طراحی سایت


معیارهای بهینه سازی طراحی سایت

اگر در دنیای اینترنت فعالیت داشته باشید حتما عبارت رتبه اول گوگل را شنیده اید. کسب رتبه اول گوگل در طراحی سایت یکی از اهداف اصلی هر مدیر سایتی به شمار می رود چرا که به برند سازی و شناخته شدن هر چه بیشتر کمک می کند. در واقع یک طراحی سایت با جایگاه برتر در رتبه بندی های گوگل می تواند به جهانی شدن برند و کسب و کار مدیرسایت کمک کند. ممکن است از خود بپرسید چرا سئو و بهینه سازی سایت تا این حد مورد توجه قرار گرفته است؟ در جواب باید بگوییم که بدیهی است در دنیای اینترنت و تکنولوژی داشتن طراحی سایت با جایگاه و رتبه برتر گوگل امری طبیعی است چرا که در سال های اخیر تعداد کاربران اینترنت افزایش یافته و نیمی از امور روزمره خود را از طریق اینترنت بر طرف می کنند.
نکته ای که از اهمیت زیادی برخوردار است این است که کاربران همیشه به نتایج اولیه ای که گوگل پیشنهاد می کند مراجعه می کنند و کمتر کسی به صفحات بعدی لیست نتایج مراجعه می کند به این ترتیب بهینه سازی سایت نه فقط برای موتور های جستجو انجام گیرد بلکه طراحی سایت می بایست برای کاربران بهینه سازی شود تا تجربه کاربری بهتری داشته باشند و مدت زمان حضورشان در طراحی سایت افزایش یابد.
طراحی سایت خشک شویی

طراحی سایت

مهم ترین معیار های سئو سایت عبارتند از:

•عبارت کلیدی طراحی سایت
هر کسب و کاری در زمینه فعالیت خود عبارات کلیدی دارد که رتبه گرفتن با این کلید واژه ها هدف اصلی می باشد و یکی از الگوریتم ها گوگل نیز همواره همین کلید واژه ها بوده اند اما استفاده از آن ها می بایست به جا و به اندازه باشد چرا که در صورت استفاده بیش از حد از کلید واژه ها صرفا برای پر کردن متن گوگل طراحی وب سایت را جریمه می کند.
•مرتبط بودن طراحی سایت
گوگل در تلاش است تا دقیقا همان چیزی که کاربر به دنبالش است را نمایش دهد پس محتوای طراحی سایت باید مرتبط با عنوان و با کیفیت باشد چرا با افزایش نرخ پرش کاربران گوگل رتبه طراحی سایت را کاهش می دهد و این که محتوا باید معتبر و موثق باشد تا به این ترتیب شرکت طراحی سایت به عنوان منبع نیز شناخته شود.
•سرعت طراحی سایت
از دیگر فاکتور هایی که گوگل به آن توجه می کند سرعت لود طراحی سایت است چرا که موجب بهبود تجربه کاربری می شود.

واحد توسعه و تحقیق شرکت نونگار پردازش
طراحی سایت

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت گوگل طراحی سایت آپارات طراحی سایت بیمه طراحی سایت مطب دندان پزشکی طراحی سایت جراحی و زیبایی طراحی سایت تهران طراحی سایت مسکن طراحی سایت آژانس املاک طراحی سایت دکتر زنان طراحی سایت مزون لباس در تهران طراحی سایت وکلا طراحی سایت شرکت بازرگانی طراحی سایت کترینگ در تهران طراحی سایت درمانگاه طراحی سایت لوازم ایمنی طراحی سایت معاملات ملکی طراحی سایت پارچه فروشی در تهران اهمیت طراحی سایت داروخانه اهمیت طراحی سایت خدمات عروسی طراحی سایت فروشگاه موبایل طراحی سایت فروش آبمیوه و بستنی طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی سایت سفارش آنلاین غذا طراحی سایت آتلیه عروسی طراحی سایت فروشگاه اسباب بازی در تهران طراحی سایت فروش رنگ و اسانس خوراکی طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید