طراحی سایت


راز نوشتن ایمیل های تاثیرگذار در طراحی سایت

از آنجایی که در دوره ی اینترنت و ایمیل طراحی سایت زندگی می کنیم و معمولا کارها را برای یاداوری ارسال و دریافت پیام ها و همچنین بازاریابی کسب و کارها از ایمیل استفاده می کنند تا روز به روز تعداد آن ها در حال افزایش می باشد که پاسخ به همه ی آن ها دشوار خواهد بود همچنین یکی از مهمترین موارد بازاریابی ، بازاریابی ایمیلی طراحی سایت می باشد که در آن به ارسال و دریافت پیام ها و تبلیغات مورد نظر کسب و کارها می پردازند. افراد به ایمیل خود اهمیت می دهند و زود زود به چک کردن آن می پردازند تا اخبار و وقایع را که برایشان ارسال شده است مطلع شوند بنابراین ایمیل یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی افراد و کسب و کارها می باشند.

طراحی سایت

اصولی که در جذب کاربر تاثیرات فراوانی دارند عبارتند از:

• متن خود را به صورت گفتاری اما زیبا بنویسید
ما وقتی می خواهیم متنی را ارائه دهیم باید از اصول و قواعد خاصی پیروی کنیم و در نوشته ی خودمان به کار ببریم و آن را تبدیل به نوشته ی بسیار پیچیده می کنیم. اما همانطور که شده مشاهده کردید بعضی از کسب و کارها با زبان گفتاری متن خود را می نویسند آن کسب و کارها که با زبان گفتاری صحبت می کنند موفق تر از بقیه کسب و کارها می باشند.

• اول پیش نویس کنید سپس آن را ارائه دهید
همه فکر و متن هایی را که در سر دارید بدون هیج ترسی بنویسید سپس به نظم دادن آن متن ها و کوتاه کردن و ساده کردن آن ها بپردازید.قبل از هر نوشته ای حتما اول پیش نویس کنید سپس با ویرایشات آن به ارائه متن اصلی در ایمیل و حتی در طراحی سایت خود و ارائه محتوا و مقاله تان بپردازید.

• موضوع را دست کم نگیرید
یکی از مهمترین موارد در نوشتن ایمیل و جذب مشتری داشتن موضوع جذاب می باشد همانطور که می دانید در روزنامه ها اولین چیزی که خواننده را جذب می کند تا بقیه متن های آن را بخواند تیتر جذاب می باشد پس حتما در انتخاب آن دقت کنید. خالی گذاشتن جای موضوع بسیار زیان بار خواهد بود چرا که هم به عنوان اسپم شناخته می شوید و هم بازدید کنندگان را از دست می دهید.

• پیام هایتان را خلاصه و واضح بیان کنید
پیام هایی را که ارسال و یا دریافت می کنید باید واضح ، روشن و به دور از پیچیدگی باشد آن ها را باید با زبان ساده به کاربران خود انتقال دهید و توجه داشته باشید که متنتان طولانی نباشد تا بازدید کننده را کلافه و از خواندن آن منصرف نکند.متنتان در عین حال که ساده و قابل فهم باشد ، کوتاه و مختصر باشد.

• در عین ساده نوشتن ادب را رعایت کنید
زمانیکه مخاطبان خود را به خوبی می شناسید می توانید از شکلک ها و صورتک ها برای بهتر انتقال پیام و عوض کردن فضای متن استفاده کنید و از به کار بردن کلمات واژگان عامیانه اصطلاحات تخصصی و به کار بردن کلمات به مخفف خودداری کنید.

• ایمیل خود را قبل از ارسال با دقت مرور کنید
ایمیلی را که آماده ارسال کرده اید قبل از زدن دکمه ارسال آن را بارها مرور کنید تا اشتباهی در آن باقی نماند ایمیل هم مانند سر و وضع شما نشان دهنده ی حرفه ی کاری شماست پس دقت کنید که اصلا اشتباهی در آن رخ ندهد چرا که اصلا در نظر بازدید کننده جالب خواهد بود.

• جمله ی خود را بلند بخوانید تا متوجه تاثیر آن بشوید
درنهایت که ایمیل خود را نوشته اید بلند بلند آن را بخوانید تا تاثیر آن را متوجه شوید و کلماتی را که گنگ باشد و یا خواننده از خواندن آن متوجه منظور نشود آن را اصلاح کند.

• حتما خود را جای خواننده ایمیل قرار دهید
زمانی که ایمیل خود را نوشته و به اتمام رسانده اید و می خواهید آن را ارسال کنید از روی آن بخوانید و خود را جای خواننده بگذارید و ببینید آیا نوشته ی شما جذابیتی برای آن ها دارد یا نه تنها یک نوشته ی معمولی می باشد؟ اگر نوشته ی معمولی بود حتما به ویرایش آن بیانجامید چرا که نوشته شما حتما باید به جذب خواننده بپردازد کننده و خواننده با خواندن آن جذب طراحی وب سایت و کسب و کار شما شود.

طراحی سایت

نتیجه گیری

ایمیل یکی از مهمترین عوامل موجود در دنیای کسب و کارها طراحی وب سایت برای جذب مشتری می باشد پس باید در نوشتن آن دقت لازم به عمل آورید و موارد بالا را در آن رعایت کنید و همیشه به این فکر کنید که ممکن است بازدید کننده ایمیل خود را چاپ کند و در اختیار دیگران قرار دهد به همین خاطرحتما متنی که ارائه می دهید از نهایت ادب بهره مند باشد و همچنین منظور خود را صریح و روشن بیان کنید.

طراحی سایت

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت گوگل طراحی سایت آپارات طراحی سایت بیمه طراحی سایت مطب دندان پزشکی طراحی سایت جراحی و زیبایی طراحی سایت تهران طراحی سایت مسکن طراحی سایت آژانس املاک طراحی سایت دکتر زنان طراحی سایت مزون لباس در تهران طراحی سایت وکلا طراحی سایت شرکت بازرگانی طراحی سایت کترینگ در تهران طراحی سایت درمانگاه طراحی سایت لوازم ایمنی طراحی سایت معاملات ملکی طراحی سایت پارچه فروشی در تهران اهمیت طراحی سایت داروخانه اهمیت طراحی سایت خدمات عروسی طراحی سایت فروشگاه موبایل طراحی سایت فروش آبمیوه و بستنی طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی سایت سفارش آنلاین غذا طراحی سایت آتلیه عروسی طراحی سایت فروشگاه اسباب بازی در تهران طراحی سایت فروش رنگ و اسانس خوراکی طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید