طراحی سایت


طراحی سایت مشاور املاک

امروزه افراد بسیاری هستند که به دنبال مرجع مطمئنی برای پیدا کردن خانه جهت رهن و اجاره و یا حتی به دنبال زمین، مغازه و... هستند تا به راحتی و از طریق آن بدون اتلاف وقت و هزینه های بسیار قادر به پیدا کردن موقعیت مطلوب خود باشند.
با پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده از فضای مجازی و اینترنت می توان در این راه قدم های بزرگی برداشت و کم کم روش های سنتی و قدیمی بنگاه داری را کنار گذاشت. راه کارهای جدید و شیوه های نوین امکانات بسیار بیشتر و گسترده تری را در اختیار صاحب خانه و مستاجران قرار می دهد و انتخابات وسیع تری را پیش رو خواهند داشت.

طراحی سایت

ویژگی های مهم طراحی سایت املاک

طراحی سایت

صفحه ارتباط با ما در طراحی سایت مشاور املاک

در این صفحه از وب سایت همه ی اطلاعت ارتباطی مثل شمار تماس و آدرس به طور کامل قرار داده می شود.

صفحه اخبار و مقالات در طراحی سایت مشاور املاک

همه ی اطلاعیه ها و جدید ترین اخبار مربوط به ملک و املاک برای آگاهی بازدید کنندگان در این صفحه قرار داده می شود و در بازه های زمانی مشخصی به روز رسانی می شوند.

صفحه جستجو در طراحی سایت مشاور املاک

این قسمت از مهم ترین بخش های وب سایت می باشد، به این صورت که کاربر در ابتدا عنوان خود و محدوده شهری خود را انتخاب می کند و سپس گزینه های رهن و اجاره یا خرید را انتخاب می نماید و در آخر بر اساس انتخاب شما بهترین فاکتورها به نمایش درمیایند.

بخش نقشه در طراحی سایت مشاور املاک

پس از یافتن هر ملکی در وب سایت به دلیل وجود نقشه ی گوگل قادر خواهید بود تا محدوده ی جغرافیایی آن را بر روی وب سایت مشاهده نمایید.

صفحه پیشنهاد ویژه در طراحی سایت مشاور املاک

این صفحه همه ی پیشنهادات ویژه املاک را که دارای تخفیف و دارای شرایط استثنایی می باشد را معرفی می کند و برای کاربران به نمایش درمیاورد.

بخش های تبلیغات در طراحی سایت مشاور املاک

صاحبان املاک با پرداخت مبالغی به مدیر وب سایت، آگهی املاک و ساختمان خود را به صورت ویژه و در قالب های خاص در صفحات ابتدایی وب سایت قرار می دهد و به نمایش درمیاورد.

صفحه محاسبات در طراحی سایت مشاور املاک

در این بخش از وب سایت موارد مهمی مثل وام های بانکی برای املاک به صورت آنلاین قرار داده می شود.

رزرو آنلاین از طریق طراحی سایت مشاور املاک

برای تعیین وقت جهت عقد قرارداد در بنگاه ها و مشاوره های املاک و مشاوره های قبل از خرید این بخش طراحی و پیاده سازی می شود.

طراحی سایت

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی سایت کرمانشاه طراحی سایت شیراز طراحی سایت تبریز سئو سایت شیراز سئو سایت تبریز طراحی اپلیکیشن در تهران طراحی سایت تهران طراحی سایت مشهد طراحی سایت کرمان طراحی سایت اراک طراحی سایت مازندران طراحی سایت اصفهان طراحی سایت قزوین طراحی سایت رشت طراحی سایت گیلان طراحی سایت ارومیه طراحی سایت شهرکرد طراحی سایت کاشان طراحی سایت خراسان جنوبی طراحی سایت گرگان طراحی سایت شاهرود طراحی سایت بوشهر طراحی سایت زنجان طراحی سایت بندر عباس طراحی سایت ساوه طراحی سایت اردبیل طراحی سایت گلستان طراحی سایت هتل طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید