تارنما کارخانه سیمان

امکان به وجود آوردن تور مجازی درون کارخانه: شما می توانید از داخل کارخانه یا شرکت خود تورمجازی به وجود آورید به این روش که کاربران بدون حضور در کارخانه شما به آسانی بتوانند داخل کارخانه وارد شوند و به بخش هایی که شما اجازه آن را صادر کرده ایم به صورت مجازی برود.
امکان مدیریت کارکنان: با ساخت سیستم و به وجود آوردن پنل برای کارکنان خود می توانید سیستم برای بخش دریافت مرخصی با حقوق و مزایا مقدار مرخصی هایی که دریافت شده یا زمان مرخصی‌ها را به طور آسان و به روش سیستمی ثبت کنید در آخر در هنگام نیاز به مرخصی کارمندان می توانند به روش آنلاین درخواست خود را ثبت کنند و بعد از آن با تایید مدیران مربوطه مرخصی به فرد مورد نظر داده شود.

قابلیت های سایت سیمان

با این ویژگی می توانید مقالات اخبار ونوشته های ضروری خود را در سایت انتشار دهید به این روش و با این قابلیت می‌توانید تصاویر رویدادها و اخبار برای کارگران و خریداران و غیره را در سایت خود انتشار دهید و در کناران در گوگل به روش اتوماتیک ثبت نمایید. بخش درباره ما: ویژگی و قسمت درباره ما یکی از قسمت های خیلی ضروری برای هر کسب و کار به شمار می آید به این روش با این قسمت می توانید جزئیات شرکت و کارخانه خود را از ابتدا تا به امروز را برای کاربران خود ارائه دهید این مطالب از زمان به وجود آمدن تا مدیران و موسسات و شریک های کارخانه را می تواند در بر بگیرد.

عرضه انواع مصالح ساختمانی

اگر شما جزو افراد فعال در زمینه ساخت ‌وساز باشید بی‌شک تهیه مصالح مورد نیاز جهت ساخت ساختمان از اهمیت بالایی برایتان برخوردار خواهد بود. طبعا خرید انواع گوناگونی از مصالح ساختمانی باکیفیت که امروزه در صنعت ساخت‌وساز مورد استفاده قرار می‌گیرد رضایت خاطر شما را به دنبال خواهد داشت مخصوصا اگر شما بتوانید محصولات مورد نیاز خود را با مناسب‌ترین قیمت‌ها از بازار خریداری کنید و طراحی سایت مصالح ساختمانی و آپارتمانی را انجام دهید.

در حال حاضر انواع مختلفی از سیمان، ماسه، گچ، آجر، بلوک سیمانی، تیرآهن، میلگرد، پروفیل، سنگ، کاشی، سرامیک، لوله و... در سایت مصالح ساختمانی قابل مشاهده است که با برندهای گوناگون در دسترس خریداران قرار گرفته‌اند. آخرین قیمت خرید این محصولات در مراجعه به فروشگاه اینترنتی مصالح ساختمانی در معرض دید خریداران قرار دارد.
سایت شرکت سیمرغ

در طراحی وب سایت سیمان اطلاعاتی که نیاز دارند دسترسی پیدا کنند برای دسترسی به اطلاعات مورد نیاز خود بر روی آدرس اینترنتی آن شرکت کلیک کند صفحه اصلی سایت از قسمت های مختلفی متشکل شده است با ورود به این سایت صفحه ای به رنگ سفید و طوسی نمایان می‌شود که در بالای آن این لیگ ها دیده می شود سهامدار ها مسئولان واحدها پروژه ها رابطه آنلاین مشاهده می کنم اگر بر روی لینک شرکت ماوس را جابجا کنید مثل اینکه به طور جدا برای شما باز می شود که عبارت هستند از ترکیب سهامداران ها تصمیم های مجمع برنامه پرداخت سود هر کدام از سهامدار ها که به این بخش از سایت رجوع کنند میتوانند با کلیک بر روی بخش مورد نظر اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورند.

طراحی وب سایت سیمان
مراحل سفارش و خرید مصالح ساختمانی

اگر اولین باری باشد که قصد خرید اینترنتی مصالح ساختمانی را دارید به احتمال زیاد پرسش‌های مختلفی راجع به خرید غیرحضوری محصولات از سایت فروش مصالح ساختمانی در ذهنتان شکل گرفته‌است. برای سفارش و خرید انواع محصولاتی که در ساختمان‌سازی به آنها نیاز دارید لازم است یکسری مراحل را پشت سر بگذارید تا محصولات مورد نیازتان را به نحوی مطلوب تحویل بگیرید. در این بخش با مراحل مختلف خرید اینترنتی محصول از فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی آشنا می‌شویم.

مرحله اول: انتخاب محصول

برای خرید هر محصولی باید ابتدا دست به انتخاب محصول مناسب زد. به این منظور ضروری است مشتریان با محصولات عرضه‌شده در فروشگاه آشنایی کافی پیدا کرده و سپس محصولاتی را متناسب با نیاز خود جهت خرید انتخاب کنند. شما قبل از انتخاب محصول می‌توانید با مشاورین سایت فروش محصولات ساختمانی تماس حاصل کنید. این اقدام موجب می‌شود از پیشنهادات خوب مشاورین بهره‌مند شوید زیرا آنها در تلاشند تا برترین و مناسب‌ترین مصالح ساختمانی را متناسب با نیازهایتان به شما معرفی و در مرحله انتخاب محصول کمکتان کنند.

مرحله دوم: سفارش محصول

پس از این که محصول مورد نیاز خریدار با دقت انتخاب شد نوبت به سفارش آن می‌رسد. به منظور سفارش محصولات مورد نظر خود می‌توانید با مرکز فروش مصالح ساختمانی تماس بگیرید. راهکار دیگری که برای سفارش محصولات پیش رویتان قرار دارد ثبت سفارش در صفحه محصول است. پس از آن که سفارش خود را ثبت کردید برای انجام هماهنگی‌های لازم با شما تماس گرفته خواهد شد.

مرحله سوم: ارسال محصول

بعد از این که اقدامات لازم جهت ثبت سفارش محصول صورت گرفت مرکز فروش مصالح ساختمانی جهت ارسال محصولات سفارش‌داده‌شده وارد عمل می‌شود. در این زمان محصولاتی که توسط شما از سایت مصالح ساختمانی سفارش داده شده‌اند بارگیری شده و به محل مورد نظر ارسال می‌شوند. سایت مصالح فروشی در تلاش است تا سفارشات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست خریداران مصالح ساختمانی برساند.

مرحله چهارم: پرداخت هزینه

توجه داشته باشید که هزینه محصولات در زمان سفارش آنها از مشتریان دریافت می‌شود اما هزینه ارسال محصولات سفارش‌داده‌شده در مرحله چهارم و در محل کارگاه شما قابل پرداخت خواهد بود.

خرید اینترنتی مصالح ساختمانی چه مزیت‌هایی را در بر دارد؟

در صورتی که اقدام به خرید اینترنتی محصولات ساختمانی کنید می‌توانید از یکسری مزایای قابل توجه برخوردار شوید. اما شما فکر می‌کنید خرید آنلاین مصالح ساختمانی چه مزیت‌هایی را برایتان به ارمغان می‌آورد؟

تحویل به موقع مصالح ساختمانی هم از جمله مزیت‌هایی است که خرید اینترنتی محصولات برای متقاضیان به دنبال دارد. مواردی همچون قیمت تحویلی کم به علت همکاری با مراکز تولیدکننده اصلی، ارسال سفارشات به محل مورد نظر‌، ارائه مشاوره‌های رایگان، پشتیبانی در ساعات اداری و... نیز جزو مزیت‌های خرید آنلاین مصالح ساختمانی به شمار می‌روند.

شما جهت بهره‌مندی از مزایای خرید آنلاین انواع محصولات ساختمانی می‌توانید محصولات مورد نیاز خود را به صورت غیرحضوری از سایت مصالح ساختمانی خریداری کنید. تهیه محصولات از سایت مصالح‌فروشی تجربه خوشایندی از خرید آسان انواع مصالح ساختمانی را برای شما رقم خواهد زد.

اهمیت طراحی سایت سیمان

سیمان و گچ از قسمت‌های خیلی ضروری و در هر یک از سازه‌های ساختمانی هست سیمان که خودش از ترکیب مصالح آهکی و روسی و یکسری و اکسید ها که در معادن هستند ساخته شده و درست شده و همینطور از تلفات و چیزهای طبیعی و غیرطبیعی به وجود آمده، به هر شکل از ساختارها هستند و پیشگفتاری هستند در رابطه با سیمان و گچ این هر دو مسئله از با اهمیت ترین مسئله در ساختن خانه ها و بناها می باشند.

ویژگی های پورتال فروش آنلاین مصالح و سیمان

ویژگی‌هایی که طراحی سایت که برای کارخانه سیمان و کارخانه گچ است باید داشته باشد امکان اینکه مقالات در فضای اینترنت منتشر بشه امکان اینکه ویدئوها منتشر بشه امکان اینکه تور مجازی داخل کارخانه وجود داشته باشد اینکه بتونه در آنجا مشاوره خرید داشته باشند و اینکه امکان ثبت درخواست برای خرید های انبوه باشد امکان مدیریت کردن کارکنان و کارمندان باشه امکان اینکه بهش در گوگل ثبت کرد و دیده بشه با جستجو امکان اینکه بازاریابی اینترنتی بشکند و امکان اینکه پشتیبانی‌های آنلاین تیم فروش هم از طریق سایت انجام بشه و اینکه بیش از سایت به اپلیکیشن با تصویب شد و اینکه یک صفحه برای فروش آنلاین هم آماده کرد هم به صورت تکی و هم به صورت عمده آن ها مقداری از این ویژگی هستند که یک سایت که برای کارخانه سیمان و گچ است باید آنها را داشته باشد.

چرا محتوای متنی و ویدیویی؟

در ادامه به بررسی این ویژگی ها خواهیم پرداخت این گفتیم امکان انتشار مقالات باشد چون به وسیله مقالات یک سری مطالب و آموزش ها و یکسری اخبار را نمی‌توانیم بیان کنیم لذا باید این سایت ما امکان انتشار مقالات به صورت متنی را داشته باشند امکان انتشار ویدیو هم در اون باشه چون می خوام یک سری ویدیو های آموزشی یکسره تیزرهای تبلیغاتی و یکسری معرفی ها و راهنمایی های خرید را به صورت فیلم و ویدیو برای مخاطبان و کاربران و کسانی که از سایت بازی می‌کنند و انتشار بریم اینکه گفته امکان ایجاد تور مجازی داخل کارخانه وجود داشته باشه چون کاربران بدون حاضر شدن در جای شما می توانند به راحتی داخل خاک کارخانه شما وارد بشن و از جاهای مختلف آن بازدید کنند و این به اعتماد آنها افزوده خواهد شد اعتماد خواهند کرد و اعتبار شما بالا خواهد رفت.

فروش سیمان اصفهان

اصفهان به بقیه مجموعه‌ها داره مجموعه این در اصفهان داره فعالیت میکنه ظرفیت تولید روزانه ۳۲۰۰ تومان هست که از مدل‌های مختلف سیمان و کلینکر داره تولید می‌کنیم و این خودش یکی از قدیمی ترین کارخانه ها در کشور است این مجموعه در اصفهان واقع شده یکی از مهمترین صنایع در این منطقه و یکی از تولید کننده هایی که نام خوبی دارد؛ در طول تاریخ به حساب میاد و روش‌های هم برای حمل بار دارد که کانون‌های ملکی در ملکیت خود شرکت از اونها میشه استفاده کرد و همینطور حمل ریلی هم داره که از این ایستگاه قطار میشه اونها رو حمل کرد.

کارخانه سیمان سفید اصفهان

محصولات این واحد و تاثیر آنها را میشه رد پای شان را در رشد و توسعه اصفهان و حتی ایران به خوبی مشاهده کرد و تاثیر اون رو میشه حس کرد این شرکت در طول بیش از ۵۰ سال که فعالیت دارد در رشد و توسعه استان و ایران نقش بسیار مهمی داره و افتخار دارد که سیمانی که مورد نیاز خیلی از پروژه‌های بسیار با اهمیت است در کشور را فراهم کرده است.

شرکت سیمان اصفهان
مدیرعامل شرکت سیمان اصفهان

مدیرعامل شرکت سیمان اصفهان آقای حبیب الله بهرامی است مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت سیمان اصفهان در رشته مدیریت عالی کارشناسی مدیریت دولتی از دانشگاه اصفهان کارشناسی ارشد فوق لیسانس علوم سیاسی گرایش و ایشون هم به مطالعات ایران‌هست دارند.

کارخانه سیمان اردبیل

کارخانه سیمان اردبیل شرکت سیمان آرتا اردبیل که در سال ۶۶ به شکل شرکت سهامی خصوصی بازگشایی شده و طی تاریخ ۱۳۶۶ ثبت شده و در شرکتها و مالکیت صنعتی تهران هم ثبت شده است موافقت از طرف وزارت صنایع برای خود جمع کرده و از همان زمان مشغول به کار شده و الان در روز ۲ هزار و ۳۰۰ تن کلینکر رو به صورت سه شیفت داره تولید میکنه و چون این چنین تصمیماتی گرفته شده در جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده یک شخصیت حقوقی شرکت به روز خاص به آن تبدیل کردند و تغییر کاربری دادند و مقداری از سهام شرکت از راه بورس اوراق بهادار در شهر تهران به همه عرضه و بقیه سهام هم به صورت دولتی در آذر ماه ۸۳ به قسمت خصوصی واگذار شد. این شرکت و آرتا اردبیل که فاصله این چهار کیلومتر با شهر نمیر در نزدیکی روستایی به نام گرده هست که مساحت آن ۱۵۰ هکتار است و در و هم اکنون از از مهم ترین مراکز در این استان می باشد.

کارخانه سیمان شهرکرد

کارخانه سیمان شهرکرد کارخانه سیمان ای که در شهرکرد واقع است در قلب زاگرس می باشد در استان چهارمحال و بختیاری که با شهرکرد ۳۵ کیلومتر فاصله دارد و این شرکت در سال ۸۷ تاسیس شده است این واحد که برای تولید هست چون دسترسی به معادن خیلی غنی داره شرایطی و منحصر به فرد دارد در مابین همه تولیدکنندگان داخلی و میتونه با اون تجربه خود ارزشمندی که مدیران و کارکنان و کارمندان داره و به کار گیری بهترین تکنولوژی ها و ابزار آلاتی که در دست دارند می‌توانند تولیدات خیلی قوی داشته باشند و میتونن از بقیه رقبا جلو بزنند. یکی از مزایای این محصولات این شرکت هم این است که به صورت یکنواخت و با تغییرات خیلی کم کار کرده و با مشتری اطمینان می‌دهد که در نوسانات تغییرات او کمتر خواهد بود هم از مزایا و امتیازات این شرکت است لذا این شرکت توانسته در معاینه محل تولید کنندگان دیگر یک گردن از بقیه جدی تر باشه و مشتری ها و خریداران با اطمینان بیشتری بکند و خرید و خودشان را بیشتر از آنجا انجام بدن.

تحقیق در مورد کارخانه سیمان اصفهان

تحقیق درمورد کارخانه سیمان اصفهان این کارخانه با ظرفیت ۶۵۵ هزار تن در سال قبل از انقلاب تنها کارخانه‌ای بود که مورد استفاده قرار می‌گرفت در استان اصفهان واما بعد از انقلاب اسلامی بعد از چند مرحله که به گسترش پیدا کرد ظرفیت و به یک میلیون تن در سال رسیده است شرکت اصفهان یکی از کهن ترین کارخانه های سیمان در کشور هست که از سال ۳۴ به صورت شرکت سهامی خاص بود و بعداً به صورت آن قرار گرفت و الان بیش از ۶۰ سال است که این شرکت سابقه و تجربه در زمینه صنعت سیمان کشور دارد.

ویژگی های طراحی سایت سیمان
قیمت سیمان اصفهان همدانیان

واحد فروش در شرکت سیمان اصفهان فروش خود را از این طریق انجام می دهد و می توانید با یکی از این روش ها قیمت را هم بدانید.
فروش آنلاین (storecement.ir)
فروش از طریق پیامک
فروش از طریق کد USSD (*6655*13000#)

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید