طراحی سایت


اهمیت سرعت طراحی سایت

سرعت در زندگی ما بسیار مهم است و ما سعی میکنیم از این فاکتور مهم در تمام زمینه های زندگی و کاری از آن استفاده کنیم. سرعت طراحی سایت چیست و به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟ یعنی چه مدت زمان طول میکشد تا یک صفحه بارگذاری شود سرعت طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد که میتوان به نوع هاست و طراحی و بهینه سازی اشاره کرد.
سرعت طراحی سایت به این دلیل حائز اهمیت است که بازدید کننده برای ورود به سایت با اولین چیزی که مواجه می شود سرعت سایت هست که اگر سریع باشد تصمیم بر ماندن و ادامه بازدید سایتتان می پردازد اما اگر کند باشد از بازدید آن صرف نظر کرده و به سراغ سایت های رقبا می رود. حتی مطالعاتی که در این زمینه انجام شده ثابت کرده نیمی از این افراد که با کندی سرعت صفحه مواجه می شوند دیگر به صفحه شما باز نمی گردند. حالا ما راه هایی را برای شما نشان می دهیم که سرعت سایتتان را با آن چک کنید و از پایین و بالا بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

طراحی سایت

افزایش سرعت طراحی سایت

چک کردن سرعت سایت می تواند توسط ابزار های رایگان آنلاین مانند Page speed online که توسط گوگل ارائه شده است انجام داد سایتهای فراوان دیگری نیز برای چک کردن سرعت سایت وجود دارد که از طریق آن ها نیز می توانید سرعتتان را چک کنید. فریم ورک های طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.
برای طراحی سایت های فروشگاهی بیشتر از هر سایت های دیگری سرعت حائز اهمیت است چرا که بازدید کننده اگر بخواهد به صورت آنلاین خریدی انجام دهد اگر سرعت سایتتان پایین باشد از خرید کردن آن منصرف شده و اعتمادی نمی کند یا حتی ممکن است در حین پرداخت آنلاین به مشکل خورده و این امر برای مشتری خیلی ناراحت کننده است.

طراحی سایت

عواملی که باعث می شود سرعت سایت شما کاهش یابد در زیر به آن اشاره می کنیم:

•تاثیر هاست بر سرعت طراحی سایت
یا سرور در این مورد است که مشخص بر ارزانی و گرانی هاست ها می شوند برخی شرکت ها چندین سایت را بر روی یک IP بالا می آورند که نتیجه آن تقسیم منابع و کاهش سرعت سایت می باشد بنابراین برای رفع این مشکل استفاده از یک IP اختصاصی است.
•تاثیر مرورگر بر سرعت طراحی سایت
مرورگرهای مختلف واکنش های مختافی درند در برابر با باز شدن سایت شما اگر در یک مرورگر سایت شما با سرعت بالا، بالا آمد ممکن است در مرورگر های دیگر به این شکل نباشد پس حتما سرعت سایتتان را در انواع مرورگر ها چک کنید تا از بالا بودن سرعت آن اطمینان حاصل نمایید.
•تاثیر تم یا قالب بر سرعت طراحی سایت
تم های زیادی وجود دارند که پیچیده و سنگین بودن برخی از آن ها می تواند مشکلاتی را برای سرعت سایت ایجاد نماید برای این منظور بیشتر تمرکز خود را روی تولید محتوا و محصولات و خدمات خود قرار دهید.

طراحی سایت

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت کرمانشاه طراحی سایت شیراز طراحی سایت تبریز سئو سایت شیراز سئو سایت تبریز طراحی اپلیکیشن در تهران طراحی سایت تهران طراحی سایت مشهد طراحی سایت کرمان طراحی سایت اراک طراحی سایت مازندران طراحی سایت اصفهان طراحی سایت قزوین طراحی سایت رشت طراحی سایت گیلان طراحی سایت ارومیه طراحی سایت شهرکرد طراحی سایت کاشان طراحی سایت خراسان جنوبی طراحی سایت گرگان طراحی سایت شاهرود طراحی سایت بوشهر طراحی سایت زنجان طراحی سایت بندر عباس طراحی سایت ساوه طراحی سایت اردبیل طراحی سایت گلستان طراحی سایت هتل طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید