته و حق هرگونه شکایت و یا درخواست قوانین حاكم و یا اعتراض و یا ادعاء به سایر مراجع را ﺟﺰﺋﺎً و ﮐﻼً از خود ﺳﻠﺐ و اﺳﻘﺎط ﻣﯽ ﻧﻤﺎﯾﺪ. همچنین مشترك مجاز نخواهد بود در مسائلی كه در این توافقنامه مطرح شده‌اند شكایتی به مراجع ذیصلاح ارائه دهد.

ابلاغ های قانونی

كلیه ابلاغ‌ها و اعلانات عمومی نونگار در وب‌سایت اعلام خواهند شد. اخطارهای مربوط به نقض شرایط سرویس به پست الكترونیك مشترك ارسال می‌شوند. ابلاغ‌ها و اعلانات عمومی به نونگار تنها از طریق ثبت تیکت در پرتال مشتریی شخص مشتری در سیستم های نونگار مورد پذیرش می باشد. در تمامی موارد عدم دریافت ایمیل و یا پیام الکترونیکی و یا تیکت ناحیه مشتریی ارسال شده توسط نونگار به مشتری توسط مشتری پذیرفته نمی باشد. آدرس اعلامی مشتری در پرتال شرکت، اقامتگاه قراردادی وی و تابع مقررات ماده ۱۰۱۰ قانون مدنی و قسمت اخیر ماده ۷۲ قانون آیین دادرسی مدنی می باشد. تمامی اطلاع‌رسانی‌های شرکت نونگار در رابطه با سرویس مورد تقاضای مشتری و غیره با ارسال اطلاعیه به ایمیل شخصی مشتری ثبت شده در پرتال و یا پیام الکترونیکی و یا تیکت ناحیه مشتریی وی در سیستم های نونگار صورت می گیرد که ملاک عمل خواهد بود و مشتری با امضاء این قرارداد نسبت به این موضوع کسب اطلاع نمود.

خسارت و رفع مسئولیت

که هستند ارائه می‌شوند و هیچ‌گونه گارانتی (ضمانت) صریح و ضمنی (اضافه بر مواردی که در وب سایت قید گردیده) شامل آن‌ها نمی‌گردد. ضمناً هیچ‌گونه ضمانتی مانند نیاز خریدار بودن، بی‌عیب بودن، عدم قطعی، امنیت کامل و … ارائه نمی‌شود. همه ضمانت‌های غیر کتبی در مورد سرویس های نونگار که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می‌باشند. نونگار هیچ‌گونه خسارت و رفع مسئولیت بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی‌پردازد. نونگار تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی نخواهد بود.
با توجه به امکان اشتباه انسانی تمامی ضمانت‌ها ، قرارها و قول‌های شفاهی و یا الکترونیکی (ایمیل ، چت ، تیکت و انواع روش‌های ارتباط الکترونیکی دیگر) که توسط پیمانكاران، نمایندگان، كارمندان، مدیران، سهامداران ، وابستگان و تمامی زیرمجموعه‌های نونگار به مشتری ارائه می‌گردد به طور کامل باطل می‌باشد خسارت و رفع مسئولیت از مشتری است و تنها ضمانت‌های کتبی با مهر و سربرگ قانونی شرکت و یا موارد صریحاً قید شده در وب سایت نونگار معتبر می‌باشد و تمامی ضمانت‌ها ، قرارها و قول‌های غیر مکتوب از نظر نونگار پردازش مطلقاً باطل می‌باشد. در این حالت مشتری می‌تواند درخواست ارائه ضمانت کتبی از شرکت نماید و در صورت عدم وجود ضمانت کتبی با مهر و سربرگ قانونی شرکت مشتری اعلام می‌دارد که هیچ‌کدام از موارد شفاهی و یا الکترونیکی دیگر را مستند ندانسته و بر اساس آن هیچ اقدامی انجام نداده و یا تصمیم اتخاذ نمی‌نماید.
نونگار تحت هیچ شرایطی در برابر هر نوع خسارت مستقیم و غیرمستقیم که از سرویس ها و یا خدمات نونگار متوجه فرد و یا افرادی گردد مسئول نمی‌باشد، حتی اگر این ادعا بر اساس قرارداد، نقض گارانتی (صریح یا ضمنی)‌، نقض توافقنامه و رویه‌های جانبی آن بوده و یا عدم توانایی مشترك در استفاده از محصولات و یا خدمات نونگار باشد. اگر چه نونگار احتمال چنین خسارتی را گوشزد كرده باشد، برخی شرایط مسئولیت در برابر خسارت ممكن است از حالات فوق مستثنا گردد كه در چنین شرایطی مسئولیت نونگار محدود به هزینه ریالی پرداختی توسط مشتری به نونگار برای محصول و یا خدمت مربوطه می‌گردد.
مشتری موافقت می‌كند كه در هر شرایطی سقف خسارت و رفع مسئولیت اثبات‌شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هر یک از انواع سرویسها حداکثر معادل هزینه ریالی پرداختی آن سرویس توسط خریدار بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت. تمامی مشتریان ، مشتریان و مشترکان نونگار موظف به پذیرش این ماده بوده و در صورت عدم پذیرش هرگز نباید هیچ‌کدام از محصولات و یا خدمات نونگار را تهیه نمایند. تمامی موارد مرتبط با مشتریان شامل محتوای وب سایت مشتریان، نحوه استفاده آن‌ها از خدمات نونگار و اطلاعات و داده‌های استفاده‌شده توسط مشتریان و به طور کل تمامی مواردی که توسط مشتریان اقدام شده باشد به عهده مشتری بوده و هیچ شخص ثالثی حق اقدام قانونی علیه نونگار را ندارد و خسارت و رفع مسئولیت را نیز ندارد در صورت لزوم اقدام قانونی تنها علیه مشتری باید انجام شود بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی كه از طریق حساب مشترك و یا خدمات در اختیار مشتری انجام می‌گیرد، چه به وسیله خود مشترك و چه به وسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده مشترك می‌باشد. نونگار از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام‌شده در حساب مشترك با و یا بدون اجازه مشترك خودداری می‌کند.
اسکریپت ها
قرار دادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد بدون اخطار قبلی حذف و وب سایت متخلف برای همیشه قطع می‌گردد.

نصب Chat room
Chat room ها معمولاً به میزان بالایی از منابع یک سرور را مصرف می‌کنند بنابراین امکان نصب آن‌ها بر روی سرویسهای اشتراکی وجود ندارد. مشتریانی که نیاز به نصب Chat room دارند می‌بایست از سرویسهای اختصاصی نونگار استفاده نمایند.

IRC
انجام IRC بر روی کلیه سرویسهای نونگار اکیداً ممنوع بوده و نونگار ضمن قطع سرویس متخلف، حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد.

بکاپ داده ها

نونگار در تمامی سرویس های خود اقدام به تهیه نسخه پشتیبان از کل سرور (نه یک مشتری خاص) به صورت دوره‌ای می‌نماید. این دوره‌ها ممکن است هفتگی، ماهانه، چند ماه یک‌بار و یا سالانه انجام پذیرد اما این نسخه پشتیبان صرفاً جهت عملیات داخلی نونگار می باشد و ممکن است شامل داده های یک مشتری خاص نباشد. تمامی مشتریان می‌پذیرند به طور کلی مسئولیت بکاپ بکاپ داده ها (نسخه پشتیبان) اطلاعات با خود آنان بوده و همه مشتریان می‌بایست پشتیبان کلیه اطلاعات خود را در جایی خارج از تجهیزات و سرورهای نونگار نگهداری نمایند تا در صورت نیاز از آن استفاده نمایند. در صورت بروز هر مشکل مسئولیت به عهده مشتری خواهد بود و مشتری موظف است اطلاعات را از پشتیبان‌های تهیه‌شده توسط خودش که در خارج از سرورهای نونگار نگهداری می‌نماید بازگرداند.
این ماده شامل تمامی سرویس های نونگار بدون استثنا خواهد بود و حتی در صورتی که در ویژگی‌های یک سرویس بک آپ گیری هم قید گردیده باشد صرفاً جنبه بک آپ گیری داخلی نونگار را دارد مشتری نمی‌تواند از آن استفاده نماید و شامل این ماده خواهد بود و مشتری آن سرویس نیز موظف به تهیه بکاپ داده ها می‌باشد. هیچ دلیل فنی و غیر فنی برای عدم تهیه نسخه پشتیبان از مشتری پذیرفته نیست و عدم همکاری و یا مشکل فنی نمی‌تواند دلیل عدم تهیه بک آپ توسط مشتری باشد. در صورتی که مشتری به هر دلیل امکان تهیه نسخه پشتیبان خارج از سرویس های نونگار را ندارد باید فوراً استفاده از سرویس را متوقف نماید و در صورت ادامه استفاده از سرویس مسئولیت مشکلات احتمالی به عهده مشتری خواهد بود. مشتری موظف می‌باشد از سالم بودن و کامل بودن بک آپ تهیه‌شده توسط خودش در خارج از سرویس های نونگار اطمینان حاصل نماید و در صورت خراب بودن و یا ناقص بودن بکاپ داده ها تهیه‌شده توسط مشتری مسئولیت به عهده نونگار نخواهد بود. در صورتی که امکان بازگرداندن اطلاعات مشتری از بک آپ های نونگار موجود باشد این عمل با دریافت هزینه انجام خواهد شد و در صورتی که به هر دلیل امکان بازگرداندن اطلاعات مشتری از نسخه‌های پشتیبان نونگار وجود ندارد هیچ مسئولیتی متوجه نونگار نخواهد بود.

موارد منع استفاده

موارد منع استفاده را شرح میدهیم استفاده از سرویس های اشتراکی نونگار برای هر یک از موارد زیر اکیداً ممنوع می‌باشد و مشتری تعهد می‌نماید از سرویس اشتراکی خود برای هیچ‌کدام از عناوین زیر استفاده ننماید. در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر در سرویس های اشتراکی نونگار سرویس مشتری مربوطه سریعاً و بدون هیچ اخطار قبلی قطع خواهد شد و تمامی مبلغ پرداختی مشتری به عنوان جریمه توسط نونگار ضبط خواهد شد.
Spidering
Crawlering
Mailing Scripts
HYIP
Mailing lists
Hot-Linking
Proxy
Bit Torrent
AutoSurf PTC PTS PPC sites
IP Scanners
Port Scanners
Fraudulent Sites
Brute force Programs/Scripts/Applications
Leeching

استفاده غیر قانونی

مشتریان متعهد می‌شوند تمامی قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند. همچنین با توجه به قرار داشتن سرورهای نونگار در کشورهای انگلیس و امریکا ، کانادا، آلمان و هلند مشتریان متعهد به رعایت تمامی قوانین سلبی مرتبط با اینترنت در کشورهای ایران ، آمریکا ، انگلیس ، کانادا ، هلند ، آلمان و اتحادیه اروپا می‌باشند و عدم آشنایی مشتریان با این قوانین رافع مسئولیت آن‌ها نخواهد بود. به طور کل سرویسهای نونگار می‌بایست در جهت مقاصد استفاده غیر قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیماً به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می‌تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست) قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز

استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
انتشار اکاذیب علیه دیگران
کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
استفاده غیر قانونی از سرور و شبکه
مختل كردن امنیت سیستم یا شبكه ممنوع است و در صورت بروز چنین مسائلی نونگار حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می‌دارد. نمونه‌هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبكه شامل موارد ذیل می‌شود: دسترسی یا استفاده غیرمجاز از داده‌ها، سیستم یا شبكه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسكن یا آزمایش آسیب‌پذیری یك سیستم یا شبكه، مداخله در خدمات ارائه‌شده به هر كاربر، میزبان یا شبكه، شامل: تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه‌های الكترونیكی، تلاش عامدانه برای پر كردن فضای یك سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایتها بدون مجوز از مالکان آن‌ها و … ویروسها و سیر فعالیتعی تخریبی
استفاده از سرویسها یا تجهیزات نونگار برای ایجاد یا ارسال ویروس‌ها، کرم‌ها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.

ایجاد مزاحمت برای نونگار و تمامی زیر مجموعه های نونگار

در صورت ایجاد مزاحمت برای نونگار و تمامی زیر مجموعه های نونگار آن مانند کارمندان ، وب سایت ، گروه پشتیبانی و غیره به هر نحو شامل (تلفنی،ایمیلی،ارتباط اینترنتی و غیره) و یا اهانت و یا توهین به نونگار مانند کارمندان ، وب سایت ، گروه پشتیبانی و غیره به هر نحو شامل (تلفنی،ایمیلی،ارتباط اینترنتی و غیره) و تمامی زیرمجموعه‌های آن، سرویس مشتری سریعاً ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و نونگار فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود. نونگار تنها مرجع تشخیص این مورد خواهد بود.

نشر اکاذیب علیه نونگار و تمامی زیر مجموعه های نونگار

در صورت نشر اکاذیب علیه نونگار و تمامی زیر مجموعه های نونگار به هر نحو شامل (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) و یا تهمت و افترا به نونگار به هر نحو شامل (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) سرویس مشتری سریعاً ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و نونگار فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود. نونگار تنها مرجع تشخیص این مورد خواهد بود.

اقدام علیه نونگار و یا خسارت به نونگار

در صورت هرگونه اقدام علیه نونگار و یا خسارت به نونگار که به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم به صورت مالی و غیرمالی شامل (منافع ، اعتبار ، شهرت و …) نونگار لطمه وارد نماید. سرویس مشتری سریعاً ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و همچنین مشتری متخلف مسئول جبران خسارت وارده به نونگار خواهد بود. همچنین در صورتی که سرویس مشتری به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم موجب ایراد خسارت مالی و غیرمالی به نونگار گردد مشتری مسئول جبران آن خواهد بود.

حریم شخصی و اطلاعات محرمانه

به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط‌های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط‌ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه نونگار تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می‌نماید، با این حال از جانب احتیاط از مشتریان خود می‌خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را ناامن فرض نمایند حریم شخصی و اطلاعات محرمانه را رعایت کنید. نونگار هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی‌پذیرد.

مسئولیت مشتریان

مسئولیت مشتریان عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه‌شده می‌باشند همچنین می‌بایست به حقوق سایر مشتریان نونگار احترام بگذارند. نونگار حق تعلیق یا قطع دائم سرویس مشتریانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر مشتریان می‌گردد را برای خود محفوظ می‌دارد. مشتری می‌پذیرد که نونگار تنها مرجع تشخیص این موضوع می‌باشد و مشتری حق هیچ‌گونه اعتراضی را نخواهد داشت.
نونگار هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با داده‌ها و مسئولیت مشتریان مشتری در سرویس های خود ندارد و مسئول حفظ ، نگهداری ، بروز بودن ، بازیابی و امنیت اطلاعات و داده‌ها شخص مشتری می‌باشد. در صورتی که به هر دلیل فنی و غیر فنی که توسط نونگار و یا شخص ثالث رخ داده باشد و به واسطه آن اطلاعات مشتری دچار اشکال، عدم بروز بودن، ناقص بودن، لو رفتن ، مورد نفوذ قرار گرفتن، تخریب شدن و یا هر نوع ایراد دیگری گردید نونگار هیچ‌گونه مسئولیتی نداشته و مسئولیت مشتریان است از آخرین پشتیبان (بک آپ) خود که در خارج از سرویس های نونگار نگهداری می‌شود استفاده نموده و اطلاعات خود را بازیابی نماید.

تغییرات در محصولات و خدمات نونگار

نونگار مجاز است در هر زمان که لازم باشد نسبت به حذف، اضافه، ارتقا، تعویض، تغییرات در محصولات و خدمات نونگار و یا تغییر در تنظیمات هرگونه برنامه، نرم‌افزار، داده، سخت‌افزار، تجهیزاتی که به واسطه آن‌ها به مشتریان سرویس می‌دهد، اقدام نماید. این تغییرات ممکن است بر روی عملکرد برنامه‌های مشتریان و محتویات سایت آن‌ها تأثیرگذار باشد. در این حالت مشتری مسئول سازگار کردن مجدد برنامه خود با تغییرات جدید می‌باشد و نونگار هیچ‌گونه مسئولیتی در این رابطه ندارد.

برنامه های جانبی

نونگار همیشه سعی بر انتخاب و تهیه بهترین برنامه‌های مورد نیاز جهت سرویس‌دهی به مشتریان خود را دارد با این حال هر یک از این برنامه‌ها ممکن است دارای اشکالات و نواقصی باشند که نونگار مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت علاوه بر این ممکن است برنامه مذکور کلیه نیازهای یک مشتری را برطرف نکند. مسئولیت استفاده از این برنامه‌ها بر عهده خود مشتری است. ضمناً نونگار هیچ تضمینی در رابطه با نصب شدن یک برنامه های جانبی که توسط نونگار ارائه نشده است ارائه نمی‌دهد.

حقوق مالکیت معنوی نونگار

حقوق مالکیت معنوی نونگار باید رعایت شود. کلیه اشخاص اعم از مشتریان نونگار و... بدون مجوز کتبی نونگار مجاز به استفاده کلی یا جزئی از مطالب مندرج در این وب سایت به هر شکل ممکن، نمی‌باشند. همچنین استفاده از نشان تجاری و نام “نونگار” به هر نوع و با هر پسوند و پیشوند بدون مجوز کتبی ممنوع می‌باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

شرایط خاص

نونگار هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با مشکلات حقوقی و غیرحقوقی دامنه و یا دامنه‌ها ، قطعی ارتباط اینترنت جهانی و یا داخلی ، مشکلات سراسری در اینترنت جهانی و یا داخلی ، حملات و خرابکاری‌ها گسترده، شرایط خاص مشکلات فنی ایجادشده به واسطه اشتباه و یا ضعف عملکرد مشتری و به طور کل هر گونه اختلال ایجادشده به واسطه شخص مشتری ، موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیت‌های قانونی، دولتی ، حکومتی و بین‌المللی و مسائل حقوقی خارجی مانند انواع تحریم‌ها و قطع خدمات توسط سرویس دهندگان خارجی به هر عنوان و دلیل حتی در صورتی که نونگار مقصر باشد ، مسائل حقوقی داخلی مانند محدودیت‌ها و دستورات و بخشنامه‌های دولتی و انواع سانسور ، فیلترینگ و قطع دسترسی داخلی و بین‌المللی را به عهده نمی‌گیرد در این موارد نونگار هیچ‌گونه تعهدی نخواهد داشت و هیچ‌گونه وجهی به مشتریان تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. در این حالت مشتری باید تا زمان رفع مورد منتظر بماند.

روش های پرداخت

روش های پرداخت در سایت درج شده است کلیه هزینه‌های مندرج در وب سایت به صورت ریال یا تومان است همچنین کلیه صورت حساب‌ها بر مبنای ریال ایران صادر می‌گردد. پرداخت‌ها به نونگار به یکی از اشکال زیر صورت می‌گیرد:واریز به حساب های معرفی شده در وب سایت یا در صورت حساب های صادره پرداخت آنلاین توسط کارت های بانکی کشور از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانککلیه پرداخت‌ها پس از تأیید توسط امور مالی نونگار در پرتال مشتریان، در اکانت مشتری ثبت خواهد شد. در صورت عدم ثبت پرداخت در پرتال مذکور، مشتری مسئول پیگیری می‌باشد. در صورتی که عدم پیگیری توسط مشتری وعدم دریافت تأییدیه کاغذی در سربرگ و ممهور به مهر شرکت توسط مشتری که موجب قطع سرویس یا حذف آن گردد، مسئولیتی برای نونگار ایجاد نخواهد شد.
روش های پرداخت هزینه کلیه سرویس ها صرفاً به یکی از طرق بالا به صورت کامل و در ابتدای دوره اخذ خواهد شد. نونگار می‌تواند تا زمان تسویه حساب کامل ارائه سرویس را به تعویق بی اندازد. همچنین مشتری موظف به اطمینان از فعال شدن نهایی سرویس خود پس از پرداخت می‌باشد زیرا ممکن است به دلیل اختلال فنی سرویس مشتری پس از پرداخت فعال نگردد در این حالت مشتری باید حداکثر طی ۷۲ ساعت از طریق تماس با نونگار نسبت به رفع نقص و یا اطمینان از فعال شدن سرویس اقدام نماید.لازم به ذکر است دریافت ایمیل، پیامک و یا اطلاعات موجود در ناحیه مشتری در این حالت معتبر نیست و زیرا ممکن است ایجاد اختلال فنی پس از به‌روزرسانی آن‌ها رخ داده باشد.

تمدید

کلیه مشتریان می‌بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر این صورت پس از پایان دوره هیچ‌گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی‌باشد. نونگار قبل از پایان مدت سرویس سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع‌رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچ‌گونه حقی برای مشتری نخواهد شد.
تنها راه اطمینان از تمدید سرویس ارسال تیکت بررسی به واحد پشتیبانی نونگار (نحوه ارسال در بخش پشتیبانی سایت نونگار توضیح داده‌شده است) و یا دریافت تأییدیه رسمی ممهور به مهر شرکت می‌باشد در غیر این صورت و در صورتی که مشتری فاکتور را پرداخت نماید و از یکی از طرق ذکرشده از تمدید سرویس خود مطمئن نگردد مسئولیت به عهده وی خواهد بود. در صورتی که پس از پرداخت فاکتور توسط مشتری به دلیل عدم تمدید سرویس مشتری از طرف نونگار به هر دلیل فنی و غیر فنی که منجر به تعلیق، حذف و یا قطع دائم سرویس مشتری شده باشد نونگار تلاش خواهد نمود بر اساس فاکتور پرداخت‌شده سرویس مشتری را تمدید و مجدداً فعال نماید اما در صورتی که به هر دلیل فنی و غیر فنی تمدید و فعال‌سازی مجدد سرویس مشتری امکان‌پذیر نبود مبلغ فاکتور پرداخت‌شده توسط مشتری به وی مسترد خواهد شد و مشتری هیچ حق دیگری نخواهد داشت.

بازگشت پول

نونگار تحت هیچ شرایط بازگشت پول ندارد و پول پرداخت‌شده برای یک محصول و یا خدمت و یا اعتبار ریالی را باز نمی‌گرداند و هرگونه ضمانت کتبی و شفاهی در این زمینه باطل می‌باشد. تنها سرویس میزبانی(هاستینگ) نونگار دارای یک هفته مهلت بازگشت وجه می‌باشد و مشتری موظف می‌باشد در طول این مهلت سرویس هاستینگ خود را به صورت کامل مورد بررسی و آزمایش قرار دهد و در صورت عدم رضایت از سرویس به هر دلیل طی یک هفته از تاریخ سفارش اقدام به لغو سرویس هاستینگ خود نماید تا پس از کسر کسورات مندرج در سایت مبلغ پرداختی مشتری به وی عودت داده شود. بدیهی می‌باشد که پس از گذشت این مهلت به هیچ عنوان و دلیل سرویس هاستینگ قابل لغو نبوده و هیچ مبلغی به مشتری عودت داده نخواهد شد. همچنین در رابطه با انواع دیگر سرویس های نونگار مانند ثبت دامنه و یا تبلیغ در گوگل با توجه به ماهیت آن‌ها قابل لغو و عودت وجه نبوده و مشتری موظف می‌باشد قبل از سفارش و پرداخت به طرق مختلف از ویژگی‌های سرویس مطلع گردد و پس از تکمیل سفارش هیچ‌گونه امکان بازگرداندن وجه وجود ندارد و مسئولیت این مورد به عهده مشتری خواهد بود. بازگشت پول در قوانین نونگار نیست.

لغو سرویس

در صورتی که مشتری به هر دلیل شامل عدم رضایت از کیفیت ، یا عدم برآورده شدن نیاز ، عدم آگاهی قبل از خرید ، اشتباه در خرید و یا هر دلیل دیگری اقدام به لغو سرویس نماید هیچ مبلغی تحت هیچ شرایطی به مشتری بازگردانده نخواهد شد و تنها سرویس مشتری جهت جلوگیری از شارژ مجدد لغو خواهد شد. تنها سرویس میزبانی از این شرایط مستثنا بوده و بر اساس ماده (بازگشت پول) اقدام خواهد شد.
همچنین نونگار حق فسخ یک طرفه سرویس مشتری (شامل میزبانی وب ، دامنه و یا هر سرویس دیگر در نونگار) را به هر دلیل فنی و غیر فنی در هر زمانی دارا می‌باشد. در این حالت ادامه سرویس مشتری فوراً قطع می‌گردد و هیچ نوع خدمات دیگری از جمله تحویل سرویس به مشتری، دادن پشتیبان داده‌ها ، دادن امکان انتقال به غیر و یا هر نوع خدمات دیگری تحت هیچ شرایطی به مشتری ارائه نخواهد شد و مشتری باید از نسخه پشتیبان خود که در خارج از سرویس های نونگار نگهداری می‌کند استفاده نماید و لغو سرویس امکان پذیر نیست. در این حالت تمامی داده‌های مشتری فوراً از سیستم های نونگار حذف و سرویس های مانند دامنه به صورت عمومی و بودن مالکیت مشتری آزاد می‌گردند و باقیمانده مبلغ ریالی پرداختی مشتری بر اساس باقیمانده زمان سرویس وی به صورت ریالی محاسبه و مبلغ آن به مشتری باز پس داده خواهد شد.

آگاهی پیش از خرید

آگاهی پیش از خرید بر اساس بندهای (خسارت و رفع مسئولیت) و (لغو سرویس از طرف مشتری) این موافقت‌نامه و با توجه به تخصصی بودن سرویس ها و خدمات نونگار ، تمامی خدمات و محصولات نونگار به صورت “همان‌گونه که هست” یا همان “AS IS” ارائه می‌گردند و هیچ‌گونه ضمانت صریح و ضمنی مانند مطابق نیاز مشتری بودن، بی‌عیب بودن، دارای تمامی امکانت بودن، بدون محدودیت بودن، عدم قطعی، امنیت کامل ، توانایی و یا امکان استفاده مشتری از سرویس مربوطه نمی‌شوند. تمامی خدمات و محصولات نونگار دارای محدودیت‌ها و یا بعضاً عیب‌هایی می‌باشند. مشتری تعهد می‌نماید پیش از هرگونه سفارش از هر طریق ممکن (شامل وب سایت نونگار، پرسش از نونگار ، جستجو در اینترنت ،کسب آگاهی از وب سایت های دیگر) از محدودیت‌ها و معایب سرویس مربوطه و یا سرویس نونگار به طور کامل آگاهی داشته باشد آگاهی پیش از خرید داشته باشد و هیچ‌گونه ادعای عدم آگاهی و یا عدم بر آورده کردن نیاز مشتری و یا عدم توانایی مشتری در استفاده از سرویس مربوطه پس از سفارش قابل پذیرش نمی‌باشد. با توجه به ماهیت سرویس های اینترنتی آن‌ها ممکن است دارای معایب و محدودیت‌هایی باشند که نونگار تا حد ممکن این موارد را در سایت خود قید می‌نماید اما با توجه به گسترده بودن این موارد امکان قید کامل آن‌ها در سایت وجود ندارد همچنین این محدودیت‌ها بر اساس شرایط زمان ممکن است تغییر یابند که مشتری با تمامی تغییرات بعدی آن‌ها نیز توافق می‌نماید در نتیجه عدم قید یک و یا چند مورد از این محدودیت‌ها و یا معایب در وب سایت نونگار حقی برای مشتری ایجاد نمی‌نماید و مشتری باید پیش از تهیه سرویس از تمامی ویژگی‌ها و محدودیت‌های آن سرویس و مطابقت آن سرویس با نیاز خود مطمئن گردد و سپس اقدام به تهیه آن نماید و آگاهی پیش از خرید داشته باشد. در صورت عدم آگاهی مشتری و یا عدم امکان استفاده مشتری از سرویس مربوطه و یا عدم مطابقت نیاز مشتری با ویژگی‌های سرویس مربوطه مشتری به هیچ عنوان نباید سرویس مربوطه را تهیه نماید و در صورت تهیه سرویس بر اساس بند (لغو سرویس از طرف مشتری) اقدام خواهد شد.

هزینه دادرسی

با توجه به هزینه‌های پایین سرویس های نونگار و سود بسیار پایین آن‌ها و بر اساس این توافق‌نامه تمامی مشتریان تعهد می‌نماید در صورت هرگونه اقدام حقوقی علیه نونگار در تمامی محاکم قضایی و صنفی چه در پرونده تشکیل ‌شده محکوم و یا صاحب حق شناخته شوند تمامی هزینه دادرسی شامل هزینه وکلای نونگار بر اساس هزینه عرف وکالت در زمان پیگیری پرونده ،هزینه اقامت و ایاب‌وذهاب نمایندگان و وکلا و شاهدان نونگار در صورتی که نیاز به حضور آن‌ها در محلی غیر از شهر تهران باشد را تقبل می‌نماید. در صورتی که مشتری نونگار با این بند موافق نمی‌باشد هرگز نباید از هیچ‌کدام از محصولات و خدمات نونگار استفاده نماید.

دسترسی و تغییر اطلاعات

با توجه به اینکه اطلاعات و داده های مشتری در شبکه و سیستم های شرکت قرارداده می شود در نتیجه مشتری اجازه کامل مشاهده و مطالعه و تهیه کپی و بک آپ تا هر زمان حتی پس از پایان قرارداد و دسترسی و تغییر اطلاعات و حذف تمامی اطلاعات و داده های خود محرمانه و غیر محرمانه یا شخصی و یا خصوصی و رمزنگاری شده و یا نشده و به طور کل هر نوع دسترسی به تمامی اطلاعات و داده های خود در شبکه و سیستم های شرکت ارائه می دهد و مشتری حق شکایت از شرکت بابت دسترسی و یا تغییر و یا حذف و یا کپی از اطلاعات را از خود سلب می نماید.
مشتری اعلام می دارد پاک شدن و یا تغییر در اطلاعات به هر دلیل و به هر روش حتی اگر به صورت مستقیم یا غیر مستقیم توسط شرکت انجام شود هیچ گونه مسئولیتی برای شرکت نداشته و نگهداشتن نسخه بک آپ (پشتیبان) خارج از سیستم های و شبکه شرکت به عهده مشتری می باشد و شرکت موظف به بازگردادن داده ها و اطلاعات نیست.

دسترسی و تغییر اطلاعات

با توجه به اینکه اطلاعات و داده های مشتری در شبکه و سیستم های شرکت قرارداده می شود در نتیجه مشتری اجازه کامل مشاهده و مطالعه و تهیه کپی و بک آپ تا هر زمان حتی پس از پایان قرارداد و دسترسی و تغییر اطلاعات و حذف تمامی اطلاعات و داده های خود محرمانه و غیر محرمانه یا شخصی و یا خصوصی و رمزنگاری شده و یا نشده و به طور کل هر نوع دسترسی به تمامی اطلاعات و داده های خود در شبکه و سیستم های شرکت ارائه می دهد و مشتری حق شکایت از شرکت بابت دسترسی و یا تغییر و یا حذف و یا کپی از اطلاعات را از خود سلب می نماید.
مشتری اعلام می دارد پاک شدن و یا تغییر در اطلاعات به هر دلیل و به هر روش حتی اگر به صورت مستقیم یا غیر مستقیم توسط شرکت انجام شود هیچ گونه مسئولیتی برای شرکت نداشته و نگهداشتن نسخه بک آپ (پشتیبان) خارج از سیستم های و شبکه شرکت به عهده مشتری می باشد و شرکت موظف به بازگردادن داده ها و اطلاعات نیست.

کسورات قانونی

پرداخت تمامی هزینه ها و کسورات قانونی شامل انواع بیمه تامین اجتماعی و یا هر نوع حق بیمه دیگر و هر نوع مالیات شامل تکلیفی و غیره بر عهده خریدار می باشد و مشتری حق کسر و یا سپرده نگهداشتن هیچ بخشی از مبلغ قرارداد تحت هیچ عنوان منجمله حسن انجام کار و یا مفاصا حساب و یا سپرده و یا هر عنوان دیگری ندارد و در صورت الزام به انجام اینکار توسط مشتری ، می بایست با موافقت کتبی مجزای شرکت ابتدا مبلغ قرارداد به میزان مورد نظر افزایش یافته و سپس میزان مورد نظر کسر و یا سپرده نگداشته شود.

مطالعه این توافق نامه

مطالعه این توافق نامه و پذیرش کامل آن برای تمامی مشتری نونگار الزامی می‌باشد. این توافق‌نامه در محلی قرار داده‌شده است که در هنگام سفارش و خرید و یا در هنگام عضویت در سایت نونگار تمامی مشتریان حتماً باید تأیید نمایند که این توافقنامه را به طور کامل مطالعه و با آن موافق می‌باشند و امکان خرید و یا سفارش هیچ یک از محصولات و خدمات نونگار و یا عضویت در سایت نونگار بدون تأیید مطالعه و پذیرش تمامی بخش‌های این موافقت‌نامه وجود ندارد و هیچ‌گونه ادعایی مبنی بر عدم آگاهی از این موافقت‌نامه پذیرفته نمی‌باشد. همچنین تمامی مشتریان حتماً باید یک نسخه از این توافق‌نامه را قبل از انجام هرگونه خرید و یا سفارش از نونگار چاپ نموده و نزد خود به عنوان متن قرارداد و موافقت‌نامه نگهداری نمایند و در صورت هرگونه پیگیری از طریق محاکم حقوقی آن را ارائه نمایند و اعلام نمایند که آن را قبل از هرگونه خرید و یا سفارش از نونگار مطالعه و تأیید نموده‌اند.

شرایط ویژه اکانت های اختصاصی تبلیغ در گوگل (Google Adwords)

اکانت های اختصاصی تبلیغ در گوگل مجزا می‌باشند این شرایط در صفحه مربوط به این اکانت ها توضیح داده‌شده است. همچنین این شرایط جهت بررسی بیشتر در آدرس شرایط ارائه اکانت مستقیم Google Adwords نیز قرار دارد و رعایت و پذیرش تمامی شرایط مذکور الزامی می‌باشد.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید