طراحی سایت


استراتژی سئو در طراحی سایت

هر متخصص سئو می داند که پیوند لینک سازی چقدر مهم است استفاده از پیوندها در طراحی سایت شما ، ارجاع از وب سایت های دیگر به محتوای شما و ایجاد محتوای جدیدی که سایر صفحات دوست دارند به آنها مراجعه کنند ، به اقتدار دامنه شما و سئو شما کمک می کند. اما آیا این همه است آیا می توانید کارهای بیشتری انجام دهید. آیا استراتژی های جدید سئو برای بهبود طراحی سایت من وجود دارد شما بک گراندهایی ایجاد کرده اید.
تصاویر خود را بهینه کرده اید و محتوای عالی تولید کرده اید حالا تعجب می کنید که آیا می توانید کارهای بیشتری انجام دهید. در اینجا جواب سوال شما آمده است. در این مقاله ، یک استراتژی جدید و به ندرت مورد استفاده برای طراحی سایت شما نشان می دهم ساختمان پیوند درجه دوم ساختمان پیوند در طراحی سایت استراتژی هایی که به طور خلاصه در بالا به آنها اشاره کردم به عنوان ساختمان پیوند درجه اول واجد شرایط هستند.

طراحی سایت

عملکرد پیوندها در طراحی سایت

شما در حال نوشتن یک پست مهمان برای یک وب سایت از صنعت خود هستید. این پست مهمان سپس حاوی پیوندی به طراحی سایت شما است. بعضی اوقات این پیوند در زندگی نامه نویسنده نیز درج شده است. چرا این کار را می کنید خوب شما به عنوان یک بازاریاب ، از مزایای ایجاد لینک ها می دانید. بعد از انتشار مقاله ، آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارید. تبریک می گویم ، شما به تازگی یک لینک مرتبه دوم در طراحی سایت دریافت کرده اید.
یک لینک درجه یک بک لینک معمولی است از یک طراحی سایت به وب سایت دیگر اشاره دارد چنین پیوندی بسیار با ارزش است اگر وب سایتی با دامنه بالا به وب سایت شما مراجعه کند ، محتوای شما را توصیه می کند ، حداقل این چیزی است که گوگل می بیند. نمودار زیر نحوه عملکرد لینک های سطح اول را نشان می دهد. پیوندهای رده دوم کمی پیچیده تر است.در این حالت ، هیچ مرجع مستقیمی به محتوای یک طراحی سایت صورت نمی گیرد.

طراحی سایت

اشتراک گذاری در طراحی سایت

پیوند موجود در پست در فیس بوک پیوند دوم برای بوک ترپ است اما این فقط یک نمونه است پیوند در فیس بوک به مقاله اشاره دارد که به نوبه خود به آن اشاره دارد. حس می کند اینطور نیست پیوندهای درجه دوم نه تنها در رسانه های اجتماعی ایجاد می شوند. آنها همیشه وقتی ایجاد می شوند که طراحی سایت دیگری به مشارکت میهمانان شما مراجعه کند بعداً در این مقاله به منابع دیگر خواهم پرداخت اما ابتدا می خواهم.
به یک سؤال سوزناک دیگر پاسخ دهم. یک پیوند درجه دوم به محتوای یا صفحه ای اطلاق می شود که سپس به طراحی سایت شما ارجاع می شود من میدانم کمی گیج کننده است بگذارید مختصراً بهتر توضیح دهم. پیوندهای درجه دوم بیشتر در وبلاگ نویسی مهمان استفاده می شود. چرا باید لینک های ردیف دوم جهت طراحی سایت بسازید پیوندهای درجه دوم تأثیر مثبتی در رتبه بندی دارد به زودی به جزئیات آن می پردازم.

طراحی سایت

لینک دهنده جستجوگر در طراحی سایت

اکنون باید دی ای وب سایت خود را با سایر وب سایت ها و وبلاگ های صنعت خود مقایسه کنید. به این ترتیب می فهمید که آیا ساختمان لینک درجه یک یا ساختمان پیوند درجه یک به عنوان راهکاری برای جلب ترافیک بیشتر به طراحی سایت شما پرداخت می کند. مورد اول اغلب است. علاوه بر این ، یک پست مهمان هرگز صدمه نمی زند زیرا می توانید محتوای خود را با پیوند در طراحی سایت های دیگر قرار دهید جیمز پارسونز می گوید.
هنگامی که نوشتن پست های مهمان را شروع کردید ، افزایش میزان ترافیک خود را مشاهده خواهید کرد. اما ابتدا می خواهم به شما نشان دهم چگونه طراحی سایت شما و شرکت شما از لینک های رده دوم سود می برند. پیوندهای درجه دوم ترافیک جدیدی را به سایت شما ارسال می کنند. در صورت نوشتن پست مهمان و مراجعه به وب سایت خود از مقاله خوانندگان این مقاله همچنین می توانند به وب سایت شما مراجعه کنند.

اهمیت ایجاد پیوندهای ردیف دوم در طراحی سایت

شما به گوگل نشان می دهید که با سایر طراحی سایت های دارای اطلاعات بالا رابطه خوبی دارید و گوگل به این امر توجه می کند. اگر سپس با پیوندهای ردیف دوم به این پست مهمان ارسال می کنید ، اختیارات دامنه وب سایت شما افزایش می یابد زیرا اعتبار بک لینک هایی که در پست مهمان در طراحی سایت قرار داده اید افزایش می یابد. هرچه پیوندهای باکیفیت تر به یک صفحه نشان دهند ، اعتبار بک لینک ها در آن صفحه بیشتر می شود.
چگونه با کلیک روی پیوند موجود در پست ترافیکی که توسط پست مهمان شما ایجاد می شود ، هم از وبلاگ و هم از طراحی سایت شخصی شما سود می برد. کسب ترافیک و پیشروهای جدید یکی از بزرگترین چالش های بسیاری از بازاریابان است. ساختمان پیوند درجه دوم می تواند به شما در آنجا کمک کند. بسیاری از وبلاگ ها و طراحی سایت ها پست مهمان شما را در خبرنامه و رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند.

پیوند سازی در طراحی سایت

چگونه پیوندهای ردیف دوم در طراحی سایت ایجاد می کنید اکنون می خواهم شما را با چند استراتژی برای ایجاد لینک با لینک های رده دوم آشنا کنم. حال باید دانش جدید خود را که در مورد پیوندهای ردیف دوم به دست آورده اید عملی کنید و تعیین کنید که تعداد پیوندهای درجه دوم شما قبلاً چیست. برای این کار می توانید از موز استفاده کنید اکنون درباره این صفحه اطلاعاتی در طراحی سایت کسب می کنید. اکنون ما در درجه اول است.
به تعداد دامنه های اصلی علاقه مند هستیم این پتانسیل زیادی برای ترافیک جدید دارد. اکنون قصد دارم نحوه ساختن پیوندهای ردیف دوم را به طراحی سایت شما نشان دهم. سپس می توانید پیوندهای اضافی را در سراسر اینترنت توزیع کنید. می توانید یکی از آنها را در وب سایت خود ، در وب سایت های دیگر و در رسانه های اجتماعی قرار دهید ، زیرا همه این پیوندها به ارسال مهمان در نهایت به نفع طراحی سایت شما نیز خواهد بود.

اشتراک گذاری محتوا طراحی سایت در رسانه های اجتماعی

سریعترین راه برای ایجاد پیوندهای درجه دوم ، اشتراک گذاری پست مهمان در رسانه های اجتماعی است و از دوستان خود بخواهید که مقاله را نیز به اشتراک بگذارند. از آنجا که مقاله در طراحی وب سایت شخصی شما منتشر نشده است ، درخواست به عنوان مزاحم تلقی نمی شود. سپس ، وقتی کاربر برای خواندن پست مهمان روی پیوند کلیک می کند ، امیدوارم روی لینک طراحی سایت شما کلیک کند. اینگونه است که شما ایجاد ترافیک جدید می کنید.
اقتدار دامنه خود را بهبود می بخشید برای اینکه از تمام مزایای این استراتژی بهره مند شوید ، باید بدانید که پست ها در چه ساعاتی باید روی سیستم عامل های مختلف به اشتراک گذاشته شود. بهترین زمان برای فیس بوک پنجشنبه و جمعه ساعت بعد از ظهر است. ارسال ها در توییتر باید پنجشنبه حوالی ظهر به اشتراک گذاشته شود. ارسال ها در اینستاگرام بهترین ها از دوشنبه تا جمعه ساعت بامداد یا بعد از ظهر است.

روابط عمومی در طراحی سایت

اگر یک پست مهمان برای وب سایت با قدرت دامنه بالا نوشتید ، مطمئناً بسیاری از طراحی سایت های دیگر در صنعت شما وجود دارند که این مقاله را نیز به اشتراک می گذارند یا به آن مراجعه می کنند. این صفحات می توانند ساختمان پیوند مرتبه دوم را برای شما بگیرند. با جستجوی گوگل می توانید طراحی سایت ها و وبلاگ های مناسب پیدا کنید. برای انجام این کار شما در جستجوی یا در صنعت خود یا موضوع مقاله خود هستید.
به عنوان مثال نکات مربوط به بازاریابی محتوا بهترین زمان برای رفتن در لینکدین سه شنبه ، چهارشنبه یا پنجشنبه ساعت بعد از ظهر است. اگر می خواهید برای پست مهمان خود و به تبع آن نیز به طراحی سایت خود ترافیک بیشتری ارسال کنید ، باید پست ها را در رسانه های اجتماعی در مواقع ایده آل به اشتراک بگذارید. حتی یک پست مهمان برای وبلاگ که فقط پیوندهایی را دنبال نمی کند ، ارزش دارد. اگر اختیار دامنه طراحی وب سایت است.

نتیجه گیری

شما پایین تر از دی ای وبلاگ است که شما مقاله را منتشر می کنید ، همیشه باید لینک وبلاگ را با پست مهمان در صورت امکان به اشتراک بگذارید. هر بازاریاب محتوا می تواند با این استراتژی به موفقیت برسد. هرچه پیوندهای بیشتری به طراحی سایت شما نشان دهند ، افراد بیشتری وب سایت شما را پیدا می کنند. لینک های ردیف دوم تنها راه دیگری برای معرفی طراحی سایت است.
شما به کمک پست های مهمان است. برای درک اینکه چگونه پیوند لینک درجه دوم به استراتژی سئو شما کمک می کند ، سناریوی زیر را در نظر بگیرید. شما می توانید اقتدار دامنه خود را بهبود بخشید. اگر یک پست مهمان برای یک وبلاگ از صنعت خود با قدرت دامنه بالا بنویسید و این به صفحه شما مربوط می شود ، این یک واکنش زنجیره ای ایجاد می کند.

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت گوگل طراحی سایت آپارات طراحی سایت بیمه طراحی سایت مطب دندان پزشکی طراحی سایت جراحی و زیبایی طراحی سایت تهران طراحی سایت مسکن طراحی سایت آژانس املاک طراحی سایت دکتر زنان طراحی سایت مزون لباس در تهران طراحی سایت وکلا طراحی سایت شرکت بازرگانی طراحی سایت کترینگ در تهران طراحی سایت درمانگاه طراحی سایت لوازم ایمنی طراحی سایت معاملات ملکی طراحی سایت پارچه فروشی در تهران اهمیت طراحی سایت داروخانه اهمیت طراحی سایت خدمات عروسی طراحی سایت فروشگاه موبایل طراحی سایت فروش آبمیوه و بستنی طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی سایت سفارش آنلاین غذا طراحی سایت آتلیه عروسی طراحی سایت فروشگاه اسباب بازی در تهران طراحی سایت فروش رنگ و اسانس خوراکی طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید