طراحی سایت


طراحی سایت کاریابی

امروزه موضوع اشتغال و کاریابی یکی از معضلات و مسائل مهم در هر جامعه ای ه حساب می آید. یعنی در هر کشوری درصدر از افراد بیکار هستند و شغلی ندارند، که این موضوع در کشور های در حال توسعه مثل ایران بسیار نمایان بوده و درصد بیکاری در این کشور بسیار بالا می باشد.
از این رو در این کشورها موضوع اشتغال و کاریابی علاوه بر اینکه بر عهده ی دولت می باشد بسیاری از ادارات و موسسه ها نیز این وظیفه را نیز به عهده گرفته اند و باعث ایجاد پلی بین کارفرمایان و افراد جویای کار شده اند. به همین ترتیب افراد جویای کار پس از آشنایی و مراجعه به این سازمان ها و ثبت اطلاعات و رزومه خود به کارفرمایان مرتبط معرفی می شوند.
امروزه با گسترش در فعالیت و مشاغل افراد مختلف و ایجاد شغل های جدید و متنوع برای کاریابی ممکن است به مشکل برخورد کرده و قادر به توسعه فعالیت خود نباشید، از این رو برای انجام کار به بهترین نحو ممکن است نیازمند به اینترنت باشید، برای تحقق این امر فقط کافی است طراحی سایتی تخصصی برای انجام کارهای اشتغال و کاریابی داشته باشید.

طراحی سایت اشتغال و کاریابی داشته باشید

امروزه عصر، عصر فضای مجازی و اینترنت می باشد. از طریق اینترنت افراد مختلف قادر خواهند بود بیشتر فعالیت ها و خدمات خود را در مدت زمانی بسیار کوتاه از طریق اینترنت به انجام برسانند. علاوه بر اینکه اینترنت به عنوان فضایی برای سرگرمی به حساب میاید، بسیاری از افراد هستند که در این فضا به دنبال مشاغلی مرتبط با تجربه و مهارت و تحصیلات خود می باشند. از این رو برای ارتقاء دادن فعالیت های خود در در اینترنت نیازمند به داشتن وب سایتی تخصصی برای برطرف کردن نیاز متقاضیان می باشید.

معمولا برخی از امکانات و ویژگی هایی که در طراحی سایت اشتغال و کاریابی می توان به کار برد عبارتند از:

• امکان ثبت و قرار دادن شغل‌ها توسط کارفرمایان در بخش های جداگانه ای از طراحی سایت
• امکان قرار دادن آخرین اخبار و اطلاع‌رسانی‌های مرتبط از طریق طراحی سایت
• امکان قرارد دان نظرات در صفحه های شغلی از طریق طراحی سایت
• امکان مشاوره کردن به صورت آنلاین با متخصصان هر حوزه به کمک طراحی سایت
• امکان انجام تبلیغات و آگهی‌های شغلی از طریق طراحی سایت
• امکان پشتیبانی کاربران و پاسخ به پرسش‌های آن‌ها از طریق طراحی سایت
• امکان گفتگو میان کارجویان در قالب فروم های اینترنتی در طراحی سایت
• امکان گزارش تعداد رزومه‌های و فرصت‌های شغلی از طریق طراحی سایت

 

مطالب مرتبط:

طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت کرمانشاه

طراحی سایت شیراز

طراحی سایت تبریز

سئو سایت شیراز

سئو سایت تبریز

طراحی اپلیکیشن در تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت مشهد

طراحی سایت اصفهان


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید