طراحی سایت

اشتباهات طراحی سایت های شرکتی

نشناختن درست بازار هدف
یکی از موارد مهم در اقدام به راه اندازی وب سایت توسط شما این است که بازار هدف خود را شناخته و بر اساس آن وب سایت خود را تاسیس نمایید . عدم شناخت درست بازار هدف موجب لطمات زیادی به شما میشود و این مورد یکی از دلایل مهم عدم کارایی وب سایت برخی از شرکتهاست.
صرف هزینه بسیار بالا و یا بسیار پایین
یکی از مواردی که متاسفانه موجب سردرگمی بسیاری از مشتریان طراحی وب سایت شده است , قیمتهای متفاوتی است که توسط شرکتهای فعال در این زمینه اعلام میگردد. بعضی از قیمتها بسیار پایین و بعضی بسیار بالا , در واقع توصیه ما به شما این است که بر اساس نیاز خود شرکت را انتخاب نمایید . توصیه ما به شما این است که شرکتهایی را که از پرتالهای آماده استفاده می نمایند انتخاب نکنید . زیرا این پرتالها فارسی شده نسخه های رایگان موجود بر روی وب است که در صورت بروز مشکل , با توجه به اینکه پرتال مورد استفاده در وب سایت شما توسط شرکت طرف قرارداد با شما برنامه نویسی نشده , این شرکت نمیتواند پشتیبانی مناسبی از وب سایت شما نماید. شرکتی را انتخاب نمایید که بر اساس موارد درخواستی شما , صفحات را برنامه نویسی کند .
راه اندازی وب سایت با گرافیک سنگین و کاملا فلش
در واقع این مورد برای بعضی از شرکتها مزیت وبرای بعضی دیگر مشکل بزرگی است . چنانچه شما به فکر جذب مشتری از طریق اینترنت هستید باید گرافیک وب سایت شما به گونه ای باشد که بازدید کننده وب سایت شما برای مشاهده وب سایت شما معطل نشوند . ولی چنانچه شرکت شما هدفشان از تاسیس وب سایت , معرفی محصولات , دریافت اطلاعات مشتریان از طریق اینترنت و ... می باشد هرچه وب سایت شما جذابتر و شکیلتر باشد قطعا تاثیر به سزایی در معرفی شرکت شما خواهد داشت.
وب سایت بدون بازدیدکننده = عدم کارایی
یکی از مهمترین مسائل که موجب کارایی بالا و یا عدم کارایی یک وب سایت می شود , تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شما میباشد . شما در هنگام تاسیس وب سایت به این مورد باید توجه داشتیه باشید که آیا شرکت شما دارای مشتریان متعددی است که قصد دارید مشتریان خود را به سوی وب سایت خود سوق دهید و یا به فکر جذب مشتری از طریق اینترنت (موتور های جستجوگر معروف مانند گوگل) هستید؟ چنانچه هدف شما از راه اندازی وب سایت مورد اولی است , شما باید به جذابیت و امکانات وب سایت خود توجه ویژه ای نمایید و سپس به فکر جذب مشتری از طریق موتورهای جستجوگر باشید ولی چنانچه هدف شما از راه اندازی وب سایت مورد دومی است , ابتدا باید به فکر بالابردن رتبه خود در موتورهای جستجوگر باشید، سپس به فکر جذابیت و امکانات وب سایت خود باشید زیرا هر چقدر هم وب سایت زیبا باشد ولی بازدیدکننده نداشته نباشد ارزشی ندارد.
عدم انتخاب صحیح نام دامنه
در هنگام انتخاب نام دامنه باید دقت نمایید نام شما بیش از حد بزرگ نباشد و در صورتی که نام شرکت شما طولانی است از کلمات اختصاری استفاده نمایید . به طور مثال برای نام Download Accelerator plus.com از نام اختصاری dap.com استفاده نمایید . همچنین چنانچه فعالیت شما در داخل کشور است حتما از دامنه ir. استفاده نمایید و اگر شرکت بین المللی هستید از دامنه های دیگر مثل com. استفاده نمایید.

طراحی وب سایت , طراحی وب سایت نونگار , طراحی وب سایت حرفه ای , طراحی وب سایت خبری , طراحی وب سایت آگهی , طراحی وب سایت مناسب , طراحی وب سایت آموزشی , طراحی وب سایت گردشگری , طراحی وب سایت فروشگاهی , طراحی وب سایت اجتماعی , طراحی وب سایت هتل , طراحی وب سایت داینامیک , طراحی وب سایت چیست , طراحی وب سایت ارزان , طراحی وب سایت پربازدید , طراحی وب سایت و سئو , طراحی وب سایت و نکات , طراحی وب سایت و اصول , طراحی وب سایت و اصطلاحات , طراحی وب سایت داینامیک , طراحی وب سایت استاتیک , طراحی وب سایت و مزایا , طراحی وب سایت و وبلاگ , طراحی وب سایت و بلاگ , طراحی وب سایت آسان , طراحی وب سایت و cms

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید