طراحی سایت


دسته بندی نوشته ها در طراحی سایت وردپرس

در این مقاله سعی داریم به زبانی ساده به موضوع دسته بندی نوشته ها در طراحی سایت بپردازیم تا بتوانیم گامی موثر در راستای بهبود مدیریت طراحی سایت شما کارفرمایان عزیز برداریم.

طراحی سایت

مفهوم کلی دسته بندی نوشته ها در طراحی سایت

به منظور ایجاد یک طراحی سایت با ساختاری منظم و اصولی، مطالب شما به مرزبندی نیاز دارد که این مهم اصطلاحا دسته بندی نامیده می شود. در هر طراحی سایت دسته بندی های مختلفی وجود دارد بنابراین دسته بندی ها در همه ی طراحی سایت ها یکسان نیستند و هر کارفرمایی بنا به سلایق و حوزه ی کاری خود به آن می پردازد. دسته بندی مطالب کاربر را قادر می سازد که بر حسب نیاز به قسمت مورد نظر مراجعه نماید و در هنگام بازدید از طراحی سایت دچار سردرگمی نشود. توجه نکردن به آن بیانگر بی نظمی و عدم مدیریت صحیح شما بر کسب و کارتان است و کاربر با مشاهده ی این بی نظمی بی درنگ از بازدید صرف نظر کرده و به طراحی سایت دیگری مراجعه می نماید. لازم به ذکر است مهم نشمردن این اصل اثرات منفی بر سئو طراحی سایت به دنبال خواهد داشت.
به بیانی دیگر مطالبی که در دسته بندی ها وجود دارند، همه بهم مرتبط هستند. فهرست ها را با دسته بندی ها اشتباه نگیرید. برای نمایش مطالب در طراحی سایت شما باید حتما منو داشته باشید. به کمک دسته بندی شما می توانید هزاران مطلب را به آن وارد کنید اما خروجی شما یک منو به صورت منظم و یکپارچه خواهد بود. بنابراین دسته بندی ها پشت صحنه ی منوی طراحی سایت شما هستند.

طراحی سایت

مسیر ایجاد دسته بندی در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

هرگز دسته بندی های ایجاد شده را حذف نکنید، چرا که گوگل دچار مشکل می شود و تمام لینک های طراحی سایت شما را به صورت شکسته نمایش می دهد. بنابراین توصیه می شود دسته بندی ها را به درستی در طراحی سایت ایجاد نمایید.
امید است توانسته باشیم مختصر و مفید به اهمیت دسته بندی ها و نحوه ی ایجاد آن در طراحی سایت اشاره کنیم و مسیر رشد و توسعه ی کاریتان را کمی هموار سازیم.

طراحی سایت

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت گوگل طراحی سایت آپارات طراحی سایت بیمه طراحی سایت مطب دندان پزشکی طراحی سایت جراحی و زیبایی طراحی سایت تهران طراحی سایت مسکن طراحی سایت آژانس املاک طراحی سایت دکتر زنان طراحی سایت مزون لباس در تهران طراحی سایت وکلا طراحی سایت شرکت بازرگانی طراحی سایت کترینگ در تهران طراحی سایت درمانگاه طراحی سایت لوازم ایمنی طراحی سایت معاملات ملکی طراحی سایت پارچه فروشی در تهران اهمیت طراحی سایت داروخانه اهمیت طراحی سایت خدمات عروسی طراحی سایت فروشگاه موبایل طراحی سایت فروش آبمیوه و بستنی طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی سایت سفارش آنلاین غذا طراحی سایت آتلیه عروسی طراحی سایت فروشگاه اسباب بازی در تهران طراحی سایت فروش رنگ و اسانس خوراکی طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید