شما می توانید برای داروخانه خود یک سایت فروشگاهی را طراحی نمایید و از این طریق باعث تغییر و تحول در کسب و کار خویش شوید . در واقع با پیشرفت تکنولوژی شما می توانید در رقابت با دیگر داروخانه ها قرار بگیرید . اگر امروزه از این تکنولوژی های جدید بهره نگیرید مطمئناً از رقابت با دیگر داروخانه ها عقب می مانید ؛ چرا که هر روز بر تعداد بیمارانی که از داروخانه های آنلاین خرید می کنند ، افزوده می شود . در نهایت اگر شما هرچه سریعتر به طراحی سایت داروخانه نپردازید ، نخواهید توانست تقاضای مشتریان را پاسخ دهید .
طراحی وب سایت داروخانه
افراد زیادی وجود دارد که بدون نسخه پزشک و برای خرید انواع کالاهای بهداشتی به سراغ داروخانه ها می آیند ، این افراد بیشترین مشتری های داروخانه ها می باشند ؛ در نتیجه اگر بتوانید فروش اینترنتی دارو های بدون نسخه پزشک و همچنین لوازم بهداشتی را در طراحی سایت داروخانه قرار دهید بسیاری از این مشتری ها به جای حضور در داروخانه با استفاده از اینترنت می توانند نیازهای خود را رفع کنند . بنابراین برای محقق شدن این هدف طراحی سایت داروخانه بسیار الزامی است .
اهمیت پورتال داروخانه
یکی از موضوعاتی که باعث می شود طراحی سایت داروخانه اهمیت زیادی پیدا کند ، این است که بسیاری از مراجعه کنندگان برای پرسش و آگاهی از داروی خاصی به داروخانه ها سر می زنند و یا اینکه دارو های ترکیبی را می خواهند که بایستی منتظر بمانند تا آماده شود . بنابراین اهمیت طراحی سایت داروخانه را نمیتوان نادیده گرفت و ساخت وبسایت داروخانه بسیار الزامی به نظر می‌ آید تا بدین وسیله در مقابل تقاضای مشتریان پاسخگو بود ، و چنین خدماتی را به صورت آنلاین به آنان ارائه داد ؛ این باعث می شود که هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی نمود .
هزینه طراحی پورتال داروخانه
یکی از فاکتورهای قیمت گذاری یک وبسایت فضای هاست و نوع دامنه (.comیا .ir یا .orgیا...) است . از این رو قیمت طراحی سایت ها را با توجه به بودجه و نیاز شما برآورد می شود هزینه طراحی سایت داروخانه آنلاین و عوامل زیادی همچون طریقه قیمت گذاری پروژه طراحی سایت داروخانه بستگی دارد که می توان به نحوه انجام کار طراحی سایت و گرافیک کار و طراحی سایت نیز اشاره نمود . مثلا طراحی سایت‌های وردپرس مقرون به صرفه‌تر از روش برنامه‌نویسی به نظر می آید. در ادامه بررسی عوامل موثر در قیمت طراحی سایت بیان شده اند.
امکانات تارنما داروخانه
مطمئناً سایت های داروخانه نیز همانند بسیاری از دیگر سایت ها از یکسری امکاناتی برخوردار است که از جمله قابلیت ها و امکانات سایت داروخانه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :
• اطلاع رسانی عوارض دارویی
• امکان نمایش تاریخ انقضا دارو ها
• نمایش قیمت انواع محصولات داروخانه
• ارائه کامل اطلاعات دارویی
• امکان فروش به صورت آنلاین
علاوه بیمارستان ها و کلینیک ها، داروخانه ها نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. از آنجایی که داروخانه ها برای توسعه خدمات درمانی مورد استفاده بیماران قرار می گیرد بنابراین افزایش رضایت بیماران باعث شده است تا داروخانه های بسیار مورد توجه قرار بگیرند. به کمک طراحی سایت داروخانه صاحبان آن قادر خواهند بود تا با بهره گیری بهتر از امکانات موجود در داروخانه سیستم خدمات و پاسخ گویی به بیماران را افزایش دهند.
یکی از ویژگی طراحی سایت های حرفه ای داروخانه این است که به مدیران و سرمایه گذاران داروخانه و بخش های دارویی این امکان را می دهد تا با هزینه ی پایین تری قادر به کنترل داروخانه بوده و بهره وری و کارایی داروخانه را افزایش دهند.
مواردی مثل پرسش و پاسخ، اطلاع از موجود بودن داروهای خاص، ساخت داروهای ترکیبی، داروهای بیماران سرطانی و... از جمله سوالاتی می باشند که در داروخانه ها زمان انتظار مراجعه کنندگان را برای دریافت دارو افزایش می دهد. در نهایت به کمک طراحی سایت داروخانه قادر خواهید بود تا بسیاری از سختی ها و مشکلات را هم برای بیماران و هم برای صاحبان داروخانه به حدقل برسانید.
امکانات سایت داروخانه
نکات مهم در وب سایت داروخانه

• معرفی داروهای مختلف

• معرفی محصولات مختلف داروخانه

• امکان فروش آنلاین محصولات دارویی

• امکان سفارش گیری برای ساخت داروهای ترکیبی

• معرفی داروهای مختلف

• عوارض ناشی از استفاده ی داروهای حساسیت زا

ویژگی های سامانه داروخانه

• امکان معرفی داروها و نحوه استفاده از آنها در طراحی سایت

• امکان معرفی محصولات داروخانه به طور کامل از طریق طراحی سایت

• امکان فروش آنلاین داروهای مختلف از طریق طراحی سایت

• امکان فروش آنلاین محصولات دارویی در طراحی سایت

• امکان فروش لوازم بهداشتی و سلامتی از طریق طراحی سایت داروخانه

• امکان اطلاع رسانی پزشکی به افراد از طریق طراحی سایت

• امکان اطلاع رسانی دارویی از طریق طراحی سایت

• امکان اطلاع رسانی عوارض ناشی از داروها از طریق وب سایت

• ارائه اخبار و مقالات دارویی به کمک ساخت سایت داروخانه

• ارائه راهکارهای پیامکی داروخانه به کمک طراحی سایت

• امکان اطلاع رسانی داروهای موجود از طریق طراحی سایت

• ارائه دانستنی های دارویی از طریق طراحی وب سایت

• انجام تبلیغات محصولات دارویی از طریق طراحی سایت

• امکان دریافت سفارش ساخت دارو به کمک طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت داروخانه 24

آیا تابحال از سیستم‌های آنلاین و فروشگاه‌های اینترنتی خرید کرده‌اید؟ اگر اهل خرید اینترنتی باشید می‌دانید که امروزه هر چیزی را می‌توان از این فروشگاه‌ها خرید کرد. کاربران بسیار زیادی نیز هستند که این روش خرید را انتخاب می‌کنند. حال این سوال پیش می‌آید چرا کاربران سفارشات خود را در سیستم‌های آنلاین ثبت می‌کنند؟ می‌توان گفت با توجه به اینکه فروشگاه‌های اینترنتی روز به روز در حال افزایش و گسترش هستند، کاربران زیادی به سمت خرید آنلاین می‌روند.
این فروشگاه‌ها مزایای زیادی دارند از جمله آن‌ها می‌توان به امکان بررسی و مقایسه تمام محصولات، فرصت بیشتر برای انتخاب و خرید محصول در حتی اوقات فراغت اشاره کرد. به همین دلیل استقبال گسترده‌ای از این نوع خرید صورت گرفته است.
برای اطلاع رسانی بهتر در مورد خدمات و محصولات یک فروشگاه، بایستی یک سایت نیز برای آن طراحی شود. سایت داروخانه 24 وب سایت رسمی یک داروخانه آنلاین است که به صورت آنلاین و اینترنتی به کاربران خدمات می‌دهد. در ادامه همراه ما باشید تا طراحی سایت فروشگاهی داوخانه 24 را به شما معرفی کنیم.

طراحی سایت داروخانه 24

داروخانه 24

داروخانه 24 وب سایتی است که برای داروخانه رویش طراحی شده است. رویش که نام این داروخانه است به معنای موجودی زنده است که در حال رشد و شکوفایی است. با همین هدف پرسنل این داروخانه برای رشد بهتر و بیشتر این مجموعه تلاش می‌کنند. گروه سلامت رویش بعد از سال‌ها داروخانه رویش را تاسیس کردند. به دلیل تلاش مستمر، این مجموعه توانست در مدت زمان کوتاهی به یک مرکز فروش معتبر تبدیل شود که بهترین برندهای دارویی، بهداشتی و آرایشی را به فروش می‌رساند. تمامی محصولات موجود در این داروخانه مورد تایید وزارت بهداشت هستند و برچسب اصالت دارند. کیفیت و ارتقاء سلامت برای این مجموعه در درجه اول قرار دارد و همین موضوع باعث تمایز آن از دیگر داروخانه‌ها شده است.
از آنجایی که طراحی سایت برای کسب و کارهای آنلاین بسیار مهم است، داروخانه رویش نیز اقدام به طراحی وب سایتی برای فروشگاه خود کردند. وب سایت رسمی 24 متعلق به داروخانه رویش است. این وب سایت بر اساس معتبرترین وب‌ سایت‌های خارجی طراحی شده است و امکانات متعددی را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار می‌دهد. در سایت 24 توضیحاتی کاملی در مورد محصولات از جمله ویژگی‌ها، ترکیبات، نحوه مصرف، شرکت سازنده، قیمت و ... درج شده است که کاربران می‌توانند آن‌ها را با هم مقایسه کرده و بهترین محصول را انتخاب کنند.

ویژگی‌های سایت داروخانه 24

طراحی سایت داروخانه 24 ویژگی‌هایی دارد که هر روزه کاربران بیشتری را جذب می‌کند و به دلیل کیفیت بالای محصولات، کاربران به مشتری دائمی تبدیل می‌شوند. از ویژگی‌های آن می‌توان به امکان مقایسه کردن محصولات با یکدیگر، طراحی کاربری بسیار زیبا و راحت برای استفاده کاربران، جستجوی پیشرفته محصولات و بسیار امکانات و ویژگی‌های دیگر اشاره کرد.
در این وب سایت محصولات دسته بندی شده‌اند که این کار در پیدا کردن محصول موردنظر به کاربر کمک شایانی می‌کند.
هدف داروخانه 24 ارائه بهترین و مناسب‌ترین گزینه‌ها است. همچنین عوامل این مجموعه در تلاشند که به یک فروشگاه معتبر و تخصصی در زمینه مکمل‌های ورزشی تبدیل شود.
شما می‌توانید در وب سایت رسمی 24 مقاله‌های متعددی در حوزه سلامت، محصولات آرایشی و بهداشتی و نحوه استفاده از آن‌ها مطالعه کنید که از معتبرترین و به روزترین منابع جهانی تهیه شده‌اند.
ویژگی دیگر استراتژی طراحی سایت داروخانه 24 امکان اعلام نظرات کاربران است. کاربران محترم می‌توانند در قسمت نظرات این وب سایت، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح کنند.
همچنین می‌توانند سوالات تخصصی خود در حوزه سلامت و دارویی را بپرسند تا کارشناسان و دکترین داروساز این مجموعه با دقت و کامل پاسخ شما را بدهند.

مزایای سایت داروخانه 24

وب سایت رسمی داروخانه 24، امکانات و خدمات بسیار متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. علاوه بر آن مزایای زیادی نیز دارد که در اینجا برخی از مهم‌ترین آن‌ها را ذکر می‌کنیم.
• امکان خرید تمام اقلام داروخانه‌ای به صورت اینترنتی
• صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها
• امکان مقایسه تمام محصولات با اطلاعات کاملی که ارائه می‌دهند.
• وجود برترین و بهترین برندهای آرایشی و بهداشتی و دارویی در این داروخانه آنلاین
• مقالات مفید و به روزی که در سایت داروخانه 24 در حوزه سلامت برای کاربران به اشتراک گذاشته است
• دسته بندی و گروه بندی محصولات برای سهولت جستجو

کلام آخر

داروخانه‌های آنلاین زیادی در کلیه شهر‌های ایران راه‌اندازی شده‌اند که امکان ارسال محصولات به سرتاسر ایران را دارند. یکی از اقدامات مهم و اساسی که داروخانه‌های آنلاین و به طور کلی تمام فروشگاه‌های آنلاین باید انجام بدهند، طراحی سایت است. سایت داروخانه 24 برای داروخانه آنلاین رویش طراحی شده است. وجود وب سایت برای کسب و کارهای اینترنتی مزایای فراوانی دارد که در این مقاله به مهم‌ترین این مزیت‌ها اشاره شد.
در وب سایت‌ها اطلاعات کاملی در مورد محصولات داده شده است که کاربران می‌توانند با مطالعه تصمیم بگیرند کدام محصول را انتخاب کنند.
در پایان از شما همراهان عزیز خواهشمندیم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید تا در بهتر شدن کیفیت کار خود از آن‌ها بهره ببریم.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید