طراحی سایت


نکات مهم در انتخاب دامنه طراحی سایت

همانطور که می دانید طراحی سایت یکی از گزینه های بسیار مهمی در پیشرفت کسب و کار می باشد که یکی از ملزومات هر کسب و کاری می باشد پس برای طراحی آن و جزییات داخلی بسیار باید حساس بود تا بازدید کننده را جذب طراحی سایت خود کرده و آن ها را تبدیل به مشتری و در نتیجه فروش خود را بالا ببرید عوامل زیادی را باید در روند طراحی سایت در نظر گرفت مانند گرافیک آن ، سرعت بارگزاری طراحی سایت ، محتوای درون طراحی سایت ، نام دامنه ای که انتخاب می کنید ، کلمات کلیدی و ... حال ما در این بخش می خواهیم به نحوه ی انتخاب نام دامنه و نکاتی که باید به آن ها دقت کنید را برای شما می گوییم.
انتخاب نام دامنه به اندازه ی نام خود شرکت طراحی سایت مهم می باشد و حساسیت لازم را باید به خرج دهید در این دنیای اینترنت و تکنولوژی احتمال این که افراد با استفاده از تکنولوژی با شرکت و یا فروشگاه شما آشنا شوند خیلی بالاست پس در هنگام انتخاب نام دامنه نامی را انتخاب کنید که در ذهن بازدید کنندگان طراحی سایت بماند و آن را از یاد نبرد.
طراحی سایت شخصی

طراحی سایت

مهم ترین نکات در انتخاب دامنه طراحی سایت عبارتند از:

• داشتن نام منحصر به فرد و خاص
یک نامی را انتخاب کنید که مختص طراحی وب سایت شما باشد چرا که اشتباه گرفتن شما با یک شرکت و فروشگاه دیگر فاجعه می باشد .
• دات کام های موجود را انتخاب کنید
اگر شما برای یک کار طولانی مدت برنامه ریزی می کنید داشتن دامنه با پسوند دات کام بسیار مهم می باشد هر چند که دات آی ار و دات او آر جی هم وجود دارند اما دات کام حرف دیگری را برای گفتن دارد .
• انتخاب نام دامنه کوتاه برای طراحی سایت
انتخاب نام دامنه ای که کوتاه باشد در ذهن بازدید کننده طراحی وب سایت راحت تر می ماند مخصوصا برای طراحی سایت های تجاری و آنلاین بسیار مهم می باشد چرا که اگر مشتری بخواهد به طراحی سایت شما بیاید راحت تر نام دامنه تان را وارد کند .
• عدم استفاده از خط تیره و اعداد در دامنه طراحی سایت
از خط تیره و اعداد و ارقام در نام دامنه ای که انتخاب می کنید حدالامکان استفاده نکنید چرا که در هنگام نوشتن آن به مشکل نخورند و از یاد نبرند.
• مرتبط بودن اسم دامنه طراحی سایت با صنف کاری
اسم دامنه تان حتما باید مرتبط با کارتان باشد چرا که این موضوع منجر به تشخیص راحت تر موتورهای جستجو و کاربران شده و همچنین اعتماد آن ها را جلب می کند.

واحد توسعه و تحقیق شرکت نونگار پردازش
طراحی سایت

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت گوگل طراحی سایت آپارات طراحی سایت بیمه طراحی سایت مطب دندان پزشکی طراحی سایت جراحی و زیبایی طراحی سایت تهران طراحی سایت مسکن طراحی سایت آژانس املاک طراحی سایت دکتر زنان طراحی سایت مزون لباس در تهران طراحی سایت وکلا طراحی سایت شرکت بازرگانی طراحی سایت کترینگ در تهران طراحی سایت درمانگاه طراحی سایت لوازم ایمنی طراحی سایت معاملات ملکی طراحی سایت پارچه فروشی در تهران اهمیت طراحی سایت داروخانه اهمیت طراحی سایت خدمات عروسی طراحی سایت فروشگاه موبایل طراحی سایت فروش آبمیوه و بستنی طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی سایت سفارش آنلاین غذا طراحی سایت آتلیه عروسی طراحی سایت فروشگاه اسباب بازی در تهران طراحی سایت فروش رنگ و اسانس خوراکی طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید