طراحی سایت


رقص گوگل چیست؟

رقص گوگل یا google dance یک عبارت قدیمی می باشد که هنوز هم در بین افراد سئوکار رایج می باشد. رقص گوگل یکی دیگر از الگوریتم های گوگل می باشد که برخی افراد با این اصطلاح آشنا نیستند و می خواهند بدانند که رقص گوگل جیست؟ رقص گوگل یا google dance برای مدت محدودی به طور مثال چند ثانیه یا چند ماه ممکن است تا درباره‌ی رتبه بندی سایت های خود تجدید نظری کند یعنی با این حرکت می خواهد سایت ها عادلانه در جای خود قرار بگیرند این الگوریتم باعث می شود تا سایت در رتبه اول قرار بگیرد و یا به رتبه‌ی پایین تری انتقال داده شود.

طراحی سایت

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم؟

اگر صاحب سایت هستید قطعا مهمترین هدف شما قرار گرفتن در صفحه اول گوگل می باشد که مدام این سوال ذهن شما را درگیر کرده که چگونه در صفحه اول گوگل باشیم؟ پاسخ به این سوال بسیار راحت است شما برای قرار دادن سایت خود در صفحه اول گوگل باید اقداماتی را در راستای بهینه سازی سایت انجام دهید و هر قوانینی که گوگل بیان کرده را به درستی در سایت خود به کار ببرید تا به راحتی رتبه‌ی بالایی را از گوگل دریافت کنید و در صفحه اول گوگل قرار گیرید.

طراحی سایت

بالا آمدن سایت در صفحه اول گوگل

اگر می خواهید کارهایی انجام دهید تا به بالا آمدن سایت در صفحه اول گوگل کمک کنید با ما همراه باشید تا روش های مهم را برای شما بیان کنیم.
• نام دامنه مناسب
نام دامنه باید کوتاه، واضح و در عین حال مرتبط با موضوع کسب و کارتان باشد. توجه کنید که اولین موردی که کاربران با آن رو به رو می شوند نام دامنه می باشد بنابراین باید نامی را انتخاب کنید تا در خاطر کاربران بماند.
• سرعت سایت
یکی دیگر از موارد مهمی که در بالا آمدن سایت در گوگل بسیار اهمیت دارد سرعت سایت می باشد اگر سرعت بارگذاری سایت بالا باشد اعتماد افراد جلب شده و با خیال راحت به ادامه بازدید سایت می پردازند اما اگر سرعت بارگذاری پایین باشد افراد هیچ رغبتی برای بازدید از سایت نکرده و به سرعت سایت را می بندند.
• نقشه سایت
نقشه سایت به موتورهای جستجو کمک می کند تا به راحتی در سایت چرخیده و سایت را پیمایش کنند. نقشه سایت باید واضح، به روز و خوانا باشد از طرفی هم باید هر تغییری که در سایت خود لحاظ کردید در فایل Sitemap به روز شود.
• متا تگ عنوان
یکی از مهمترین متا تگ ها که تاثیر ویژه ای در سئو دارد متا تگ عنوان می باشد از آن جایی که متا تگ عنوان یا title اولین جایی است که توسط گوگل مورد بررسی قرار می گیرد باید عنوان جذاب کاربر پسند و حاوی کلمات کلیدی را داشته باشد.
• متا تگ توضیحات
یکی دیگر از متا تگ ها، متا تگ توضیحات می باشد. این متا تگ در صفحه سایت شما نمایش داده نمی شود اما یکی از مهمترین عوامل در بالا آمدن سایت در صفحه اول گوگل می باشد.
• کلمات کلیدی داخل متن
مهمترین موردی که در افزایش رتبه سایت حائز اهمیت است کلمات کلیدی داخل متن می باشد چگونگی انتخاب کلمات کلیدی در سایت بسیار مهم است چرا که اگر بیش از حد آن را به کار ببرید موجب جریمه شدن سایت و استفاده کم آن تاثیری بر روی بالا آمدن سایت در گوگل نخواهد گذاشت.
• تگ alt برای تصاویر
یکی دیگر از تگ های مهم مانند تگ عنوان و تگ توضیحات که دارای اهمیت می باشد، تگ alt عکس ها هستند این تگ ها به گوگل نشان می دهند که محتوای عکس در رابطه با چه موضوعی می باشد تا در صورت نمایش ندادن عکس این تگ ها توضیح دهنده کاربری عکی ها باشند توجه کنید تا از کلمات کلیدی برای این تگ ها مورد استفاده قرار دهید و از طرفی هم حتما با سایت شما مرتبط باشد.
• کیفیت محتوا
محتوای سایت شما باید محتوایی مفید و جذاب باشد چرا که افراد برای خواندن محتوا و کسب اطلاعات وارد سایت شما می شوند بنابراین وجود مطالب باعث جذب کاربران و افزایش ترافیک سایت می باشد. کیفیت مطالب باید بالا باشد همچنین هرچقدر تعداد کلمات بیش تر باشد بهتر است اما مهمترین مساله کیفیت آن می باشد.
• استفاده از لینک های داخلی
لینک های داخلی در واقع متصل کننده صفحات داخلی سایت به هم می باشد مهمترین مزیتی که لینک های داخلی دارند این است که کاربران به راحتی می توانند در آن پیمایش شوند این موضوع تاثیر ویژه ای در بالا آمدن سایت در گوگل را دارد.
• لینک ها خارجی
لینک های خارجی لینک هایی می باشد که از دیگر سایت ها دریافت می کنید و یا شما به دیگر سایت ها می دهید این مورد در ارزش و اعتبار سایت شما بسیار تاثیر مثبتی را می گذارد. پس حتما توجه کنید تا سایت شما از محتوای مفیدی برخوردار باشد تا سایت های دیگر به سایت شما لینک دهند.
رقص گوگل بر روی چه سایت هایی تاثیر می گذارد؟
رقص گوگل یا Google Dance برای سایت هایی که تازه تاسیس می باشند یا از کلمات کلیدی جدید استفاده می کنند و یا از روش های کلاه سیاه استفاده می کنند تاثیرگذلر می باشد.
رقص گوگل با چه سایت هایی کار ندارد؟
رقص گوگل با سایت هایی که به طور طبیعی از اصول سئو مناسبی برخوردار می باشند و یا دارای محتوای مناسب و مفیدی هستند علاوه بر آن سایت های قدیمی و دارای اعتبار بالا کاری ندارند.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید